Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému
#51
Zdravím Vás přátelé nacházejících se v tomto vlákně diskuze,
pokud máte někdo rodinu, či známé za hranicemi, určitě využijte této příležitosti.
Hledám spolupracovníky taktéž ve všech koutech světa.
Pro mě je jednoznačný favorit Lyoness, který působí ve 23 evropských zemích, v USA, v Kanadě, v Mexiku, Brazílii, na Středním Východě i v Jižní Africe. Registrace je zdarma v ČR, na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku. V ostatních státech jsou podmínky různé a je to na diskuzi. Příští rok se otevírá Asie (Rusko, Čína, Japonsko, Korea atd.) a taky Austrále a Lyoness již bude na celém světě. Lyoness nic nevyrábí, nic neprodává a každý si může koupit to, co potřebuje nebo co mám rád. Nikomu tak nic nenutíte, nikomu nic neprodáváte, každý si jde koupit zrovna to, co potřebuje. Čím více nakupujeme produkty denní spotřeby, tím více vyděláváme. S Lyoness každý jen získává ...
Pokud máte kdekoliv na světě rodinu, přátelé atd. spojte se se mnou a můžeme postavit business obrovského rozměru!
Můj email je vlastimilcicha@gmail.com
nebo webové stránky www.facebook.com/lyonessnakupnispolecenstvi
Díky!
Odpovědět
#52
Spolehlivě platící MLM společnosti, u kterých vydělávám a jednoznačně DOPORUČUJI:

ZeekRewards, QLXchange a Stiforp.

Podrobné informace o nich najdete na mém webu:

http://vydelat-z-domova.webnode.cz/

Kdo má zájem o solodní výdělky, ráda ho uvítám ve svém týmu a nabízím veškerou podporu. Smile Smile Smile
Odpovědět
#53
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
Po novém roce vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?

Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, vydělá na tom nejvíce peněz a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#54
Nová celosvětová společnost nabízí marketingové nástroje pro Váš business, propagační produkty a reklamu, spolupráci z domu přes internet. Můžete zapojit své kamarády, příbuzné i známé z celého světa.

Pokud Vás baví práce u počítače, tak je to práce pro Vás. I v ČR si lidé už uvědomují, že počítač není pouze pro zábavu, ale na práci a výdělek, jako všude ve světě. A během několika let to bude i v ČR nejrozšířenější dobře platící zaměstnavatel. Záleží pouze na Vás, kdy se přidáte, zda hned, nebo později.. Dá se u ní vydělávat ihned a výplata je každý týden. V ČR proběhlo oficiální spuštění 20.9.2011, jsme na začátku !!!

Na rozdíl od jiných firem v MLM,zde nemusíte nikoho přivést aby jste byli kvalifikováni na výplatu provizí.

Začátku se nemusíte vůbec obávat,protože pro všechny zaregistrované je zde podpůrné centrum, komunita na facebooku, webstránky českého týmu, připravují se školení, webináře ,kde je možno získat odpovědi na otázky, prostě vše, aby každý mohl být úspěšný.

V říjnu byla v TOP žebříčku 25 nejrychleji rostoucích firem na světě na 5. místě, v listopadu na 3. místě !!

Bližší informace mailem - alebrona@seznam.cz nebo na mých webových stránkách - www.stiforpprivydelek.webnode.cz

Smile
Odpovědět
#55
Dobrý den.Dovolte mi abych Vám nabídla dva naprosto geniální výdělky na internetu.Jde o Stiforp a QLXchange .
Stiforp nabízí desetidenní předregistraci což umožnuje nahlédnutí do systému a následné rozhodnutí do 10 dní o spolupráci.Je zde možnost zaplacení měsíčního nebo ročního členství a co je nejdůležitější ,genální podporu českého týmu pod kterým se vede i méně zkušeným lidem na pc.K rozjetí Vaší kariéry Vám zde stačí zaregistrovat pouze dva lidi o které se náležitě postaráte než začnou pracovat samostatně a pak Vám začnou chodit opravdu zajmavé provize které jsou vypláceny týdně a měsíčně.
QLXchange pro změnu nabízí registraci méně zkušeným lidem na pc nebo i těm kteří mají exekuce na plat či málo financí na to aby se zapojili do jiného systému s poplatkama.Jediné co zde investujete je 5 Usd a to klidně mohu zaplatit za Vás.A můžete začít vydělávat. K rozjetí kariéry stačí 4 lidi ale při poplatku 5 USD není problém tyto lidi najít.Provize jsou zde vypláceny ihned a systém umožnuje lidem naprosto neuvěřitelné možnosti výdělku na pc aniž by jste byl nějaký borec v MLM systému.
Obě firmy pracují v binárním systému,to znamená že i když se vám nebude dařit tak si vyděláte a to je obrovská šance.Máte provize totiž i z lidiček který pod Vás napadají od Vašeho sponzora a to bez práce.Samozřejmě že jsou ale pak provize o hodně menší než když zaregistrujete pár lidiček.
Takže pokud chcete začít vydělávat s náma a máte dostatek času a píle ráda Vás uvítám ve svém týmu a vše Vás naučím.Hlavně to jak si vydělat na pc.Více info najdete zde:
http://alka-lapcikova.webnode.cz/ a http://krasnyprivydelek-cz.webnode.cz/
Budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
#56
Taky je Vám 50+ a těžko sháníte práci ? Protože vím moc dobře, jak je to těžké - nabízím příležitost práce z domu, která Vás jako mně bude živit. Když Vás zaujmou informace na www.klub-vydelavam-nad50.webnode.cz , najdete tam i kontakt na mně a napište si o podrobnější informace. Peníze potřebujeme všichni - jen hloupí čekají, až jim spadnou do klína.
Odpovědět
#57
Ahoj,
myslím, že zéměř jakýkoliv MLM je dobrým přivýdělkem. Každý má své výhody a nevýhody. Někde jsou vyšší vstupní poplatky, jinde nižší.
Všechny mají ale jedno společné a to je skutečně dobrý přivýdělek. Kdo se přidá, malinko zariskuje (co se týče prvotních vstupních poplatků) určitě nelituje. Naopak po čase zjistí, že udělal chybu, když se váhal připojit.
Za sebe určitě doporučuji. Mám ověřenou firmu, která platí, provize chodí, výborné zázemí v ČR. Pro více info na emailu: vera.uherkova@seznam.cz
Odpovědět
#58
Ahoj kazdému....Zijem v Rakousku a máme tu asi 1 rok perfektne fungujúcu firmu ktora sa zaobera wellnesem ale v prvom rade s kávou...Samozrejme funguje s MLM, ale co je najdolezitejsie ze este neni v CR!!! az od budouceho roku co znamená ze kto sa toho chyti moze vyrobyt obrovsky peníze....pyjete kávu,caj nebo kakao? alebo poznáte niekoho kto pyje kávu,caj nebo kakao? Podla mna túto otázku a cisla co nej tykajú a stym ani zárobok nemusím komentovat.
Pri záujme se ozvite....je to naozaj obrovská sance

