MLM funguje - letadlo ne!!!
#1
nevím jak ostatní ale já mlm dělám již určitý pátek a teprve nedávno jsem narazil na ten který mi zajistí budoucnost pokud bude mít někdo zájem o bližší informace at se ozve , jinak zde je odkaz http://www.portorico.stiforptour.com
Odpovědět
#2
Novinka na trhu nový MLM od září 2011. Buďte s námi na začátku, registrace zdarma.
vice na agenttka@seznam.cz
Odpovědět
#3
Dobrý den.
Po novém roce se bude otevírat nový MLM ! Reklamy budou po všech televizích, kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mě na email : ruckelll@seznam.cz a já vám dám více potřebných informací.
Neváhejte mě kontaktovat, kdo bude na začátku, vydělá na tom nejvíce peněz a bude mít finanční svobodu.
Odpovědět
#4
Mnou ověřené výdělky, které opravdu fungují a jsou poměrnou novinkou jsou tyto:

www.nanoserum.cz - v ČR NÁS NENÍ ANI STOVKA Jedná se o produkty z nanotechnologií na hubnutí, energii, vitalitu a sexuální přitažlivost. Jedná se o hybridní systém ( binár i klasický)

www.wellstar.cz- TATO NOVINKA SPOJUJE SOCIÁLNÍ SÍŤ JAKO JE FACEBOOK SPOLU S NÁKUPNÍM 3D OBCHODEM S OBROVSKÝMI SLEVAMI. TAKY JSME NA ÚPLNÉM ZAČÁTKU V ČR, ALE VE SVĚTE TOHLE JIŽ JEDE A MÁ TO OPRAVDOVÝ ÚSPĚCH!

www.stiforp-eu.webnode.cz -TAKY NOVINKA S HYBRRYDNÍM SYSTÉMEM, KDE LIDÉ PADAJÍ PŘÍMO DO VAŠÍ STRUKTURY IHNED PO REGISTRACÍ. FIRMA NABÍZÍ INTERNETOVÉ NÁSTROJE PRO PODNIKATELE A OBYČEJNÉ LIDI. KDYŽ NEREGISTRUJETE ANI JEDNOHO ČLOVÍČKA SAMI I TAK DOSTANETE PROVIZE AŽ 40 TISÍC.
Odpovědět
#5
Já vím, že letadlo ne. Pyramida je přece hezčí ;-) Wink

super vtipy : http://vtipy1.cz/
Odpovědět
#6
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
Po novém roce vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?
Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, vydělá na tom nejvíce peněz a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#7
U každého MLM je důležitá pozice, tedy nejen u MLM i v normálním zaměstnání je důležitá pozice :-). Ale tohle by mě tedy zajímalo.
Odpovědět
#8
Vyzkoušela jsem již několik MLM, ale většina z nich má vysoké počáteční vklady, které samozřejmě nikdo platit nechce, proto jsem zaregistrovala za 4 měsíce třeba jen jednoho člověka a vydělala si 25 dolarů. Nyní jsem našla MLM, které je fakt super, výdělky jdou velmi rychle nahoru, nemusíte registrovat desítky lidí, abyste si vydělali, a počáteční vklad je pouhých 93 Kč.
Pokud máte zájem, zde je info: www.qlxchangeprace.webnode.cz
Odpovědět
#9
Zdeněk Ruckel Napsal(a):Dobrý den.
Po novém roce se bude otevírat nový MLM ! Reklamy budou po všech televizích, kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mě na email : ruckelll@seznam.cz a já vám dám více potřebných informací.
Neváhejte mě kontaktovat, kdo bude na začátku, vydělá na tom nejvíce peněz a bude mít finanční svobodu.

Ale pokud budou reklamy v televizích, tož to není MLM, ale klasický byznys. To s MLM nemá nic společného
Odpovědět
#10
Jmenuji se Ladislav Lackovič, zabývám se referenčním marketingem pro firmu OpenEconomy.eu.



Díky této jednoduché práci, si měsíčně vydělávám 1.500 až 3000Kč. Tohoto výdělku, jsem dosáhl již po čtyřech týdnech práce.



Pracuji jenom doma, maximálně 2 až 3 hodiny denně a využívám k tomu svůj počítač a internet.

Jedná se o seriozní referenční marketing (reference = doporučení) pro seriozní českou firmu samozřejmě taky za seriozní peníze. Není to žádný podvod typu finanční hra, jako jsou letadla a pyramidy. Já sám jsem věnoval hodně času hledání podobných příležitostí na webu a nic srovnatelného a skutečně fungujícího jsem tam nenašel. Nejedná se pochopitelně o rychlé zbohatnutí (zlatá cesta neexistuje), ale o soustavnou a cílevědomou práci, kterou si postupně budujete svoji Finanční nezávislost. Moje zkušenosti ukazují, že pro seriozní provozování této činnosti postačí věnovat tomu 1-2 hodinky denně. Během několika týdnů si vybudujete velice solidní základ Vaší finanční nezávislosti. Pochopitelně nic nebrání většímu nasazení. Podle toho vypadají potom i výsledky.

http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part1.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part2.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part3.pps
Odpovědět
#11
Dobrý den,

rád bych vám touto cestou nabídnul práci u Americké společnosti která 20. září rozjela svůj biznis v ČR na Slovensku, a po celé Evropě.(není nutná znalost Anglického jazyka) Tato nová příležitost vám nabízí neuvěřitelné výdělky a to prakticky za nic. Proč by jste právě Vy nemohli být u zrodu tohoto novodobého network marketingu. Tato společnost byla vyhlášena jako nejrychleji se rozvíjející firmou roku 2011, a to od 20.září 2011 během pouhých 3 měsíců byla vyhlášena na oficiálním světovém žebříčku nejrychleji se rozvíjejících firem na světě. A to s neuvěřitelným nárustem o 200%, co se týče vývoje i finanční stránky. Práci můžete vykonávat prakticky kdekoliv s přístupem na internet. Předem upozorňuji že se nejedná o žádný pyramidový systém,prodej , ani o žádné klikačky nebo příjmání reklamních emailů. záleží pouze na vás kolik času budete této práci věnovat..Od toho se také budou odvíjet vaše výdělky. Pro více in
formací , a podrobnější nastínění této finanční příležitosti mně kontaktujte na email: seckaf@centrum.cz .
Odpovědět
#12
Nabízím schopným lidem možnost seriozního výdělku pomocí MLM. Nikomu nic nemusíte prodávat, jen si sami nakoupíte spotřební zboží známých značek, za které byste nechali v obchodě peníze tak i tak, protože je potřebné a navíc zde jej nakoupíte se slevou. A pokud tuto stránku doporučíte dalším lidem, můžete si začít budovat velmi solidní příjem. Jedná se o českou firmu. Více na http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=124186
Hezký den.
Odpovědět
#13
Dobrý den, spolupracuji s touhle MLM firmou a jsem velmi spokojen. Její výrobky dosahují vysoké kvality. Mohu jedině doporučit!

Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět
#14
Nový MLM - buďte na začátku a vybudujte se skvělé příjmy

www.revolucni-prijem.cz/1AC175
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)