Nový MLM !! Náš výplatní systém bude NEJLEPŠÍ !
#1
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
Po novém roce vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?

Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, vydělá na tom nejvíce peněz a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#2
Nejlepsi? To tvrdi vsechny, radeji pisnete ceho se to bu tykat Smile
Odpovědět
#3
Napíš podrobnosti na 174020@seznam.cz děkuji.

Taky mám pro Vás nabídku.
Dovoluji si Vám nabídnout přívýdělek!!!
Tento přivýdělek je s registrací zdarma!!!!!!!
Vytvořte si zdarma svůj pasívní příjem
Zdravím všechny, kdo si chtějí zadarmo vytvořit svůj pasívní příjem. Jedná se o
úplně žhavou novinku, na co tedy čekat? Čas jsou přeci peníze, že?
Projekt se jmenuje WAZZUB. Rozjíždí se od příštího roku a pro ty kteří se
zaregistrují de 1.4.2012 je vstup zcela zdarma.
Registrace zabere pouhou minutu, kliknutím na link: http://signup.wazzub.info/?lrRef=3wiNT zobrazí se stránka a vpravo dole napíšete jenom svůj email. A to je všechno. Po
odeslání registrace na Váš email přijde informační email, zatím jej nelze
vyplnit, ale bude to možné, až se projekt spustí, proto tento email nemažte!!!
V tomto emailu najdete Váš referenční odkaz, který zašlete všem, kterým chcete
tuto příležitost nabídnout, tedy neznámým, známým, přátelům, členům rodiny,
spolupracovníkům, prostě komukoliv.
Provést registraci je lepší hned, než Vás někdo předběhne. Teď je ten správný čas.
Honza.
Odpovědět
#4
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
Na přelomu ledna s únorem vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?

Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, tak má velikou šanci zbohatnout a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#5
Dobrý den,

rád bych vám touto cestou nabídnul práci u Americké společnosti která 20. září rozjela svůj biznis v ČR na Slovensku, a po celé Evropě.(není nutná znalost Anglického jazyka) Tato nová příležitost vám nabízí neuvěřitelné výdělky a to prakticky za nic. Proč by jste právě Vy nemohli být u zrodu tohoto novodobého network marketingu. Tato společnost byla vyhlášena jako nejrychleji se rozvíjející firmou roku 2011, a to od 20.září 2011 během pouhých 3 měsíců byla vyhlášena na oficiálním světovém žebříčku nejrychleji se rozvíjejících firem na světě. A to s neuvěřitelným nárustem o 200%, co se týče vývoje i finanční stránky. Práci můžete vykonávat prakticky kdekoliv s přístupem na internet. Předem upozorňuji že se nejedná o žádný pyramidový systém,prodej , ani o žádné klikačky nebo příjmání reklamních emailů. záleží pouze na vás kolik času budete této práci věnovat..Od toho se také budou odvíjet vaše výdělky. Pro více in
formací , a podrobnější nastínění této finanční příležitosti mně kontaktujte na email: seckaf@centrum.cz .
Odpovědět
#6
TALK FUSION, podnikání z domova, 3x denně (v 10:00, 17:00 hod a ve 21:00 hod.) veřejná prezentace na internetu, on-line školení na netu, revoluční produkty, provize se vyplácí denně do 3min na kartu,... Nabízím zaregistrování do jiného MLM výměnou za registraci do Talk Fusion kontaktujte mě hurysek@gmail.com
Odpovědět
#7
Dobrý den chtěla bych vám nabídnout přehledný provizní systém ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342
Odpovědět
#8
MMM - nový revoluční ruský systém investování. Registrováno 30 mil. lidí. Termínované vklady na 3, 6 a 12 měsíců. Výnosy od 20 do 60% zvýhodnění pro důchodce a invalidy, matky se dvěma dětmi. Nabízím sponzorství napište si na hurysek@gmail.com
Info zde http://www.mmm-2011.cz
Odpovědět
#9
Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět
#10
Využijte co nejvíce před zahájením TABZI -- NOVÁ REKLAMNÍ A SOCIÁLNÍ SÍŤ.
Nejen, že je před zahájení odpočítáváno,ale je to mimořádně důležitá součást zahájení nové sítě marketingu a podnikání,

