Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému
Dobrý den,

rád bych Vám představil www.arcoaurum.cz, které jsem založil na dlouhodobé myšlence jak se zabezpečit a vydělat peníze.

Jedná se o spoření ve zlatě, na principu mlm.
Asi namítnete, že toho je na trhu hodně, faktem ale zůstává, že jsem spojil všechny složky jednotlivých podniků a vytvořil produkt vhodný pro všechny příjmové kategorie.Veškeré zlato je od světových rafinerií a proto ručíme za pravost slitků...

Absolutně žádné poplatky!
Spoření od 100 Kč měsíčně
Online přehled o vašem účtu 24/7.
Peníze kdykoliv k dispozici.
Zlato je vždy Vaším majetkem, je možné ho zaslat domů, nebo směnit na peníze.
Bonus- uložení zlata v bankovních trezorech zdarma.
Věrnostní program doporuč a získej., u kterého můžete vytvořit síť lidí, ze kterých budete mít provize.

Je to vynikající možnost jak se zabezpečit proti inflaci, krizím atd. A navíc si vytvořit pasivní příjem.
Do příštího roku plánuji překlad do německého a polského jazyka, proto bude příležitost ještě vyšší.

Jestli-že máte nějaké otázky pište na email: kostrhounjiri@arcoaurum.cz
nebo volejte na 774 805 908

Zvolte Arcoaurum.cz a Vaše důvěra bude odměněna.
Odpovědět
Dobrý den,dovolte mi,abych se představil - jmenuji se Milan Černý a pracuji jako školitel pro novou kosmetickou společnost,která se od března letošního roku uvádí na náš i evropský trh.

Proč Vám píšu? Chtěl bych Vám (HLAVNĚ DÍVKÁM A ŽENÁM ) nabídnout zajímavou možnost si vyzkoušet jak novou kosmetiku za velmi výhodné ceny ,navíc čistě přírodní bez různých parabenů a chemie a navíc k tomu nabízím možnost velmi výhodné spolupráce i pro vaši sít lidí,myslím že tím potěšíte nejen ženy a dívky ve vaší síti.

1. Pro většinu lidí asi nejdůležitější - REGISTRACE ZCELA ZDARMA -
každý tak má možnost si vyzkoušet unikátní produkty, aniž by se k
něčemu zavazoval.

2. Snadná registrace - vyplnění jednoduchého registračního formuláře
Po registraci možnost kupování výrobků za 35% slevu !!


3. Vysoká kvalita produktů - všechny produkty mají mezinárodní
certifikát kvality ISO 9001 - 2000.

4. V produktech tianDe se kombinuje lidová moudrost a znalosti
starověkého východu, s moderními metodami farmaceutického průmyslu.
Formule jsou založeny na starověkých receptech Tibetské, Čínské a
Altajské medicíny, osvědčené účinným používáním po celá staletí.
Všechny recepty vycházejí z maximálního obsahu účinných přírodních složek.

5. V současné době je v nabídce pře 500 vysoce kvalitních produktů,
za velmi příznivé ceny.

6. Perfektní servis, pravidelné propagační a slevové akce,
vynikající cenová politika.

7. Marže z maloobchodního prodeje 54% - možnost zajímavého výdělku.

8. Bonus z vlastního obratu ve výši 5% - 37% - další navýšení
výdělku.

9. Originální plán odměňování společnosti tianDe, umožňující
dosažení velmi zajímavých příjmů a finanční nezávislosti.

10. TianDe umožňuje začít své vlastní úspěšné podnikání, ať už si
chcete jen přivydělat ke svému současnému příjmu, nebo si vytvořit
vlastní podnikání s vysokým, ničím neomezeným výdělkem.

Registrací se k ničemu nezavazujete A JE NAPROSTO ZDARMA.
Kosmetika tianDe je teprve v ČR ve startu, tedy ve stádiu
registrací. Zatím jsme na úplném začátku, kdy se vše připravuje pro
oficiální otevření České republiky, je potřeba trochu tprělivosti.
Katalog bude vycházet 1 x za 3 měsíce.

Tato firma na našem trhu začíná a já hledám do svého týmu schopné
lidičky, kteří budou mít zájem tuto kosmetiku buď také prodávat dále
a nebo třeba si jen nakupovat pro svou potřebu.

