MLM, které nemá konkurenci - EZmoney (Pure Leverage)
#1
Skvěle vypadající společnost, která nabízí bezkonkurenční podmínky:

- 100% provize
- provize z osobně doporučených máte už napořád
- je to absolutně bez rizika
- pokud nevyděláte, dostanete všechny své peníze zpět (investice bez rizika)
- za $1 si můžete všechno vyzkoušet a prohlédnout (na 7 dní)
- skvělé a vysoce žádané produkty (autoresponder, video email, webová konference, blog a další..)

Osobně mě tato firma hodně oslovila, jelikož jejich produkty jsou opravdu kvalitní a mají bezkonkurenční podmínky. Navíc jsem vytvořil pro tuto společnost automatický systém, který udělá všechnu práci se získáváním lidí za Vás. Pro lidi v česku a na Slovensku je tu něco takového poprvé.

Více se dozvíte na
http://www.ezmoney.cz/

Budete-li mít jakékoliv otázky, stačí mě kontaktovat.

adamsbesteam@gmail.com
Odpovědět
#2
Dobrý den, vypadá to zajímavě, ale chtěl bych o tom vědět více..
Odpovědět
#3
V pořádku, na stránce stačí zadat údaje a budete mít přístup k videím, které Vám vše vysvětlí Smile
Odpovědět
#4
Adam Vlček Napsal(a):V pořádku, na stránce stačí zadat údaje a budete mít přístup k videím, které Vám vše vysvětlí Smile

Zdravím vás Adame,

četla jsem nějaké články, které jste vytvořil a asi bych to zkusila. Takže mojí náplní práce je propagace všude, kde se dá a lidé se mi budou ozývat jo? A co dál teda?
Odpovědět
#5
ivana Napsal(a):
Adam Vlček Napsal(a):V pořádku, na stránce stačí zadat údaje a budete mít přístup k videím, které Vám vše vysvětlí Smile

Zdravím vás Adame,

četla jsem nějaké články, které jste vytvořil a asi bych to zkusila. Takže mojí náplní práce je propagace všude, kde se dá a lidé se mi budou ozývat jo? A co dál teda?

Adame, mohl byste se mnou komunikovat alespoň přes skype nebo je to pro Vás námaha?

Iva
Odpovědět
#6
ivana Napsal(a):
ivana Napsal(a):
Adam Vlček Napsal(a):V pořádku, na stránce stačí zadat údaje a budete mít přístup k videím, které Vám vše vysvětlí Smile

Zdravím vás Adame,

četla jsem nějaké články, které jste vytvořil a asi bych to zkusila. Takže mojí náplní práce je propagace všude, kde se dá a lidé se mi budou ozývat jo? A co dál teda?

Adame, mohl byste se mnou komunikovat alespoň přes skype nebo je to pro Vás námaha?

Iva

Adame, tak jsem se zaregistrovala, zmáčkla jsem ten příspěvek 19,97USD za měsíc a dala jsem adresu na Facebook. co dál? Prosím o odpověď. Děkuji Iva
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)