Registrace ZDARMA ZDE http://www.tabzi.com/Roman12882

10 způsobu odměn. Start 15.5.2012

Registruj pod sebe jen 3 lidí a oni taky 3=celkem 9 a tvůj možný budoucí výdělek je 4000$
Registruj pod sebe 5 lidí a oni taky 5=celkem 25 a tvůj možný budoucí výdělek je 10500$

Neváhejte a registrujte se. Zkuste využít všechny kontakty co znáte a po registraci jim napište...stačí 3 lidi!!
Odpovědět
#11
Dobrý den,


chtěl bych Vám představit nový multi level marketing, který se nazývá Revoluční příjem. Tento MLM je teprve pár dní na českém trhu a už se každý den registruje mnoho lidí. I přesto je pořád na startu a máte možnost získat pozice mezi prvními. Nyní je jedinečná možnost vybudovat si sítě, které se po TV reklamě zněkolikanásobí.


Chtěli byste dosáhnout vysokých výdělků ?


Pracovat kdy chcete ?


Nemít žádného šéfa ?


Tak se nezapomeňte podívat na tento odkaz a nepropásněte svoji životní šanci !


www.revolucni-prijem.cz/1AB50A





Bez tohoto odkazu se na stránky RP nedostanete!

www.revolucni-prijem.cz/1AB50A
Odpovědět
#12
Dobrý den
Nebudu vás lákat okatými a lacinými řečičkami o tom jak už nikdy nebudete mít šéfa a jak se budou ještě i vaše pravnoučata koupat v penězích.
Taková práce na internetu prostě není.
Nabízím vám 2% denní zhodnocení vašich peněz. Vklad je již od 10 usd (200kč). Při registraci získáte 10 usd jako bonus do začátku.Můžete a nemusíte hledat lidi pod sebe.
Stránky jsou v AJ, ale můžu poslat materiály v cz.
http://adv.justbeenpaid.com/?r=slmoyL5CEW&s=splash3

Kontaktní email: gaborovar@yahoo.com
Odpovědět
#13
Zdravím všechny MLM nadšence.

Nabízím Vám exkluzivní novinku na české a slovenském trhu firmu BannersBroker, která se zabývá prodejem reklamních banerů, velmi jednoduchá pracovní příležitost, kterou můžete provádět z pohodlí domova.
Více na www.bannersbrokercz.cz nebo piště a volejte na 602630938
Odpovědět
#14
Velmi nadějný program, kde se dá snadno vydělávat a to kolik to záleží pouze na Vás. Add Wallet je snadno pochopitelný program a pro denní zisk stačí pouze aktivita cca dvě a půl minuty denně..
Registace je možná zdarma a pak se rozhodnout, jak vydělávat, jestli pomocí Ad Creditů a surfování a nebo i tvořením týmu.
Náklady mohou být minimální, možné zisky velmi zajímavé. Navíc každý se řadí do systémové matice, kde se dá dosahovat také zajímavých měsíčních zisků.


Registrace-www.addwallet.net/
Odpovědět
#15
Jakou kávu pijete? A dala Vám Vaše oblíbená značka kávy peníze za to,že jste ji doporučili svým známým? Ne?

Naše firma Vám za pití kvalitní kávy a její doporučení platí!!

Právě teď tu před Vámi stojí šance na lepší život. OrganoGold přišla do ČR počátkem roku 2013.Chtěli jste být někdy na počátku něčeho nového, něčeho co Vám může změnit celý život?

Tento marketing má význam nejenom z obchodního hlediska, ale hlavně to může mít masivní dopad na vaši budoucí finanční situaci.
Jedná se o největší příležitost zde v Evropě.

OrganoGold využila nejlepšího spotřebního produktu, který lidé dennodenně užívají po celé světě-KÁVY!!

Znáte někoho,kdo nepije kávu,čaj, či čokoládu? NE?

Čím je tato káva dále výjimečná:
Obsahuje čínskou rostlinu Ganodermu,která má desítky pozitivních účinků na organismus. V medicíně se tato rostlina využívá tisíce let na léčbu nejrůznějších chorob. A právě tato společnost přišla s revoluční myšlenkou: spojit kávu a zdraví do jednoho. Takže nejenom že si můžete zlepšit své zdraví,pít kávu ZDARMA, ale ještě vydělávat!!