Společnost tianDe vyrábí kosmetiku a potravní doplňky obsahující
pouze přírodní složky, s využitím nejnovějších technologií a
respektováním originálních Tibetských, Čínských a Altajských receptur.

Vyrábí různé druhy kosmetiky a potravních doplňků založených na přírodní bázi. Kosmetické
produkty obsahují látky, které jsou léčivé nejen pro pokožku, ale i pro
organizmus jako takový.
Můžete si vybírat z více, jak 500 výrobků a další produkty se z výzkumu
postupně uvolňují do prodeje.


Pokud máte zájem o registraci, napište mi, zaregistruji vás.

Zaujala Vás moje nabídka?Máte třeba i zahraniční kontakty ? Zkuste to se mnou, firma je teprve na startu, nemáte co ztratit. Těším se na spolupráci s Vámi.

MOJE STRÁNKY - http://tiande-vychodni-cechy.webnode.cz/
je tam spousta informací,informační video a katalog k nahlédnutí

S pozdravem a přáním hezkého dne milan černý

Prosím Vás o jakoukoliv reakci i v případě vašeho nezájmu,děkuji.
Odpovědět
Hledám schopné lídry pro novou kosmeticko farmaceutickou společnost s naprosto bezkonkurenčními produkty a vynikajícím plánem odměňování. Stanovte si cíl a já Vás k němu dovedu. http://www.tiandecz.cz/ ahttp:// http://www.tiande.ru/
Odpovědět
Dobrý den,


chtěl bych Vám představit nový multi level marketing, který se nazývá Revoluční příjem. Tento MLM je teprve pár dní na českém trhu a už se každý den registruje mnoho lidí. I přesto je pořád na startu a máte možnost získat pozice mezi prvními. Nyní je jedinečná možnost vybudovat si sítě, které se po TV reklamě z několikanásobí.


Chtěli byste dosáhnout vysokých výdělků ?


Pracovat kdy chcete ?


Nemít žádného šéfa ?


Tak se nezapomeňte podívat na tento odkaz a nepropásněte svoji životní šanci !


www.revolucni-prijem.cz/1AB50A





Bez tohoto odkazu se na stránky RP nedostanete!
Odpovědět
Ahoj , tohle mě docela zaujalo. Možná by bylo škoda se toho nezůčastnit. Je to zhodnocování peněz, kde každý dostane na rozjezd 100 USD a měl by pozvat min. 3-5 známých. Zkusila jsem to a jede to nějak samo ani nevímjak. Zkus to za to nic nedáme.
Registrace: http://prelaunchx.com/x/jistor1
Jo a ještě jedna bláznovina, kde je na rozjezd 500 Euro a za každého známého 20 Euro.....tak uvidíš, třeba tě to také zaujme.
Registrace: http://www.winngo.com/regcs1039517.html
Odpovědět
Zdravím,

chtěl bych Vám představit nový multi level marketing, který se nazývá
Revoluční příjem. Tento MLM je teprve pár dní na českém trhu a už se
každý den registruje mnoho lidí. I přesto je pořád na startu a máte
možnost získat pozice mezi prvními. Nyní je jedinečná možnost
vybudovat si sítě, které se po TV reklamě zněkolikanásobí.


Měli jste už někdy možnost být na začátku MLM ?!


Přes tento odkaz se dostanete na hlavní stránky RP.


www.revolucni-prijem.cz/1AB5D2


Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se s nimi na mne obrátit.

S pozdravem

Milan Kováč.
Odpovědět
MLM, kde nemusíte nikomu nic prodávat
Chcete si vybudovat pasivní příjem z pohodlí domova? Přehrajte si video, kde je vše přehledně vysvětlené:

http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125555

Můžete vydělávat tím, že budete nakupovat část běžného spotřebního zboží přes internet s možností obdržet pěkné provize za doporučení tohoto obchodu.
Za registraci dalšího člena získáváte 25,- Kč a stačí Vám celkem 5 partnerů. Nemusíte shánět každý měsíc další zákazníky, nemusíte začínat každý měsíc od nuly, už napořád zůstáváte na vybudované pozici. Žádné poplatky za registraci ani žádné skryté náklady. Nehrozí Vám žádné sankce, pokud by se Vám systém nelíbil a chtěli byste vystoupit. Ale nebudete chtít… Smile
Pat
Odpovědět
Zdravím přátelé,