peterhiznan@gmail.com
Odpovědět
#59
Ahoj kazdému....Zijem v Rakousku a máme tu asi 1 rok perfektne fungujúcu firmu ktora sa zaobera wellnesem ale v prvom rade s kávou...Samozrejme funguje s MLM, ale co je najdolezitejsie ze este neni v CR!!! az od budouceho roku co znamená ze kto sa toho chyti moze vyrobyt obrovsky peníze....pyjete kávu,caj nebo kakao? alebo poznáte niekoho kto pyje kávu,caj nebo kakao? Podla mna túto otázku a cisla co nej tykajú a stym ani zárobok nemusím komentovat.
Pri záujme se ozvite....je to naozaj obrovská sance

peterhiznan@gmail.com
Odpovědět
#60
Dobrý den.
Nabízím MLM, kde se dá vydělávat i v případě, že se Vám nepodaří sehnat pod sebe lidi, tedy když nemáte svůj tým (viz bod 3 níže). Při registraci (i na pozici free) dostanete od firmy bonus 100 bodů, aby jste měli něco do začátku.

1. Základ - musí se vždy.
Rozesílání reklamy do celého světa po internetu. Jednou za 24 hod. musíte podat inzerát, to je základ všeho. Po registraci dostanete vlastní webové stránky, kde budete mít připraveno množství již vytvořených inzerátů (v angličtině) i adresy (linky) bezplatných inzertních webů. Za inzeráty dostáváte bonusy, které se Vám po stanoveném počtu dní převedou na VIP účet. Pokud máte na VIP účtu body (dolary), a máte zákazníky, už získáváte určité procento z celodenního obratu firmy. Čili, Vaše body na VIP účtu krát procento obratu firmy. Počítá se to denně, takže další den se násobí to, co jste si vydělali celkem podáváním inzerátů sečtené se ziskem za současný den.

Další možnosti jsou již nepovinné, ale zvýší Vám stav na VIP účtu a tím jejich rychlejší zhodnocování.

2. Nejefektivnější.
Sestavíte si vlastní tým spolupracovníků. Oslovíte známé, podáváte inzeráty přes internet (je spousta bezplatné inzerce) a nabízíte jim spolupráci. V momentě, kdy se pod Vás registruje někdo na placenou pozici, dostanete odměnu v dolarech, která se Vám do druhého dne převede na účet na Vašich stránkách. Pokud on získá dalšího spolupracovníka, Vy dostáváte poloviční odměnu, než u přímo registrovaného. Tyto peníze pak získáváte každý měsíc, kdy jsou Vaši lidé aktivní, tedy zaplatili měsíční poplatek. Dále máte zase určité procento z jejich výdělků, tedy toho, co se jim denně převádí na VIP účet. Výdělky za tyto lidi se Vám připisují na účet na Vašich stránkách, odkud si je buď můžete nechat převést na VIP účet, kde se Vám dál zhodnocují, nebo na svůj bankovní účet v ČR (nejlépe přes elektronickou peněženku).

3. Nejjistější
Nemáte buňky na shánění lidí, nebo nemáte štěstí a chcete, aby se Váš stav VIP účtu zvýšil co nejrychleji, abyste už měli procenta z příjmů firmy dříve, než se Vám tam za 60 dní převedou body (1 bod=1 dolar) vydělané denním podáváním inzerátů? Tak musíte investovat. Koupíte si body, min. za 10 dolarů, max. dle Vaší pozice, a koupíte si zákazníky. Kupuje se po 5. Prvních 10 zákazníků je po 2 dolarech, další nákupy zákazníků jsou dle Vaší placené pozice. V případě koupených zákazníků máte procenta jen z příjmů firmy, nikoliv zákazníků, ale i tak to stojí zato. Firma totiž Vaše VIP body (dolary) obrazně půjčuje těmto zákazníkům v internetových aukcích a o výdělek se s Vámi podělí, to jsou ta procenta z celkového denního obratu firmy.