Firma nabízí 7 druhů příjmů. Díky perfektně propracovanému plánu odměn OG, získáváte peníze i za uživatele,které jste do firmy nepřivedli. Výdělky vypláceny každý týden na váš bankovní účet!!

příjmy dále máte:
-z přímých registrací-(20-150 EU)
-z prodeje kávy (není podmínkou prodávat-netvoří to Váš hlavní příjem)
-minimálně vždy 5% z objednávek Vašeho týmu
-minimálně 10% z příjmů Vašich partnerů,které jste přivedli
-minimálně 10% z příjmů celého týmu pod Vámi
-z obratů celé firmy
-z obratu regionu,..

co získáte konzumací kávy?
-přivýdělek a příležitost
-pasivní příjem
-webové stránky s vlastním e-shopem
-podnikání od PC
-šanci na lepší život
-možnost budou svou kariéru
-zdravou kávu-zdravý životní styl-GANODERMU
veškeré materiály, zaškolení ,pomoc, podporu
a mnohem více..

Právě teď máte jedinečnou a neopakovatelnou příležitost změnit svůj život, pokud začnete s námi spolupracovat.
Jedná se o nejlepší firmu, která je na trhu již řadu let a podniká v oblasti kávy.

JE TO JEDNODUCHÉ, JE TO LEHKÉ, JE TO KÁVA!!

"Většina lidí se domnívá, že musí nejprve sehnat hodně peněz, aby mohla rozjet velkou příležitost. To je zásadní chyba, nejdůležitější je začít!" Robert Kiyosaki

Pokud Vás zajímá více informací, kontaktujte mě na email: krizova.zanet@seznam.cz,nebo si mě přidejte na skype: jezecek1887.
Odpovědět
#16
Dobrý den,

pokud jsou zde lidé kteří hledají opravdový systém spolupráce a opravdový výdělek nechť se mi prosím ozvou na emailovou adresu machyn09@seznam.cz nebudu ŽÁDNÉ věci řešit skrz internet, maximálně pokud bychom od sebe vzdáleni natolik, že by byla případná osobní schůzka dost komplikovaná.

Nenabízím žádné internetové klikačky ani systémy, ve kterých je setrvání ztráta času a peněz.
Odpovědět
#17
Ja povazuji za zajimavy pocin Liftago, profi videa, probihaji i webinare a ma to silne zazemi. Navic se mi na tom libi, ze to funguje prave pres internet a je to zdarma (registrace). Takze clovek pak plati az za vyuziti sluzby a z toho se pak profituje. Neni to ani omezeny na konkretni zemi, je to globalni a v zahranici to pravepodobne bude pouzivanejsi nez u nas :-)
Vice na http://liftagotaxi.cz/, pokud by to tu snad nekoho zajimalo Smile
Odpovědět
#18
Nove MLM 2013
Nové MLM je připravené! …
Jste připraveni na skvělé zisky z nového MLM? Jste ve správný čas na správném místě. Náš a hlavně Váš nový bezkonkurenční projekt právě přichází. Registrace je a vždy bude zdarna. Po registraci ihned obdržíte e-mail s více informacemi.
Měli jste někdy šanci být top obchodníkem ? …
A být zcela na špici nového MLM? Přidejte se ještě dnes a rezervujte si místo na nejvyšším vrcholu celé marketingové sítě. Staňte se lídrem a budujte vlastní síť již v úvodní fázi.
Úvodní fáze je již nyní připravena pro vás a vaše spolupracovníky! …
Po 16ti měsících tvrdé práce spouštíme úvodní fázi našeho a hlavně vašeho projektu. Příjem, který opravdu nemá konkurenci čeká na všechny,kteří chtějí být úspěšní, žít na úrovní a finančně zabezpečit své rodiny.
Přidejte se k MLM Revoluci! …
Buďte první. Buďte úspěšní! Systém je zcela propracovaný a plně vám zabezpečí spokojenost v oblasti vašich příjmů. Poskytneme vám nejlepší marketingové nástroje. Nebude potřebovat nic jiného než se zdarma registrovat. Rozšiřte řadu žadatelů o náš produkt.
Vše je zdarma!
Registrace je zdarma, Vy ani Vaši partneři nemusí nic platit. Nástroje XVIOLI budou zdarma pro uživatele, kteří se připojí v úvodní fázi.