největší problém u většiny MLM je přesvědčovat lidi o něče co neznají a také obcházetdům od domu a oslovovat známé i neznámé. Kdo souhlasí a chtěl by zkusit něco jiného, tak se podívejte zde: http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=127576
Známé značky a výrobky, které člověk stejně kupuje.
Pro více info mi můžete psát na human.j@seznam.cz
Odpovědět
Väčšina ľudí nezačne s MLM, pretože neverí tomu, že to môžu zvládnuť ...
Väčšina neverí tomu, že môžu vybudovať sieť o 1000, 10000, 100000 alebo 1000000 ľuďoch
To iste som si myslel aj ja ... pokiaľ som nenašiel produkt , ktorý používa 83 % populácie každý deň.

S osvedčenou metódou ktorá funguje pre každého :

Tento produkt je KÁVA a metóda je INTERNET

Ľudia čo pijú kávu nezabudnú na svoju dennú potrebu
Ľudia čo pijú kávu nie sú ochotný sa zriecť pitia kávy
Každý kávičkár pozná veľa ďalších kávičkárov

Jediná otázka znie či si ochotný vyskúšať inú kávu ?

Viem je to ťažké : )


Viac nájdeš na : www.kaffakava.ganodermakava.sk/business_opportunity
Odpovědět
lidicky mam zajam o MLM nechci nic prodavat jen budovat kvalitni sit nebudu tady psat jak moje firma je uspesna a predhanet se ktera firma je nej hladam dobre a kvalitni spolupracovniky ze zlinskeho kraje uspech je vzdy na silnych hracich Smile ozvete se mi pokecame Email pkufa@seznam.cz Icq 435528875 skype pavel.kufa nebo tel 725463751
Odpovědět
Chcete být finančně zajištěni?
Vaše budoucnost může být práce z domova na PC pro firmu
Stifrop Profits nebo ZeekRewards. Více informací na Gogole – www.vklidku-vydelej.com
Odpovědět
V klídku z domova - vydělávat na PC.
www.vklidku-vydelej.com
Odpovědět
Jednoduše zkopírujte předpřipravenou reklamu na předem určený inzertní server a vydělejte tak každý den průměrně 40 kč za inzerát. Vždy se dá vložit pouze jeden placený inzerát za 24 hodin. Pokud si přes váš inzerát nekdo koupí zboží, získáte 20% z tohoto prodeje!

Registrace je zdarma na 60 dní k vyzkoušení celého systému. Pokud budete chtít v této práci pokračovat je nutné zakoupit členství za 10 dolarů (200 kč), ovšem nutno podotknout, že během prvních 60 dnů si vyděláte cca 2400 kč !

REGISTRACE: http://furiant.zeekrewards.com

NÁVOD K REGISTRACI: http://ulozto.cz/xGAdwSt/registrace-doc

KONTAKT: Rob.com@seznam.cz (Pište své dotazy, v případě zájmu zašlu podrobné informace k tomuto projektu.)
Odpovědět
Dobrý den,

chtěl bych vám všem představit firmu iWowWe, která je na trhu už téměř 6 let a zabývá se telekomunikacemi.

Jelikož se v ČR projekt iWowWe naplno představí až koncem srpna, již teď sháním seriozní zájemce o velice kvalitní MLM, kde je možnost dosahovat krásných zisků. V oblasti MLM se pohybuji už 2 roky a tohle je díkybohu zatím první firma, která mě oslovila natolik, že jsem se rozhodl investovat a po pár dnech už mi má investice přináší své první ovoce.