Procenta z příjmů firmy si můžete nechat převádět v obou případech kdykoliv místo na VIP účet na účet na Vašich stránkách a odtud na svůj bankovní účet v ČR (přepočítává se na koruny dle současného kurzu dolaru). To lze kdykoliv změnit tam a zpět. Výplata na bankovní účet je prováděna každé 2. pondělí od zažádání (pokud zažádáte v pondělí, je to 3. pondělí). Vše si řídíte ze svých zabezpečených stránek.

Pozice:
Free je zdarma, ale je omezena na 60 dní. Už ale můžete vydělávat 2. nebo 3. způsobem, nebo oběma najednou. Pokud byste ale chtěli převést body za inzeráty, musíte se dostat na placenou pozici.
Silver je za 10 dolarů měsíčně, Gold za 50 dolarů měsíčně, Diamond za 99 dolarů měsíčně. Čím vyšší pozice, tím dostáváte větší procento z výdělků firmy a další výhody.
Při registraci Free dostanete 100 bodů na dobu 60 dní (to abyste měli větší procento za inzeráty). Při registraci na Silver dostanete 110 bodů, ale vracíte jen 100, u Goldu dostanete 150, ale vracíte 100 a u Diamondu dostáváte 200 a vracíte 100. Já se zaregistrovala jako Free a dostala jsem 100 bodů, druhý den jsem se přeregistrovala na Silver, ale už jsem těch 10 bodů (dolarů) navíc nedostala, proto si rozmyslete, jak se budete registrovat.

U všech pozic musíte denně podat 1 inzerát, aby se Vám počítal nejen výdělek za inzeráty, ale i procenta z výdělku firmy a další bonusy. Pokud inzerát nepodáte do 24 hod., ten den se Vám nic nezhodnotí, nepřipíše (další den po podání inzerátů zase ano). V případě dovolené bez internetu je možno si za malý poplatek koupit automatické podávání inzerátů až na měsíc.

Podmínkou pro vydělávání je tedy denní podání min. 1 inzerátu, mít na VIP účtu body a mít zákazníky. Buď své na placené pozici, nebo koupené.

Toto je jen hrubé nastínění, jak to funguje. Je to mnohem složitější, je tam spousta dalších aktivit. Jsou tam pak ještě různé bonusy, kterými Vás firma odměňuje a další výhody.
Žádost o další informace lze poslat prostřednictvím jednoduchého formuláře na mých stránkách.
http://taja.zeekrewards.com nebo na mail ja.taja@centrum.cz.
Zdraví a trochu klidu v předvánočním běsnění přeje
Tája
Odpovědět
#61
Dobrý den,
Jelikož je dnešní situace poněkud nejistá, dovoluji si říci, že každý hledáme jistotu jinde a jinak. Já ji našel díky skvělé společnosti,která má zájem o to, aby člen šel výše a výše. Jedná se o nejhodnotnější platidlo čili o ZLATO( šperky, cihličky investičního zlata tj, slitky a cihly). Dnes na tuhle komoditu existují různé firmy, kteří tohle zboží pomocí MLM nabízejí, ale má to jeden háček - Nejsou zapsány na Puncovním úřadě v Praze tzn., že se jedná o podvod. My však nabízíme veškeré zboží ověřené všemi příslušnými úřady a tudiž nemáme co skrývat. Nejedná se o prodej zlata nebo slitků námi jakožto členy společnosti, my pouze doporučujeme.Jak je to možne abych z toho něco tím pádem měl? Dobrá otázka, na kterou, a nejen tuhle otázku rád odpovím pokud nezaváháte a kontaktujete mne.Těším se na vaší spolupráci.
Přejí krásný den.
Filip Tomášek
filip-tomasek@seznam.cz
732 514 249
Odpovědět
#62
Dobrý den, ráda bych Vám představila českou firmu Goldway a.s.
Jako studentka jsem dlouho hledala časově nenáročný příjem, až jsem konečně našla seriózní přivýdělek.
Tuto možnost mi představila kamarádka a i přes mé počáteční obavy, šla jsem do toho! (samozřejmě až když jsem viděla výpis z účtu Big Grin)
Protože se mi tato společnost osvědčila, kupuji si v současné době novou pozici, abych své provize znásobila.
Nejedná se o podvod firma se dá najít v rejstříku Českého puncovního úřadu (http://www.puncovniurad.cz/cz/eshops_list.aspx), krásné šperky si můžete prohlédnout v eshopu (www.goldway.eu).

Goldway pracuje na principu zíkávání nových registrovaných zákazníků a prodeji šperků, ty však neprodáváte přímo vy!
Regitrace probíhá dvěmi možnými způsoby:
a) zakoupíte si kvalitní šperky (s osvědčením z puncovního úřadu) v hodnotě 2500 Kč, seženete dva nové registrované zákazníky a dohlédnete, aby oni udělali totéž.
b) zakoupíte si kvalitní šperky (s osvědčením z puncovního úřadu) v hodnotě 5000 Kč.
a pak už jenom čekáte na penízky, které chodí pravidelně vždy, když se dostanete na vrchol daného řetězce (2x měsíčně).

K zíkání bližších informací, probíhají také pravidělné nezávazné bezplatné semináře (nic nepodepisujete, jen posloucháte) a také já Vám můžu zodpovědět veškeré otázky.
Pralinka92@seznam.cz
Odpovědět
#63
Dobrý den, chci se zapojit do opravdu kvalitního mlm systému. Pokud máte dobrou nabídku, prosím kontaktujte mě. Nereaguji na nabídky typu: vydělávejte miliony od PC, za půl roku milionářem atd. Určité zkušenosti s mlm mám, dá se říct, že jsem byl i úspěšný, ale společnost to nakonec zabalila.
Napište mi prosím konkrétní mail o co jde. Určitě ale nebudu chodit nabízet po domech hrnce, vysavače, kosmetiku atd. Hledám opravdu kvalitní produkt. Děkuji. kontakt: zedes@centrum.cz
Odpovědět
#64
Jmenuji se Ladislav Lackovič, zabývám se referenčním marketingem pro firmu OpenEconomy.eu.



