Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému
#76
Krásný den všem,

začala jsem spolupracovat s německou firmou, která byla jako jediná MLM navržena na Nobelovu cenu za marketing a ekonomiku a její výrobky vlastní nejprestižnější certifikáty. Podobné výrobky stejně všichni používáte už od narození, ale děláte to zadarmo. Oslovila mě kamarádka, jak nakupovat a ještě za to být finančně odměněn. Také jste už určitě někdy někomu doporučili nějaký výrobek, ale výrobce vás ani nezná, natož, abyste za doporučení a následný prodej brali provizi. Tady se vám to nemůže stát, firma má pro partnery postaven jedinečný systém odměňování až do 21%. Pokud po Vámi vyroste stejně silný partner, i tak dostáváte 7% z jeho obratu. V některých MLM Vám tuto jedenadvacítku firma vezme, tady ne. Navíc máme postaven i autokoncept pro partnery, do čtyř měsíců můžete jezdit vlastním autem a firma platí kompletně celý leasing. Pokud vás tato možnost zaujala a jste z Brna a okolí, ráda si s vámi domluvím schůzku, kde všechno vysvětlím a zodpovím dotazy. V jiných částech republiky zajistím totéž.

Přeji všem v podnikání hodně úspěchů.

om.faustmannova@gmail.cz
Odpovědět
#77
Nabízím možnost zapojení se do úžasného MLM, kde vydělává každý. Hodí se i jako skvělá investice do budoucna (pro ty, kteří nemají čas, se tomu věnovat). Kdo si chce finančně zajistit svoji budoucnost, pište na janaagip@seznam.cz.
Odpovědět
#78
Dobrý den, hledáme pro naší firmu regionální lídry, prezentátory a školitele. Prosím napište mi máte li zájem spolupracovat s námi a zajistit si tak velmi slušně placenou "práci".
S pozdravem
Aleš Ovesný
a.ovesny@seznam.cz
Odpovědět
#79
Ahoj.Máte to dobrý.Nikdy jsem nevydělala nic tam kde se musí cokoliv investovat.Všichni,nebo skoro všichni mi od toho utekli.Jediné kde vydělám je wmw.Jsem z té školy,že se musí odvést práce,aby byla odměna.Tady je to ze začátku tak,že za vás pracuje ten kdo vás přivedl a vy se učíte.Až získáte jistotu,můžete začít sám.Minimální výdělek=1 smlouva je 6tis.kč.A to poctivě do měsíce.Nestavíte síť,takže výhoda pro ty kdo už nějakou mají.Oslovíte na spolupráci svoje lidi a máte korunky,a ne malé.Jestli máte někdo zájem,napište na lf76@seznam.cz.Podotýkám,že v případě zájmu bude nutná osobní schůzka s některým z našich manažerů.
Odpovědět
#80
Dobrý den,děláte MLM a zatím se Vám moc nedaří? Mám pro Vás pomůcku,která Vás ve Vašem snažení posune.Pokud Vás zajímá víc napište na jistor1@gmail.com svůj kontakt zavolám Vám.
Odpovědět
#81
Rozdíl mezi NWA a ostatními MLM je naprosto zásadní, protože všechny ostatní firmy v systému MLM např. Avon, LR, Oriflame, Amway,
FLP – Forever Living Products, Klas, Lifestyles, Herbalife, Nuskin, Sunkins, Phyto a další společnosti multilevel marketing zůstaly jak se
říká 100 let za opicemi a nezachytily měnící se světový vývoj v oblasti marketingu – firem, výroby výrobků a jejich distribuce!!!
V převážných případech u těchto MLM společností najdete omezení distribuce výrobků. Jejich výrobky většinou můžete prodávat jen po
známých.. Dalším problémem některých MLM společností můžou být výrobky „jejich kvalita“ a „jejich výroba“ převážně jsou totiž
vyráběny na východě z důvodu méně striktních zákonů na potraviny a kosmetiku. Hodně těchto nekvalitních výrobků můžete pořídit
levněji – skoro v každé drogerii. Přesto můžete narazit i na velice kvalitní společnosti ( výborná výroba a kvalitní produkty ), ale stejně
většinou jejich produkty můžete prodávat jen po známých či spolupracovníkům.
A do této MLM katastrofy vstoupila světová novinka – sdružení společností v Network Marketingu – NWA
NWA k vám přichází s mimořádnou nabídkou a báječnými výhodami pro Vaši spokojenost jak s kvalitou tak i s cenou a podmínkami
partnerství:
• Nemusíte nic prodávat (pouze pokud chcete)
• Můžete prodávat do velkoobchodů a ve velkoobchodech
• Můžete prodávat na internetu
• Můžete prodávat do obchodu a v obchodech
• Můžete všude NWA výrobky vystavovat a dělat výrobkům reklamu
• Nabízí se vám unikátní nově propracovaný provizní systém (velké bonusy)
• Máte k dispozici firemní vozidla (auto Vám zůstane)
• Registrace probíhá jednoduše, bez podpisu smlouvy – žádné kupování smluv
• Po registraci se stáváte plnohodnotným členem – bez různých sankcí a pokut (můžete pracovat i pro někoho jiného)
• Nakupujete jen kvalitní výrobky (svou kvalitou a jedinečností nemá spousta výrobků ve světě konkurenci)
• Výrobky se vyrábějí v zemích, kde jsou přísné zákony, světové certifikáty a kontroly produktů (vysoká kvalita výrobků – výroba na
západě)
• Neomezený rozsah nabídky sortimentu
• Ve společenství NWA najdete nemultilevelové firmy , to znamená – klasické a úspěšné firmy (desítky let na trhu), druží se do
světových aliancí.
Tak že, už žádný MLM – Multi Level Marketing, ale nově nastupující
Network Marketing – NWA