Několik velice poutavých informací, které jsem pro vás dal dohromady:
- Za firmou stojí lidi, kteří dříve dělali pro Microsoft, IBM, Hp a další známé společnosti
- Společnost iWowWe v roce 2007 dělala aplikaci pro iPhone4 a v roce 2012 se stala finalistou v Americe.
- Společnost staví vlastní datovou síť, do které spustí platformu 5.0. Bude využívat všechny druhy připojení, včetně satelitního. K telefonování bude stačit běžný „chytrý „ telefon, který bude mít připojení na WiFi nebo GPS.
- Záruka utajení veškerých dat (Tento systém komunikace používá vláda USA)
- Sídlo Texas (Veškerá data chráněna v protiatomovém krytu)
- V Česku od 3/2012, Celkem zaregistrovaných ve světě k 5/2012 cca 4000 lidí
PRODUKTY
- Dostupný po dobu 24h, Na výběr cca. 450 grafických šablon, Možno tvořit a upravovat vlastní grafické šablony, Vlastní podpis s možností úprav (podpis), Nahrávání video souborů, Nahrávání živého videa v délce do 20 minut, Přístup přes Facebook & YouTube, V 1 zprávě možnost poslat 5 video emailů, Odeslání až 1000 adresátům jedním kliknutím (Nepadá do SPAMU ), Ustálený formát (dd/mm/rr hh:mm), Manažer kontaktů, Statistiky a zprávy o sledovanosti pro analýzy
- Použití video autoresponderu (automat. Odpovědi): Autoresponder – program pro automatické odpovědi návštěvníkům – v případě kontaktu vysílá jako odpověď zprávu s definovaným obsahem. Autoresponder odesílá na email aktuální verzi jakéhokoliv souboru (např. nabídku, ceník atd.). Autoresponder není jen automat vysílající informace, ale systém pro obsluhu zákazníků. Pomocí něj je možno provádět ankety, oddělovat kontakty podle vybraných klientů nebo tvořit a modifikovat statistiky a provádět činnosti. WowWe TV …
- Video email (1.000 zpráv najednou, 10.000 zpráv denně, Internetový marketing (e-Book), Zákaznické grafické šablony, Umístění ve schématu 72h, plus…
- Video konference – ( Neomezený počet účastníků, 12 online kamer, Libovolný počet konferenčních místností, Bez instalace dalších aplikací, Současný chod prezentace, obrázků a videa, Tabule/Grafický panel, Posílání textových informací v daný čas, Personalizace konference – logo, pozadí, atd., Přístup pro každého nebo na heslo, Knihovna a manažer videí a další)
- Platforma 5.0 – Komunikační systém budoucnosti (Staví vlastní celosvětovou síť k přenosu dat, včetně telefonování za 5USD/měsíčně. Video konference i telefony se budou překládat do 142 jazyků, 95%přesnost, 0,5sekundy zpoždění. Od 8/2012 bude testování v Evropě, do 3/2013 pojede naplno.

PROVIZE
1) Vstup za 75 USD, 195 USD. Po zaplacení jednoho z balíčků, máte nárok na přímou provizi. Za Vaši přímou registraci za 195USD dostanete 50USD a ze 75USD - 25USD. Firemní balíky mají výhodu tu, že si tam firmy můžou dát své logo, ale nelze odbourat 20 USD poplatek měsíčně.
2) Mezi provize – Nárok vzniká, pokud máte (3 přímé – potom Vám odpadá i povinnost platit 20 USD za měsíc). Je to jednorázová provize, a jde Vám ze všech lidí do 9 línie. Za 195 USD - 5USD a za 75 USD-0,5USD
3) 1USD měsíčně ze všech do 9 línie. Max 29000 USD/měsíčně.
4) Matching bonus
- Za 3 přímé mám nárok – 25% z výdělku přímých – 1. linie
- Za 6 přímých mám nárok – 25% i z výdělku 2 línie od Vašeho přímého
- Za 9 přímých mám nárok – 25% i z výdělku 3 línie od Vašeho přímého
- Za 15 přímých mám nárok – 25 % i z výdělku 4 línie od Vašeho přímého
5) Rychlý start – do 30 dnů od VAŠÍ REGISTRACE máte nárok získat za 3 Vaše přímé 1 podíl z 1% obratu společnosti. A další 1 podíl z 1% obratu společnosti, pokud pomůžete vytvořit trojičku Vašim přímým. Tento podíl Vám bude vyplácen čtvrtletně – stále.
6) Od pozice Field Vice President máte nárok na 5% ze všech příjmů pod devátou úrovní. Vypláceno čtvrtletně.
7) Od pozice Field Vice President dostáváte 500 USD měsíčně + 500 USD se Vám odkládá na dovolenou (platnost poukazu 10 měsíců). Od pozice Global dostáváte 1000 USD měsíčně + 1000 se Vám odkládá na dovolenou či auto – ještě upřesním
8) Od pozice Field Vice President, když udržíte 30 dní po sobě, průměrný obrat 20.000 USD, dostanete jednorázovou odměnu 20.000 USD