Díky této jednoduché práci, si měsíčně vydělávám 1.500 až 3000Kč. Tohoto výdělku, jsem dosáhl již po čtyřech týdnech práce.



Pracuji jenom doma, maximálně 2 až 3 hodiny denně a využívám k tomu svůj počítač a internet.



Pokud opravdu máte zájem vydělávat stejné peníze jako já, vyhraďte si pět minut svého času a dočtěte tento, poněkud obsáhlý text, až do konce. Vyplatí se Vám to.



Tato pracovní nabídka je ideálním přivýdělkem vedle Vašeho zaměstnání.



Jedná se o seriozní referenční marketing (reference = doporučení) pro seriozní českou firmu samozřejmě taky za seriozní peníze. Není to žádný podvod typu finanční hra, jako jsou letadla a pyramidy. Já sám jsem věnoval hodně času hledání podobných příležitostí na webu a nic srovnatelného a skutečně fungujícího jsem tam nenašel. Nejedná se pochopitelně o rychlé zbohatnutí (zlatá cesta neexistuje), ale o soustavnou a cílevědomou práci, kterou si postupně budujete svoji Finanční nezávislost. Moje zkušenosti ukazují, že pro seriozní provozování této činnosti postačí věnovat tomu 1-2 hodinky denně. Během několika týdnů si vybudujete velice solidní základ Vaší finanční nezávislosti. Pochopitelně nic nebrání většímu nasazení. Podle toho vypadají potom i výsledky.



Každý z nás sní o lepším životě. Chceme rychlejší auta, krásnější domy a exotičtější dovolené. Chceme, abychom vydělávali hodně peněz rychle a jednoduše. Nechceme celý život tvrdě pracovat, abychom nakonec zjistili, že jsme staří, nemocní a chudí. Chceme si života užívat plnými doušky. Vždyť na světě jsme jenom jednou….



Kdo jsme?

Jsme skupina lidí, kteří se rozhodli přistoupit ke svému životu jinak než ostatní. Naším cílem je žít, nikoli živořit. Naším cílem je peníze vydělávat a utrácet na realizaci svých snů a nikoli dřít s vědomím beznaděje. Naším prostředím je síťový marketing. Přistupujeme k němu jinak než ostatní. My nechceme prodávat prášky na praní. My nechceme vnucovat svým známým parfémy či zaručené přípravky na hubnutí. Rozhodli jsme se maximálně využívat internetu a jeho vymožeností, abychom mohli vydělávat jednoduše, rychle a pouze prostřednictvím inzerce na internetu.



Předtím jsme se osobně neznali. Dnes tvoříme dynamickou a stále rostoucí skupinu lidí, kteří jdou za svým cílem. A Vy můžete být její součástí. Můžete se stát našimi přáteli a spolupracovníky. Nenutíme Vás k ničemu, ale je nás více než čtrnáct tisíc. A to za pouhých 48 měsíců, co jsme projekt rozběhli. Rozhodnutí je jenom na Vás. My Vám pouze řekneme, co a jak je potřeba dělat.



Naším cílem je pomoci každému, kdo se aktivně zapojí do práce, do půl roku dosáhnout měsíčního výdělku 20.000 Kč.



Co budete dělat?

Je to velmi jednoduché. Emailem dostanete postupně několik příloh ve formátu MS Word. Ty budou obsahovat popisy jednotlivých kroků, které budete postupně realizovat. Mimo to obdržíte seznam inzertních systémů v různých zemích, texty vzorových inzerátů a další doplňkové informace. Jediné, co budete totiž dělat, je inzerovat na internetu a odesílat zájemcům o informace jen jeden jediný dokument, který bude obsahovat tyto údaje, jeden odkaz s návodem na registraci a pak návod na to, jak si Emailem požádat o informace o dalším postupu. Ještě konkrétněji, budete pomocí internetové inzerce, nebo i jinak – to je na Vás, doporučovat náš výdělečný modul OpenAurum. Metodické pokyny a návody jak postupovat dostanete k dispozici zcela zdarma.



Co nebudete muset dělat?

Jak již bylo uvedeno, nebudete muset nikomu nic prodávat. Nebudete muset nikomu vnucovat žádné výrobky ani další služby. Vše funguje automaticky na základě emailových požadavků zasílaných jednotlivými uživateli a ochotě, zapojit se do našeho systému. A pokud dodržíte námi navržené postupy, nikdo Vás nikdy nemůže obvinit ze SPAMU, nikdo Vás nemůže obvinit za nevyžádanou poštu! Budete moci pracovat jednoduše, v klidu a v bezpečí svého domova, bez rizik spojených s klasickým podnikáním. Jediné co budete potřebovat je počítač, internet a pár hodin týdně, které věnujete podávání inzerátů a odpovědím na emaily od zájemců.



Něco o našem výrobním nástroji.



Jak jsem již uváděl, naše práce je z oblasti referenčního marketingu. Aby jakýkoliv marketing přinášel účastníkům benefity, musí mít k dispozici levný a hlavně užitečný produkt, který bude zaručovat účastníkům pravidelné a zajímavé finanční odměny.



