MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz
Zcela nový MLM ostrý start 1.8.2013 - Verze k tisku

+- MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz (https://omlm.cz)
+-- Fórum: Diskuse a fóra O MLM (https://omlm.cz/Forum-Diskuse-a-f%C3%B3ra-O-MLM)
+--- Fórum: Který MLM je podle Vás ten nejlepší (https://omlm.cz/Forum-Kter%C3%BD-MLM-je-podle-V%C3%A1s-ten-nejlep%C5%A1%C3%AD)
+--- Téma: Zcela nový MLM ostrý start 1.8.2013 (/Thread-Zcela-nov%C3%BD-MLM-ostr%C3%BD-start-1-8-2013)Zcela nový MLM ostrý start 1.8.2013 - Karlos - 2013-08-13

Zdravím všechny příznivce MLM...

Rád bych Vám představil a zároveň upozornil na skvělou příležitost a tou je Revenue Times.

Systém je založen na binárním systému a jistě jak dobře víte výhodou bináru je přepadávání lidí z vyšších pater pod Vás a příjmy jsou z neomezené hloubky.

Revenue Times byl nějaký čas v Prelaunch, ale až 1.8.2013 začal ostrý start a již nyní trhá rekordy v počtu registrací po celém světě.

Nejedná se jen o MLM, pokud člověk nechce být aktivní, nemusí nikoho jiného registrovat a stejně si vytvoří příjem - jeho výše ovlivňuje vložená částka.

Ano, nemusíte nikoho registrovat, ale pak nebudete mít příjem ze struktury, ale příjem budete mít z Jobspotů. Každý Jobspot je v hodnotě 10 usd a každý pracovní den vydělá přibližně 0.15 usd... takto se zhodnocuje 100 pracovních dnů.

Každý den musíte k tomu abyste měl tento příjem udělat jednoduchý úkol, například vyplnit krátké hodnocení webových stránek, nebo odsurfovat určitý počet stránek atd..

Je možnost v systému zakoupit také online produkty kde hlavním je svůj vlastní Blog.

Více info na podpůrných stránkách pro ČR a SR http://www.revenuetimes.cz/

Registrace zde: http://www.revenuetimes.com/join.asp?refuser=Karlos99&team=Right

Podpůrná stránka na FB pro český a slovenský tým již vytvořena. Kontaktujte mě, pomohu Vám. Vložení finačních prostředků probíhá pomocí elektronických peněženek STP, PayZa, PM, EgoPay.