PŘIVÝDĚLEK
#1
PŘIVÝDĚLEK :
Práce z domu přes počítač. Podmínkou je 18 let věku a výše .
Jde o nové české reklamní e-maily /možnost přivýdělku přečtením došlých reklamních e - mailů/. Podnikatelé si zde mohou vložit i reklamu, týkající se jejich podnikání. Za registraci dostanete ihned připsáno 150,- Kč, výplatní minimum je 800,- Kč na účet nebo složenkou. Za jeden Vámi přečtený e-mail Vám bude připsáno až 7,- Kč.
Klikněte na níže uvedený odkaz a zaregistrujte se zdarma:

http://www.moneymail.cz/registrace.php?a...a974478a88
Odpovědět
#2
Dobrý den chtěla bych vám nabídnou práci na doma,kde nakoupíte každý měsíc zboží za 600,- a získáte alespon 5 lidí,kteří se registrují pod vás,pak už jen měsíc co měsíc objednáváte zboží za těch 600,- ,pošlou vám ho domů a vy ho můžete zaplatit jako dobírku,není to podvod,zboží dorazí ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342,práce kde chtějí po vás nejprve poslat peníze je podvod,pozor na to,kompletace propisek atd. Dnes mi přišlo poprve objednané zboží,bylo v pořádku a zaplatila sem až při převzetí,na dobírku,takže žádný podvod.Mám pod sebou regis. teprve 1 človíčka,tak mám výdělek teprve 25,-,v pravém horním rohu je eshop kde je zboží které si můžete objednat.
Odpovědět
#3
Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět
#4
Ahoj,
vím jak můžete hezký vydělat https://teleoperator.com/cs/provize
Za prvé, nízká bariéra vstupu, za druhé, kdýž se zapojite do systému se stáváte jedním z prvních, takže máte šanci být "nahoře", za třetí je společnost, která má zastoupení v České republice, takže se můžete někoho poradit jak využít systém pro výdělek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)