Náš produkt je ovšem vyjímečný v tom, že i když se nebudete věnovat aktivnímu doporučování našeho produktu, budete stejně vydělávat peníze, které Vám žádná tuzemská ani zahraniční banka nenabídne.(meziroční finanční nárůst našeho produktu je i 30% a to je v tomto případě jen jedna část Vašich výdělků)



A pokud se rozhodnete naší nabídky využít a doporučíte náš výrobní nástroj minimálně 2 lidem, budete za každé využité doporučení odměněni dalším výdělkem.



A jak je to s již avizovanými pravidelnými odměnami? Tak to je další výdělek pro Vás!



Zde již musím napsat něco více o našem, zcela výjimečném, produktu.



Naším výdělečným produktem je spoření za účelem nákupu investičního zlata.(O investičním zlatu si podrobné informace najdete kdykoliv třeba na internetu, nejlépe na www.openaurum.com , ale bohatě Vám podají informace prezentace dole v textu mojí nabídky).



V čem je náš produkt vyjímečný?



Každý z nás, kdo s námi vydělává (a jde o opravdu zajímavé peníze) si otevře u společnosti OpenEconomy svůj vlastní OpenAurum spořicí účet, na který měsíčně spoří částku, kterou si sám určí. Zde ale musím připomenout, že tyto peníze pořád zůstávají Vašimi penězi a kdykoliv si je můžete nechat poslat nazpět na Váš bankovní účet.



Není nutné ukládat vysoké částky, zajímavého výdělku dosáhnete spořením již od 100Kč měsíčně!



Za každou Vaší měsíční úložku Vám společnost OpenEconomy nakoupí odpovídající množství investičního zlata = nakupujete tedy skutečný produkt, který si můžete nechat poslat domů (nebo si je můžete nechat ve firemním trezoru), takže jde vlastně o směnu peněz za zlato. A tady máme Váš první výdělek – to je ono až 30% meziroční zhodnocení finanční hodnoty, Vašich vlastních peněz. To je Váš první výdělek



Zajímavého výdělku dosáhnete spořením již od 100Kč měsíčně!



My ale vyděláváme ještě více peněz!



Protože si tuto vyjímečnou příležitost nenecháváme pro sebe a doporučujeme jí pomocí internetu dalším zájemcům, dostáváme za každé úspěšné doporučení velmi slušnou odměnu. A teď právě přijde to nejzajímavější, dostáváme totiž odměny ze všech doporučení, tedy i z doporučení, které jsme sami vlastní aktivitou neučinili, ale zasloužili se o ně námi registrovaní nováčci. (Nikdo, kdo se do našeho systému zapojí, není ani v nejmenším nijak poškozován, všichni máme naprosto stejné podmínky). A za takto získané odměny se Vám opět nakoupí bonusové zlato do Vašeho trezoru a opět je zde ono až 30% meziroční zhodnocení. Zde je Váš druhý, opět zhodnocovaný výdělek!



My ale vyděláváme ještě další peníze!



Jak jsem již napsal, každý z nás, kdo tímto produktem vydělává, svým doporučováním vytváří svou skupinu doporučených lidí, kteří také spoří investičním zlatem. Tato skupina lidí může mít neomezený počet členů. A právě tato část je úplně nejzajímavější, z každé měsíční úložky jednotlivých členů lidí, kteří jsou zaregistrovaní pod Vámi, díky Vašim doporučením, nebo doporučením členů skupiny pod Vámi, je Vám připisována finanční odměna, za kterou se automaticky do Vašeho trezoru nakoupí další investiční zlato a opět je zde ono až 30% meziroční zhodnocení. Zde je Váš třetí, opět zhodnocovaný výdělek, tentokrát pravidelný a neustále narůstající.





Vaše takto získané zlato můžete ponechat ve firemním trezoru, nebo jeho část, si můžete nechat poslat domů, nebo si jej nechat převést zpět na peníze, samozřejmě se ziskem.



Ke správě, přehledu všech operací a pohybech budete mít samozřejmě k dispozici svůj uživatelský účet a o pohybech na Vašem uživatelském účtu budete informován automatickým emailovým systémem. Jedinou podmínkou výdělku s OpenAurum, je uzavřený spořicí účet.



OpenAurum máme smluvně a férově ošetřeno, nic nezatajujeme, o obsahu smlouvy se každý může přesvědčit ještě před odsouhlasením.





Výhody OpenAurum, které Vám nikde jinde nenabídnou:





ü Meziroční zhodnocování Vašich peněz až 30%

ü Odměny za každý nový otevřený spořicí účet ve výši od 20%, 10%, 5%, 1% (podle toho v jaké úrovni pod Vámi je otevřeno)

ü Odměny za každou měsíční úložku spoření jednotlivých členů Vaší spořící skupiny pod Vámi.

ü Zhodnocování odměn získaných doporučováním a spoření převodem do bonusového zlata

ü Kdykoliv je možno spoření přerušit, nechat převést na bankovní účet buď část peněz, nebo celou částku za naspořené zlato i se ziskem.

ü Kdykoliv si nechat poslat naspořené zlaté slitky na svou adresu domů.

ü Neomezený počet členů spořící skupiny do šířky.

ü Každý, kdo využije tuto naší příležitost a otevře si spořicí účet OpenAurum, dostane zdarma manuál pro efektivní práci.

ü Není nutné investovat vysoké částky, máme k dispozici program, ve kterém budete vydělávat velmi zajímavé peníze se svým spořícím programem již od 100Kč měsíčně!

ü Nikde neobchodujeme a ani nikde neprodáváme a přesto vyděláváme velmi zajímavé peníze

ü Protože v celé EU je investiční zlato osvobozeno od DPH, nemusíme platit daně!





Funguje to?