tenhle byznis je ze vsech mlm ten nejlepsi ktery sem si kdy prosel a to jich nebylo malo, mohu poskytnout dalsi informace ci sjednat s vami obchodni schuzku nebo pres videokonferenci na skypu reknu co je treba, kontaktujte me v pripade zajmu na tom.grus1@gmail.com
Odpovědět
#82
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
1.4 vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?

Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, tak má velikou šanci zbohatnout a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#83
Krásný slunečný den všem,

ráda bych vám touto cestou nabídla spolupráci v oblasti transdermálního (živého) kolagenu. Více informací o kolagenu najdete na www.alma-nails.cz .

Marže 45%, 3% z obratu generační struktury, 5% z obratu binární struktury , 3-7% manažerské odměny + odměny za první aktivity a za první kvalifikace 5-15%.

Nebudu vám slibovat peníze bez práce, ale ti aktivní mají profit velmi rychle. Vyúčtování provizí probíhá každou sobotu.

Vaše dotazy vám ráda zodpovím na alma-nails@seznam.cz .

Je možná i osobní skype prezentace.

Online prezentaci můžete shlédnout každou středu ve 20.00 na http://login.meetcheap.com/conference,wellu , stačí zadat jméno, heslo není nutné.


Děkuji za váš čas Smile
Odpovědět
#84
o tom, ako pre váš MLM systém získate nekonečné množstvo kontaktov, stále a stále, prostredníctvom
AUTOPILOTA ... Smile

http://elissk.webnode.cz/

„Chcete svojich zákazníkov „naháňať, resp. loviť alebo sa stať sami lovenými“
http://elis.jakuspetvmlm.com
Odpovědět
#85
Souhlasím s názorem, že se Internet a vše s ním spojené neustále rozrůstá , zdokonaluje a čím dál více lidí je “závislých” na komunikaci přes internet.
[Obrázek: webinar_stiforp.jpg]
Proto je dnes také možné využívat i MLM firmy, které nabízejí marketingové nástroje pro podporu stávajícího byznysu i s možnostmi dalších příjmů.
Zajímavé marketingové nástroje získáte opravdu za pár korun a ještě si podpoříte svůj stávající byznys a podnikání.
Výborný webinář pro lektory, školitele, lídry, pro komunikaci se skupinou, týmem jen za necelých 180 kč měsíčně!
Samozřejmě + další provizní výhody.

