Zcela nový MLM ostrý start 1.8.2013
#1
Zdravím všechny příznivce MLM...

Rád bych Vám představil a zároveň upozornil na skvělou příležitost a tou je Revenue Times.

Systém je založen na binárním systému a jistě jak dobře víte výhodou bináru je přepadávání lidí z vyšších pater pod Vás a příjmy jsou z neomezené hloubky.

Revenue Times byl nějaký čas v Prelaunch, ale až 1.8.2013 začal ostrý start a již nyní trhá rekordy v počtu registrací po celém světě.

Nejedná se jen o MLM, pokud člověk nechce být aktivní, nemusí nikoho jiného registrovat a stejně si vytvoří příjem - jeho výše ovlivňuje vložená částka.

Ano, nemusíte nikoho registrovat, ale pak nebudete mít příjem ze struktury, ale příjem budete mít z Jobspotů. Každý Jobspot je v hodnotě 10 usd a každý pracovní den vydělá přibližně 0.15 usd... takto se zhodnocuje 100 pracovních dnů.

Každý den musíte k tomu abyste měl tento příjem udělat jednoduchý úkol, například vyplnit krátké hodnocení webových stránek, nebo odsurfovat určitý počet stránek atd..

Je možnost v systému zakoupit také online produkty kde hlavním je svůj vlastní Blog.

Více info na podpůrných stránkách pro ČR a SR http://www.revenuetimes.cz/

Registrace zde: http://www.revenuetimes.com/join.asp?ref...team=Right

Podpůrná stránka na FB pro český a slovenský tým již vytvořena. Kontaktujte mě, pomohu Vám. Vložení finačních prostředků probíhá pomocí elektronických peněženek STP, PayZa, PM, EgoPay.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)