Zde je několik příkladů toho, kolik si vydělalo pár lidí z našeho středu“



A.S. – student 20 let

Studuji konzervatoř a jako každý student jsem neustále ve finanční tísni. Proto jsem se před několika měsíci rozhodl, že si najdu brigádu a nějaké peníze si vydělám. Jenže v dnešní době se jakákoli práce hledá dost těžko. A ani já jsem nedokázal nic normálního najít. Pak jsem na internetu našel inzerát, který mi sice práci nenabídl, bylo tam ale uvedeno, že hledají lidi, kteří chtějí vydělávat a nebojí se proto něco udělat. Na inzerát jsem odpověděl a přišel mi první dokument, který popisoval základní parametry příští spolupráce. Dokument jsem si přečetl, prohlédl si prezentace a zprvu jsem nebyl nějak nadšen. V první chvíli jsem toho dokonce chtěl nechat a několik týdnů jsem v tom nedělal vůbec nic. Teprve koncem ve druhé polovině prázdnin po dalším marném shánění nějaké brigády jsem se k tomu vrátil a řekl jsem si, že to zkusím. A během prvního měsíce, co jsem začal postupovat podle návodu, jsem si vydělal celkem 2438,-Kč. A to jenom v české měně, ale i v polských zlotých a něco dokonce i v eurech.

Teď už vím, že vydělávat lze i jinak, než na brigádě a i časově mi to vezme tak 60 minut „práce“ denně. Vřele doporučuji každému, kdo se nebojí vyzkoušet něco nového!



M. B. - učitel 29 let

V programu jsem již 4 měsíce a během této doby jsem si vydělal skoro 9 tisíc! A co dělám? Asi tak hodinku denně inzeruji, mluvím s lidmi na Skype a odpovídám na emaily. Nic neprodávám a nikoho k tomu nenutím! Věřím, že už za několik měsíců můj příjem z tohoto původně „přivýdělku“ bude větší, než moje dosavadní mzda! Pokud si alespoň trochu věříte, neváhejte, nemáte co ztratit J



D. S. - OSVČ 45 let

Projekt dělám asi 9 měsíců a takto přijdu měsíčně na 3 až 7 tisíc. Je to v dnešní době znatelná pomoc v domácím rozpočtu. Ověřil jsem si, že to funguje a teď jdu do toho naplno!



Co bude dál?

Projekt se překládá do dalších jazyků (angličtina, němčina, španělština, ruština, polština …atd.) a všichni, kdo jsou do něj zapojeni a projeví o tyto překlady zájem, budou moci jednoduše inzerovat i v zahraničí. Informační emailový systém pak udělá zbytek práce za Vás- povede postupně zájemce ze zahraničí stejným způsobem, jako bude vést nyní i Vás.







Pokud se k nám chcete připojit, dodržte následující postup:



1.) Seznamte se pozorně s podmínkami spolupráce ve smluvním ujednání v příloze tohoto emailu ještě před Vaší registrací. Máme zájem podporovat pouze skutečné zájemce o výdělek.



2.)Klikněte do tohoto odkazu a registrujte se



ještě dnes:



http://www.openaurum.com/registrace.php?ref=16185



Po načtení registrační stránky vyplňte hvězdičkou označené kolonky, PSČ vyplňte bez mezerky a odešlete. Samotná registrace je zadarmo a k ničemu Vás nezavazuje.



Po zaregistrování mi napište pošlem Vám zadarmo, názorný návod pomocí kterého si vytvoříte svůj spořicí účet a typy jak pracovat, aby Vaše výsledky byly rychle opravdu hodně zajímavé. Pokud tak neučiníte, připravíte se o důležité informace, bez kterých Vám nemůžeme zajistit podporu.



Vaším přímým sponzorem, který Vám bude spolu se mnou pomáhat je pani Kolářová, zůstaňte ale v kontaktu i se mnou.





Konečně je tady produkt, který se vyplatí každému z nás, kdo si se svou, i minimální aktivitou, chce přijít ke slušným penězům.



Výdělečný modul OpenAurum = modul, ve kterém každý uživatel vydělává minimálně třikrát.



Naučíte se, jak vydělávat měsíčně 20.000Kč a více.

Čeká Vás zajímavý kariérní růst.

Bezkonkurenční podpora všem začínajícím.

Nikde neobchodujete, ani nic neprodáváte a stejně vyděláváte.



Čeká na Vás expanzivní růst příjmů.



Činnost je ošetřena platnou smlouvou, máte li zájem, smluvní ujednání Vám pošlu, vše co nabízím je na základě férové a seriozní nabídky.



Prohlédněte si prezentace:



http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part1.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part2.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part3.pps





Nedaří se Vám spustit naše prezentace? Pravděpodobně máte zastaralou verzi prohlížeče prezentací – PowerPointu. Stáhněte si vhodný PowerPoint na tomto odkazu – je to bezpečné:



Klikněte sem: http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a...tviewer/?g[hledano]=powerpoint 2007&g[oz]=2007&g[up]=1.0 a potom na červené tlačítko stáhnout a poté spustit. Po nainstalování si prezentace prohlédnete bez problémů.



Nabídka je z prostředí síťového marketingu.



Prosba: I nejlépe vytvořený text nedokáže všem lidem objasnit problematiku tak, aby nedocházelo k nepochopení, proto ve Vašem zájmu prosím, komunikujte se mnou, nebojte se na cokoliv ptát. Vše Vám ochotně vysvětlím. Rozhodně se Vám to vyplatí!
Odpovědět
#65
VOLÁNÍ ZDARMA

Potřebujete k svému podnikání telefonovat?
Chcete snížit své výdaje za telefonování na nulu?