POZICE

1. Affiliate – Zakoupení balíčku za 195 USD nebo 75 USD
2. Director – Já + 3 přímí
3. Senior Director – 1 můj přímý má 3 přímé
4. Executiv Director – 3 mí přímí, mají 3 přímé
5. Field Vice President – Mám 3 přímé Executiv Director ( 1 sluníčkový diagram – 39 lidí )
6. Global – Mám 3 přímé Field Vice Prezident ( Mám 3 přímé sluníčkové diagramy )

V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte kdykoliv na mém mailu bobmotan@gmail.com nebo na skypu Motys35.

Děkuji mockrát.

S pozdravem

Robert Motáň
Odpovědět
Dobrý den.
Každý nabízí "jedinečný produkt", každý nabízí "unikátní" systém odměňování. Já jsem schopen nabídnout pouze spolupráci lidem ve Šluknovském výběžku, Českolipsku... To proto, že budování (byť to zní zprofanovaně) týmu považuji z dlohodobého hlediska za podstatné. V případě zájmu si přijďte poslechnout nabídku spolupráce; maximálně 30 minut a rozhodnete se sami, jesli má toto pro vás význam nebo nikoli. Pochopitelně neplatíte žádní poplatky a nikdo vás k ničemu nenutí.

Fastart@email.cz
Odpovědět
Dobrý den.
Každý nabízí "jedinečný produkt", každý nabízí "unikátní" systém odměňování. Já jsem schopen nabídnout pouze spolupráci lidem ve Šluknovském výběžku, Českolipsku... To proto, že budování (byť to zní zprofanovaně) týmu považuji z dlouhodobého hlediska za podstatné. V případě zájmu si přijďte poslechnout nabídku spolupráce; maximálně 30 minut a rozhodnete se sami, jestli má toto pro vás význam nebo nikoli. Pochopitelně neplatíte žádní poplatky a nikdo vás k ničemu nenutí.

Fastart@email.cz
Odpovědět
Solidní a kvalitní MLM - hledám ambiciózní lidi

Nebudu Vám slibovat žádné nehorázné částky za téměř žádný čas, ale kvalitní a propracovaný, v zahraničí již desítky let fungující MLM, který má velký potenciál do budoucnosti. Pracovali jste jako finanční poradce? Nebaví vás vracet provize? Padat z pozic? Podrazy od ,,kolegu“? různé přeskakování a šachovaní? a podobné věci, které ve férovém multilevelu nejsou?

Hledám schopné kolegy pro kvalitní MLM
- Ambiciózní lidi – aktivita, 100% spolehlivost, velká cílevědomost, seberealizace
- Ochotu učit se novým věcem
- Efektivní kariérní růst odvíjející se od aktivity
- Osobnostní rozvoj – rozvoj osobnosti
- Komunikativnost
- Nevrací se provize
- Možnost mezinárodní expanze
- Příjmové ohodnocení striktně závislé na aktivitě a výsledcích

Lokality: Olomouc, Pardubice, Brno, Šumperk

Podotýkám, že se nejedná o pojištění, hrnce, deky, online klikačky na internetu, ani dealerství ,,věcí které denně potřebujete“

Miroslav Kolínek
Tel: 775 065 002
E-mail:KolinekMiroslav@gmail.com
Odpovědět
PARADOX CASH
Firma zabývající se reklamou,dělí 50% svých zisků.
PRVNÍCH 5000 zakládajících členů bude mít plně neomezený přístup jen za jednorázovou platbu 2$. Nic víc platit NIKDY nebudou!Jednejte RYCHLE, než se tato kvóta vyčerpá !