Pokud vás zajímají další informace- prosím nakoukněte na web:

http://www.prace-zdomu.wbs.cz/STIFORP.html
Odpovědět
#86
Dobrý den,

oslovuji Vás s nabídkou spolupráce, společnost se jmenuje TianDe a doslova válcuje všechny ostatní společnosti nabízející podobné produkty.

Jedná se o ruskou společnost, která využívá spojení nejmodernějších technologií a znalostí východní medicíny, které spojuje ve svých produktech.

Pokud se týče kosmetických produktů, většina z nich působí okamžitě, takže je během několika minut vidět opravdový efekt. Produkty obsahují látky, které jsou léčivé nejen pro pokožku, ale i pro organismus jako takový.

Produktů pro zdraví je zatím méně, teprve nedávno se dostaly do prodeje, ale již nyní patří mezi nejprodávanější produkty.

Já osobně jsem všechny MLM, které jsem doposud dělala, dala takříkajíc na druhou kolej a jdu naplno do Tiande. Důvodů je více - skvělá kvalita výrobků, vynikající ceny výrobků, vysoká marže při prodeji, skvělý plán odměňování a především skutečnost, že v průměru z 10 lidí, kterým výrobky nabídnu si 8 lidí výrobky koupí, nebo se registruje jako konzultant, což je vysoká úspěšnost. Je to proto, že výrobky s tak vysokou kvalitou mají za bezkonkurenční ceny.

V Rusku a na Ukrajině jsou po cca 2 letech fungování Tiande vytvořeny již skupiny čítající statisíce lidí, v Polsku po dvou a půl měsících fungování je registrováno přes 5000 konzultantů. Ve všech státech, kde zatím Tiande působí se drtivá většina lidí pracujících pro Oriflame, Avon a další kosmetické společnosti registruje do Tiande a budují obrovské sítě.

Dokonce i lidé, kteří nikdy nepodnikali jsou velmi úspěšní. Pokud to takhle skvěle funguje, proč to nezkusit, když je registrace zdarma. Ale u mně to není jen o tom to zkusit, u mně je to o opravdové poctivé práci s vynikající odměnou. Samozřejmě toho dosáhnu jen tím, že naučím lidi, kteří do toho jdou se mnou, jak co nejefektivněji pracovat, aby byli úspěšní, neboť s jejich úspěchem přijde i můj.

V České republice jsme teprve začali, a jistě je velmi zajímavé být mezi prvními, už kvůli tomu, že náš tým připravuje expanzi na další evropské trhy.

Chcete-li další informace (objednávání, způsob dopravy, způsob práce ap.) kontaktujte mně a domluvíme si způsob spolupráce.

Výrobky si můžete prohlédnout na mém webu http://kosmetika-tiande.webnode.cz/ ,
najdete tam i základní informace a registrační formulář.

Děkuji za Váš čas a budu se těšit na případnou spolupráci.

kosmetika-tiande@seznam.cz
Odpovědět
#87
Carbon Trader Napsal(a):Podle mě je nejlepší CCN (Carbon Central Network), mé důvody proč jsem investoval a proč propaguji:

01. Stabilní společnost (zkušené vedení, finanční zabezpečení)
02. Bezpečný produkt (mezinárodní garance, smlouva podeslaná OSN)
03. Nádherné výdělky (10% ihned, až 35% síťová odměna, bonusy)
04. Nízká počáteční investice s možností si na ni vydělat
05. Stabilní příjem na 30 let, s automatickým prodloužením u následujícícho projektu, dědičný na generace
06. Spolupráce s celosvětovým bojem proti globálnímu oteplování (spolupráce s nadacemi, celebritami atd.)
07. Eco bonus s vysokou denní výnosností 0,1 - 1%, připisováno každý pracovní den!
08. Jazyková dostupnost (Slovensko)
09. Bezpečná privátní zóna (výdělky pod kontrolou), výborná informovanost o dění, veřejný blog
10. Možnost pracovat z domu, nebo se připojit na systém internetových nebo veřejných prezentací
11. Nová společnost na trhu (1.2011) a již neuvěřitelné výsledky
12. Osobně jsem se setkal s majiteli a lidmi co pomáhají rozvíjet společnost, obchodními partnery
13. Do toho oboru investují největší světoví investoři
14. Je to jediná společnsot na světě (zatím známá), která obchoduje s carbonovými credity prostřednictvím MLM
15. Jsme u toho dostatečně nadčasově
16. Protože to je možnost nevstávat v 5 do práce, získat finanční a časovoou svobodu

První měsíc jsme měl 15 obchodních partnerů, 5.měsíc mám 130, a na konci roku očekávám tisíce obchodních partnerů (prostě matika a zkušenost), protože systém je takový, že každý nový partner se umísťuje na spodní volnou pozici obchodní skupiny, podporujeme primárně budování do hloubky díky binárnímu systému ve dvou nohách. Přibývají mi tedy partneři, které osobně nekontaktuji (kontaktují lidé na vyšších pozicích nademnou) a přesto se zapojují do mé skupiny a dělají mi obrat. Takže část odměn za ně dostávám, nedostávám jen odměnu přímou za registraci, což je myslím spravedlivé, ta náleží člověku, který ho oslovil a seznámil s našim byznysem. Přesto spolupracujeme a všichni se podporujeme, protože i ten kdo se registruje dnes, bude mít stejné podmínky a možnosti a bude dostávat do své skupiny naše nové partnery.

Neznám lepší MLM systém a veřte, že už jsme jich několik okusil, než jsme našel tento. Mladý, spravedlivý, důstojný a spolehlivý. Jsme na počátku skvělého obchodu, který má hlavní přínos ještě před sebou,a le i přesto máme pěkné výdělky a využijte free registrace pro seznámení s tímto byznysem. Protože jestli je něco velmi a velmi důležité u takových to produktů, tak to je dobré načasování a to my máme. Věřím, že investování svého času s námi, Vám dokáže změnit život.

Ušetřete čas a kontakujte mě prosím na 13box@seznam.cz, jsem připraven Vám podat bližší informace.
Odpovědět
#88
Marihula Napsal(a):
Zdenka Napsal(a):ABSOLUTNÍ NOVINKA NA TRHU!!! ZÍSKEJTE HORNÍ POZICI!!! http://overenyprivydelek.wbs.cz/Stiforp-Profits-.html
Dobrý deň, na systém mlm som narazila len tento týžden - mám prácu psychicky a časovo veľmi náročnú, tak som sa rozhodla hladat si novú prácu... a natrafila som na mlm, tak som začala čítat, googlit, hladat... Smile velmi ma zaujala ponuka StiforP, všetko to znie až rozprávkovo, ale stále som k tomu skepitická - naozaj je to všetko tak ako sa píše, je to také jednoduché a bez "niečoho skrytého"? a dočítala som sa, že pokial sa rozhodnem pre mesačný poplatok tak mi budú automaticky z karty každý mesiac strhat túto čiastku bez toho aby som sa ja tym musela zatažovat - ale ako každý človek, mám prirodzené obavy - čo ak mi z účtu budú strhat peniaze,kt. nemajú a ja tak namiesto zarobenia si prídem o peniaze? Sad
veľmi chcem všetkému čo sa tu píše veriť, rada by som si privyrobila a potom aj rozbehla kariéru takýmto sposobom, ale mam obavy..