Jste připraveni na skvělé zisky z nového MLM? Potom jste právě nyní ve správnou chvílí na správném místě. Náš nový bezkonkurenční projekt právě přichází. Registrace je a vždy bude zdarma. Ihned po registraci obdržíte mailem nové informace.

Skupiny registrace

Systém automaticky odměňuje uživatele ve fázi 1, podle počtu aktuálních uživatelů v systému.
0 - 499 uživatelů - Automatické PLATINUM členství
500 - 999 uživatelů - Automatické GOLD členství
1000 - 9999 uživatelů - Automatické BRONZE členství
Aktuální stav míst je možné sledovat na úvodní stránce. Tak neváhejte a buďte vy i vaši spolupracovníci v co nejlepší skupině.

Fáze 1

V aktuální fázi,můžete budovat svoji síť a získat spolupracovníky s výhodami předčasných registrací

registrace http://x-violi.eu/wAF3S4
Odpovědět
#19
Tajé bych ráda nabídla skvělý přivýdělek,hned první měsíc jsem jsem vydělala víc jak v práci na hlavní poměr,jedná se o českou firmu a peníze vyplácí.Registrace na http://bg-browngoldacademy.com/wp.php?id=8772
Odpovědět
#20
Nada Napsal(a):Tajé bych ráda nabídla skvělý přivýdělek,hned první měsíc jsem jsem vydělala víc jak v práci na hlavní poměr,jedná se o českou firmu a peníze vyplácí.Registrace na http://bg-browngoldacademy.com/wp.php?id=8772
To kecáte....
Odpovědět
#21
Nové MLM http://www.cashunite.com/marek125 moja fb page https://www.facebook.com/pages/Cashunite...5334645326
Odpovědět
#22
Ahoj,
Zkusil jsem vydělávat na internetu s https://teleoperator.com/cs/provize a už mám první úspěchy
Odpovědět
#23
Dobrý den,
rád bych Vám nabídl dokonalý přivýdělek.
Na těchto stránkách se dozvíte jak vydělávat skvělé peníze a přitom se zajistit do budoucna. pro více informací klikněte na níže uvedený ODKAZ.


[url]
www.golden-affiliate.cz/A10501[/url]
Odpovědět
#24
To, že je daný MLM nejlepší píše skoro každý. Já jsem hodně dlouho pátral po nějakém MLM, protože se mi to zdá perfektní co se příjmu ale hlavně osobního vzdělání a vzrůstu týče.
Prošel jsem několik seminářů a ukázek plánů Amway, NWA, AKUNA atd.
Pak jsem ale zcela náhodou narazil na DXN. A především jejich léčivou a posilující kávu s prokazatelnými účinky na zlepšení lidského zdraví. Nejdřív se mi to moc nezdálo, ale pak mi to došlo. Káva se pije téměř všude a v dnešní době má spousta lidí zdravotní problémy.
Nebaví je ale prevence nebo brát pravidelně nějaké tobolky. Ale milují pití kávy. Je to rituál na který se všichni těší. A tahle káva je kvalitní ARABICA s výtažkem RESHI (Ganoderma). Dnes už můžu říct, že ty produkty s REISHI mají pozoruhodné výsledky, které jsme viděli na vlastní oči. A je to skutečně příjemný pocit, když vám někdo poděkuje za vyřešení jeho dlouhodobého zdravotního problému...
Takže. DXN má to nejdůležitější kvalitní výrobek, který přináší výsledky. Zajímavý odměňovací plán. A věnovat se tomuto obchodu se svými přáteli je zábava.
Pomůžete lidem a budujete si tak další příjem peněz, svojí osobnost a tým. V dnešní době ideální situace. Alespoň z mého pohledu.

Pokud vás DXN zaujalo a chcete více informací navštivte stránky http://zazracnakava.dxnczech.cz/ nebo pište na rk.dxn@email.cz Cool
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)