Vaše členství je jen na vás. Nemáte co ztratit, kromě vstupu do Paradoxcash.com jen za velmi nízký jednorázový vstupní poplatek $ 2.00 v jednom balíčku, který si nenechte ujít. A vše, co musíte udělat je, jako člen provést několik jednoduchých úkolů, každý týden, jaké všichni děláte právě teď, když jste na internetu!


KOLIK VÁS TO BUDE STÁT ?
Prvních 5.000 členů zaplatí Paradoxcash 2 $, žádné další peníze, nic, to je vše, co budete platit na věky. Dalších 25,000 členů budou platit pouze jednorázovou platbu a také nikdy nic více.
Níže najdete jak si vydělat peníze s Paradoxcash
Funguje to!
**************************** ******************************************
2 $ zaplatí prvních 5000 lidí , pak
4 $ zaplatí dalších 5000 lidí , z toho 2$ pro admin a 2$ za doporučení
6 $ zaplatí dalších 5000 lidí , z toho 2$ pro admin a 4$ za doporučení
8 $ zaplatí dalších 5000 lidí , z toho 2$ pro admin a 6$ za doporučení
10 $ zaplatí dalších 10000 lidí, z toho 2$ pro admin a 8 $ za doporučení
To vytvoří 30.000 zakládajících členů kteří budou sdílet 50% všech paradoxcash zisků
Všichni další členové budou mít 10% podíl na zisku a všechny další výhody
Pamatujte, 50% všech zisků bude rozděleno mezi prvních 30.000 zakládajících členů!

Registrace zde: http://paradoxcash.com/?cash=5921

Více zde: http://worknewmillennium.webnode.cz/paradox-cash/
Odpovědět
Ahoj! Našla jsem tyto stránky a chtěla bych přispět se svou "troškou do mlýna"
Nikdy jsem do žádného MLM nevstoupila.
Ano, prošla jsem za posledních 20 let několika prezentacemi a seznámením s několika projekty mlm, dneska už ani nevím, jak se všechny jmenovaly. U některých se jednalo jenom o přelévání peněz a nacházení "dušiček", aby pyramida mohla pokračovat, u některých slevy u obchodníků a nákupy výrobků, jako např. lednice a pračky. No....asi jsem měla smůlu.
Až nedávno mě oslovila známá a já "nevěřící Tomáš" vstoupila do projektu mlm. Systém odměňování mi připadá velice sympatický, aspoň oproti těm, které jsem měla čest trochu poznat. Jedná se o novou společnost Organic Mission, která je zde v Česku teprve rok, členy jsou např. Slovenko, Maďarsko a většina Evropy se do systému teprve chystá zapojit. Stejně jako má na podzim přijít i Asie.
A to byla taky jedna z věcí, která mě přesvědčila,...to, že není Česko až někde na chvostě, ale naopak na vrcholu systému (to mě v minulosti dosti odradilo)....všichni ostatní, kteří přijdou zítra, jsou už pod vámi. Systém řazení, nárůst členů, kteří jsou pod vámi, a kteří vám přinášení peníze, aniž byste je znali a týdenního odměňování je také příjemný, stejně jako podíly na obratu společnosti, investování do cenných papírů. Výhledově se chystá i sociální siť....takže čím dřív, tím líp...
Společnost disponuje produkty v oblasti kosmetiky, wellness, hubnoucích přípravků, imunity, a další… je zde použita nanotechnologie a vlastní několik patentů.
Pokud se chcete dozvědět více, poslechnout si prezentaci, napište mi na email : lejskova.jindra@seznam.cz
Odpovědět
Chvíli jsem váhal, ale dnes můžu říct, že mé rozhodnutí vstoupit do tohodo obchodu bylo správné. Pravidla jsou jednoduchá, přehledná, nabídka zajímavá a každý si vybere. Nelze nic ztratit ale pouze získat !!!
Klikni na :http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128359
a dozvíš se víc. V případě potřeby je tady kontakt. jarpalat@seznam.cz
Odpovědět
zatim spokojenost s touto spolecnosti :www.revolucni-prijem.cz/1AE98C
Odpovědět
Firma SFI Vám nabízí reálnou možnost, jak si vydělat externí prací pro firmu, fungující již od r.1998, která je jedna z nejrychleji rostoucích na celém světě.