Spojte se prosím se mnou na skype. Jsem tam jako svevaek........moje em.adresa: svobodova.eva.com@gmail.com
Odpovědět
#89
Zdravím
tak tohle skutečně funguje (ověřeno na sobě) vybírám z toho dolary každý pracovní den vložil jsem 50 a vybírám 3,5 každý den
1. zhodnocování peněz měsíční 7%/den pouze pracovní dny ovšem každý den okamžitá možnost výběru. Lze mít až 7 otevřených investic současně.
2. zhodnocování peněz týdenní pouze 10% z vložené částky (toto chápu jako pokus pro nevěřící zda to funguje) spousta lidí na netu včetně mne už úspěšně vybíralo.
Firma funguje od 11.11.2011 jako LTD nejedná se o banku ale o privátní investorskou společnost.
Link k registraci pokud si chcete rychle vydělat – v případě potřeby pomůžu a poradím.
https://royalty7.com/ref=Hurysek
Odpovědět
#90
Ověřené a platící MLM:

Pokud si chcete vydělávat podáním jednoho inzerátu za den, tak je vhodné zkusit jedničku v MLM - firmu Zeek Rewards: http://Romex.zeekrewards.com

Royalty 7 , tato firma úspěšně investuje na světových trzích a umožní Vám každý den zhodnotit Váš vklad o 7%. Úrok si můžete vybrat již za 24h po vložení v pracovní dny. Komise z referálů 5% pouze první linie.Minimální vklad 25 dolarů, minimální výběr 2 dolary. Investiční plány na 30 dní se zhodnocením 7%/den nebo týdenní se zhodnocením 10%. Možnost registrace je zde: http://Royalty7.com/ref=Hurysek

TopBestFund investování na 20 pracovních dní. Každý den také 7% úrok lze vybrat pokud je částka k výběru nad 1 dolar. Komise z referálů 5%. Možnost registrace zde: http://topbestfund.com/?ref=Romexa
Odpovědět
#91
jitka Napsal(a):Dobrý den, pokud se zbýváte MLM a Jste přesvědčeni,že Vaše provize neodpovídají vynaložené práci, mám řešení. Nabízím pomocníka, který Váš obrat zvýší. Ti co pomůcku používají si ji náramně pochvalují. Prosím v odpovědi uvádějte tel.kontakt.
731174883 nebo jistor@seznam.cz
Odpovědět
#92
Nabízím schopným lidem možnost seriozního výdělku pomocí MLM. Nikomu nic nemusíte prodávat, jen si sami nakoupíte spotřební zboží známých značek, za které byste nechali v obchodě peníze tak i tak, protože je potřebné a navíc zde jej nakoupíte se slevou. A pokud tuto stránku doporučíte dalším lidem, můžete si začít budovat velmi solidní příjem. Jedná se o českou firmu. Využijte svou příležitost. Osobně ověřeno!!! Více na http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=124186
Hezký den.
Odpovědět
#93
Zeekrewards - snadná cesta k zbohatnutí.

Proč zrovna zeekrewards?
  • Jde o jednu z nejrychleji rostoucích firem na celém světě.
  • Za jednu minutu se zde proinvestuje 1000USD na jejich aukci.