Nabízím možnost volání do všecch sítí zcela zdarma, bez zbytečných smluv a dlouhodobých závazků!

Pro začátek výběr tarifu nejdražší je za 372kč měsíčně ( 50 sms a 250 minut zdarma + internet v mobilu)
Volání v rámci VIP (týmu) zdarma od začátku.
Jakmile rozšíříte svůj tým na 8 lidí už nikdy NEPLATÍTE paušál a máte volání zcela zdarma i nad rámec volných minut.
Vaše faktury budou už nadále 0 kč !!!
Budeteli dále rozšiřovat svůj tým, je pro vás připravena finanční odměna a tak místo toho aby jste platily za volání, budete dostávat ještě peníze.

Více informa informací si vyžádejte na kocicax@gmail.com
Smile Smile Smile
Odpovědět
#66
Zdravím všechny podnikatele a podnikatelky!
Chci vám také umožnit, stát se součástí úžasného systému, který u nás teprve začíná (jinak funguje už 3 roky), protože určitě víte, že čím vyšší místo v MLM máte, tím víc vydělávate :-) Bližší info na janaagip@seznam.cz.
Odpovědět
#67
Ahoj,
hledám lidi, kteří mají kontakty v Asijských zemích (Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Čina, Japonsko atd.), v těchto fázích připravuji mohutnou expanzi a společně můžeme vytvořit gigantický business.
Pro více informací napište na vlastimilcicha@gmail.com
Odpovědět
#68
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
Už v únoru vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?

Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, tak má velikou šanci zbohatnout a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#69
ahoj lidi znate nekdo spolecnost goldway???
Odpovědět
#70
Dobrý den, rád bych Vám představil moravskou firmu Goldway a.s.-www.goldway.eu
provize až 2x mecíčně od 30 000,- vice info přes email: stefik88@seznam.cz
nejlépe okolí Zlín,Přerov,kroměříž
Odpovědět
#71
Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla novinku rychlého výdělku na internetu.

Tady může vydělat každý a opravdu velké částky – žádné měsíční poplatky, žádné povinné odběry, můžete si vydělat 5790 dolarů a více. Firma je prověřena, nejedná se o žádnou podvodnou nabídku, firma normálně vyplácí peníze

Jak to celé funguje?

Zaregistrujete se zcela ZDARMA!!! Zarezervujete si svou pozici v Matrixu 4x4, vše si prohlédnete, získáte přístupy na stránku, zjistíte, co máte dělat, ale hlavně se lidi budou řadit už pod Vás!!! Pokud chcete začít vydělávat, pak je třeba upgradovat se na první level. Upgrade stojí symbolických 5 USD (cca 90 Kč). Zaplatíte jen jednou a nic víc již platit ze svého nemusíte a budete jen vydělávat!!!

Systém je 4 x 4, takže přímo pod sebou má každý pouze 4 lidi. Vy tedy buď seženete tyto 4 lidi a nebo vyčkáte a oni Vám tak napadají od lidí nad Vámi. To znamená, že zde není žádná kvalifikace, žádné podmínky, že musíte sehnat tolik a tolik lidí, abyste začali vydělávat peníze. Nicméně je dobré se alespoň snažit sehnat své lidi, rozeslat nabídku známým, a 4 lidi seženete klidně i během jednoho dne, alespoň já to tak měla, a registruji stále další.

Produkt, který si zároveň s možností výdělku kupujete: lekce finanční a internetové gramotnosti

KOMPENZAČNÍ PLÁN

K tomu, abyste začali vydělávat, Vám stačí vložit do systému symbolických 5 dolarů a 2 dolary poplatek za transakci. Tím se posunete na pozici 1 STAR a tím začnete získávat provize. Další upgrady si pak už nebudete platit ze svého, ale z vydělaných provizí. Ze své peněženky už nedáte ani jediný dolar!!!

V příloze Vám zasílám vysvětlení, z čeho všeho se skládají Vaše výdělky, včetně vysvětlení Matching bonusů – to je na tom právě to nejlepší – to co si vydělají Vaši osobně zaregistrovaní lidé, přesně to dostanete vy, žádné dělení, 100% výdělku Vašeho člověka dostanete vy.

Např. přivedli jste Pavla. Pavel získal provize 10 USD za své lidi na 2. Linii. Takže Vy hned také dostanete 10 USD. Pavel získal 30 USD za své lidi ve 3. Linii, takže vy hned také dostanete 30 USD, atd. atd. z každého Vámi zaregistrovaného člověka!!! Matching bonus je za 2.3.a 4. Linii, ne za první!



Zde získáte všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste se rozhodli, zda do toho jít nebo ne. Toto je video, které je nutno shlédnout, bez něj s největší pravděpodobností nebudete vědět 99% informací, které jsou potřeba!!!
Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a napište, zeptejte se na cokoliv, ráda vše zodpovím:-)
STRATEGIE 4 klíčů - nejrychlejší řešení vydělávání penízek z tohoto projektu

koukněte na video na radu jak


http://vimeo.com/32838249

nový druhý nástroj k podnikání u této společnosti LEAP

projděte si video

http://vimeo.com/34288807





Pokud se rozhodnete registrovat ihned, klikněte na bombičku na levé straně a přeložte si nahoře do češtiny

http://OneX.me/amanda49


kontakt na email amanda49@seznam.cz
Odpovědět
#72
Dobrý den,

ráda bych tu zmínila spolupráci s českou firmu OKG, která se zabývá distribucí přírodních doplňků stravy, které vyvíjí podle čínské medicíny, jež jsou prospěšné zdraví, vitalitě a kráse, tak i pomocí marketingového programu pomáhá lidem začít vlastní podnikání, osobně se rozvíjet a zvyšovat si životní standard a vytvořit si pasivní přijem.