SFI vydělává díky aukcím Tripleclicks a Pricebenders a díky svému geniálnímu marketingovému plánu pomůže k úspěchu i Vám. Práce je ze začátku pomalejší, ale už zpočátku dostanete motivaci k pochopeni systému tím, že Vám budou udělovány VP body, které ovlivňují Váš výdělek v SFI.

Cela práce spočívá ve shánění zákazníků na oba typy aukcí a na možnosti shánění dalších affiliates, jinak možnosti výdělku zde zdaleka nekončí.

Firma disponuje a k dispozici Vám poskytne řadu profesionálních marketingových nástrojů k dosažení Vašeho úspěchu.

Pro Váš co nejefektivnější začátek doporučuji mě před registrací kontaktovat na FB, přidám Vás do pracovní skupiny a poradím, jak co nejlépe začít Smile

Nebojte se to zkusit, je to ZDARMA, a když Vás to nechytne, tak se nic neděje, rozhodne můžete mít alespoň dobrý pocit, že se snažíte pro sebe něco dělat Wink

Více zde: http://bit.ly/TsaxCv


Pokud jste obchodníci a chcete prodávat své produkty nebo služby můžete to udělat přes SFI a zvýšit své tržby zapojením do TripleClicks http://bit.ly/OWGChk, čímž oslovíte miliony potenciálních zákazníků po celém světě.

Více než 100.000 poboček SFI bude pracovat na propagaci a prodeji vašich produktů a služeb ve více než 20.000 městech ve více než 190 zemích světa.

Jednoduše se přihlaste a nabídněte své produkty a služby. Je to rychlé, jednoduché a bez rizika, protože nebudete platit nic, dokud nedojde k prodeji.
Odpovědět
Přeji všem pěkný den Smile podle mě je velmi důležité věnovat spoustu času výběru společnosti, do které se zapojit. Já osobně měla při výběru velmi přísná kritéria, které zde uvádím:

1) Aby byla společnost na trhu aspoň 5 let, jelikož drtivá většina nových projektů do roka krachne

2) Členství DSA (Asociace přímého prodeje – členem DSA je asi jen 200 společností na celém světě! Je to záruka legálnosti a toho, že firma je solidní, členství DSA předchází důkladný audit společnosti ještě před spuštěním)

3) Kvalitní produkt

4) Dobrý odměňovací plán

5) Výborný školící systém, podpora společnosti a sponzora, který Vás bude učit a vést

Díky těmto podmínkám jsem narazila na společnost DXN, která mě velmi zaujala především svými výrobky, jedná se o blast wellnes a životního stylu, proto má práce i hlubší smysl Smile více zde www.business.dxnkava.cz nebo na mailu business.n1@centrum.cz
Odpovědět
Hezké sobotní ráno všem. Po různých pokusech jak vydělat peníze a neplatit každý měsíc nehorázné sumy,jak to vyžadují některé Vámi tu prezentované společnosti jsem konečně našla. Je to nový způsob jak vydělat na pc a nenaletět. Počáteční investice je na Vás a na Vašich možnostech. Nabízím několik web adres,které mám vyzkoušené,že fungují a přinášejí zajímavé výdělky. http://bannersbroker.com/jistor
http://www.getprelaunch.com/Jistor
http://www.profitclicking.com/?r=hjh4aszqgn6
http://www.ptcsense.com/index.php?ref=jistor
Pokud chcete vědět víc ráda odpovím na Vaše dotazy.
Odpovědět
Využijte ověřených možností vydělávat prostřednictvím internetu.

Při zádání níž uvedeného linku do Vaše ho prohlížeče získáte bližší informace. Poté se můžete rozhodnout k registraci a pak už Vám nic nebrání začít vydělávat.

http://www.bannersbroker.com/jarmateus
http://www.karatbars.com/?s=jerryquick
www.revolucni-prijem.cz/1B826D
http://www.profitclicking.com/?r=bg7R94mCj4

Jako výborný pomocník pro rozesílání Vašich nabídek, provádění konferencí a školení Vám může poslužit videoemail. Blížší podrobnosti zde:

www.iWowWe.com/JM1303.

Jaroslav Matus
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)