Odkud je vlastně Zeekrewards?
  • Rex Venture Group, která byla založena 24.červa 1997.
  • Majtel je pan Paul Burks - tedy odborník na svém místě, s mnoholetými zkušenostmi.
  • Sídlo: Lexington USA
Práce v Zeekrewards
  • Proč firma Zeekrewards chce abychom zrovna my lidé zviditelňovali jejich aukci? Lehká odpověď, je mnohem levnější a mnohom účinější pomoci internetové sítě než nudné reklamy a banery. Spokojení lidé, kteří vydělávají, šíří informace nejrychleji. Tak proto si Zeekreward vybral zrovna Nás pro tuto práci.
Povinnosti ve společnosti
  • Inzerce:
  • Vaše práce spočívá v tom, že děláte firmě reklamu.
  • Každý den podáte jeden inzerát, ze který dostanete se začátku přibližně $2 (postupem času se tato částa zvyšuje, takže za 2 měsíce to může být už klidně $4-6 za inzerát.
  • Celé Vám to zabere 2-5 minut, protože na svém účtu máte připravené texty, které stačí pouze zkopírovat a vložit na připravené inzertní servry.
Inzerce
  • Inzerce děláte přesně 60 dní od doby registrace. Po této době se Vám tyto našetřené peníze převedou na Váš účet VIP, kde s nimi budete dále pracovat.
  • Za těchto 60 dní si můžete vydělat od 130-300$.
Informace
Kdyby měl o Zeekrewards zájem nebo nějaký dotaz, tak mě můžete kontaktovat:
  • Skype: Siky.sikora
  • Email: Siky.reklama@gmail.com
PS:
  • Důkazy o pladbách a výběrech Vám můžu poslat přes skype nebo email.
Odpovědět
#94
Piggy Finance
12% Daily For 15 Business Days
Minimum spend is $10 USD and there is no maximum.
Profits will send to your account on Business Days (Monday - Friday)
Registrace zde: http://www.piggyfinance.com/?ref=Romex
Odpovědět
#95
Ahoj všichni, prací na doma se již n+jakou dobu zabývám a můj web je zaměřen pouze na ověřené a fungující MLM systémy. Mrkněte: http://www.skutecnyvydeleknainternetu.wbs.cz
Odpovědět
#96
Pracuji pro firmu Nubestlife, doplňky zdravé výživy, mám osobní zkušenosti s produktem Royal glucan, jsem onkologický pacient. Tento produkt je v koloidní formě a je ojedinělý svého druhu v Evropě, jeho užívání se okamžitě projeví na Vašem zdravotním stavu. Toto byl můj hlavní důvod pro práci v MLM firmě. Vzhledem k tomu, že se jedná o stěžejní produkt fa Nubestlife, lze si jeho prodejem slušně vydělat . V případě zájmu o bližší iínformace mne můžete kontaktovat na e-mail: bastinsky@seznam.cz ahoj martin
Odpovědět
#97
Dobrý den chtěla bych vám nabídnou práci na doma,kde nakoupíte každý měsíc zboží za 600,- a získáte alespon 5 lidí,kteří se registrují pod vás,pak už jen měsíc co měsíc objednáváte zboží za těch 600,- ,pošlou vám ho domů a vy ho můžete zaplatit jako dobírku,není to podvod,zboží dorazí ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342,práce kde chtějí po vás nejprve poslat peníze je podvod,pozor na to,kompletace propisek atd.
Odpovědět
#98
Unikátní a vyzkoušený výdělek z domova, který automaticky úročí vaše peníze o 2% denně!!!
JustBeenPaid je první vysoce výnosný program na způsob finanční matice, který je sestaven tak, aby vydělával 2% denně - to je 60% každý měsíc. Na tento systém má firma panent v USA. Finanční matice se skládá z JSS-Tripler systémů výdělku, kde své peníze reinvestujete a znásobíte tak Vaše výdělky.
Je to úžasný a jednoduchý nástroj na práci z domova. Na začátek Vám firma zdarma půjčí 10 dolarů jako vklad na vyzkoušení systému, nebo si můžete si hned koupit JSS-Tripler pozice a začít vydělávat 2% každý den! Nejnižší vklad je 10 dolarů. Peníze si můžete kdykoliv vybrat.Zaregistrovat se můžete na http://www.justbeenpaid.com/join.cgi?r=K...=98-2-1&c= nebo pište na mail
Odpovědět
#99
Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět
Chtěli byste být placeni okamžitě od uzavření smlouvy?
Bližší informace na patrikpohl@seznam.cz Cool
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)