Registrace stojí pouhé 200 Kč, dostanete startovací sadu s prospekty i Průvodcem pro distributora, zaškolení po telefonu či po Skype. Více informací naleznete na webových stránkách www.zdrava-a-krasna.cz , www.okg-fit.cz/zak nebo e-mailu: markova.luice@gmail.com

Firma letos oslaví 11.výročí a právě se rozjíždíme do Evropy, nejvyšší čas začít spolupracovat Wink


Nezávislý obchodní partner / Vedoucí konzultant OKG - Lucie Marková 03-006384
Odpovědět
#73
Chtěla bych se taky zapojit do diskuze. Přečetla jsem si příspěvky všech předchozích respondentků a řada z nich mne zaujala a určitě je v brzké době vyzkouším. Ale abych se držela tématu tohoto fora. Zaujala mě jedna česká společnost o níž už tu byla řeč. Jedná se o Goldway. Jako každá žena mám ráda šperky, ale není to jen o tom. Samozřejmě, že mi jako všem lidem jde hlavně o snadný, stálý a řekneme alespoň trošku slušný příjem. Jsem v této společnosti jen krátce a proto se zatím spokojím jen s tím "trošku slušným příjmem", i když mi vrozená skromnost brání říct, že by mi nevadil i nadstandatní příjem. O to už se samozřejmě chce trochu více přičinit. Po zaregistrování u společnosti jsem si řádně prostudovala jejich stránky a objasnila si i věci, které jsem plně nepochopila při prezentaci svého sponzora. Tím samozřejmě nemám na mysli, že by mi jeho výklad nestačil, nebot princip jsem pochopila, ale doplnila jsem si další vědomosti a vlastně sekládala další kamínky do mozaiky.
Těd bych ráda trochu věcněji zdůraznila co a proč se mi na této společnosti líbí.
1) Počáteční vklad 2500,-Kč by se někomu mohl zdát dost velký, ale musím říci, že firma nabízí nejen kvalitní ale i velmi krásné výrobky nejen ze zlata, ale i z chirurgické oceli. Při této výši vstupního poplatku nemáte možnost nákupu zlata hned (to lze u druhé varianty, kdy je vklad 5000,- Kč), ale ve chvíli kdy přivede další 2 spolupracovníky a každý z nich pak udělá totéž. Za tyto lidi dostanete 200 bodů, které se vám převedou na peníze a můžete nakoupit za 2700,-Kč.
2) Základními prvky jsou dva obchodní systémy. Po zaregistrování se nový člen dostane do Zákaznického obchodu a po zaplnění tří linií pod sebou se přesouvá do Podílového obchodu. Co se však mile překvapilo skutečnost se kterou jsem se zatím nesetkala a to, že ten kdo rychleji sežene ty potřebné dva lidi, může po kompletním zaplnění Zákaznického obchodu, postoupit ne jen o jednu linii výše, ale i o víc. A to v případě, že se v daném obchodě nenachází stejně pilní jedinci a nemají tuto podmínku splněnou. Takže v podstatě se člověk může "vyšlhat"na vrcholek ZO rychleji než ten kdo jej do společnosti zaregistroval.
3) "Maximální" možnou dosažitelnou výší výdělku je 42 000,-Kč, když se v Podílovém obchodě dostanete vrchol. Pak přechází z první linie zpět na poslední. Tím umožní těm pod sebou se dostat na vrchol a ještě je zespodu ještě "zajistí". Stanete se prvním kamenem jejich spodní linie. To se mi skvělé, protože v postatě takhle můžete podpořit ty co jste do společnosti přivedli. Tím se dostáváte dostáváte do určitého koloběhu v PO, kdy opakovaně proplouváte 4 liniemi a získáváte finanční odměnu. To jak rychle tímto koloběhem proplouváte je jen a jen na vás.Tím, že pomůžete těm pod vámi sehnat nové lidi, tím vlastně pomáháte i sobě v posunu o stupínek výše. Prostě se mi líbí ta vzájemná spolupráce a pomoc, kdy si po dvou ulovených dušičkách neřeknu tak a mám splněno a vy si dělejte co chcete. Ale vím,že když jim pomůžu v růstu oni mi to později vrátí, tím, že po dosažení svého zisku mě podpoří zespodu.

Omlouvám se, pokud se můj výklad bude někomu zdát malinko kostrbatý, ale nejsem žádný řečník. Pro případné nejasnosti bych vás chtěla odkázat na stránku společnosti http://www.goldway.eu. Rovněž budu ráda, když se zde najde někdo koho tento způsob přivýdělku zaujal a měl by zájem se k nám přidat - napište mi na e-mail: lmatlova@seznam.cz.
Odpovědět
#74
TALK FUSION, podnikání z domova, 3x denně (v 10:00, 17:00 hod a ve 21:00 hod.) veřejná prezentace na internetu, on-line školení na netu, revoluční produkty, provize se vyplácí denně do 3min na kartu,... Nabízím zaregistrování do jiného MLM výměnou za registraci do Talk Fusion kontaktujte mě hurysek@gmail.com
Odpovědět
#75
Hledám člověka, specialistu na MLM, který mne naučí nejen základům práce v MLM. Na oplátku mu vysvětlím jak za 10 let (slovy deset let) udělat z 10 000 korun (slovy deset tisíc korun) 10 000 000 korun (slovy deset milionů korun). Zájemci napište mi na mail infogolias@seznam.cz a do předmětu napište UČITEL. Díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)