Který MLM je podle Vás ten nejlepší?
#51
Krásný nedělní večer, já jsem získala možnost zapojit se do projektu, který mě zaujal hned od začátku, ikdyž jsem měla nějaké pochybnosti. Hledala jsem hodně informací, než jsem se do Stiforpu pustila. Investice není veliká, tak jsem si řekla, proč ne. Byla jsem připravená, že to nebude zadarmo, že se tomu budu muset věnovat a dost brzo mi to začalo nést ovoce :-). Takže vřele doporučuji a pokud chcete lepší život, tak neváhejte a přidejte se k nám do týmu!
http://domaciprace4.webnode.cz/
Odpovědět
#52
Jmenuji se Ladislav Lackovič, zabývám se referenčním marketingem pro firmu OpenEconomy.eu.



Díky této jednoduché práci, si měsíčně vydělávám 6000Kč. Tohoto výdělku, jsem dosáhl již po čtyřech týdnech práce.



Pracuji jenom doma, maximálně 2 až 3 hodiny denně a využívám k tomu svůj počítač a internet.
Jedná se o seriozní referenční marketing (reference = doporučení) pro seriozní českou firmu samozřejmě taky za seriozní peníze. Není to žádný podvod typu finanční hra, jako jsou letadla a pyramidy. Já sám jsem věnoval hodně času hledání podobných příležitostí na webu a nic srovnatelného a skutečně fungujícího jsem tam nenašel. Nejedná se pochopitelně o rychlé zbohatnutí (zlatá cesta neexistuje), ale o soustavnou a cílevědomou práci, kterou si postupně budujete svoji Finanční nezávislost. Moje zkušenosti ukazují, že pro seriozní provozování této činnosti postačí věnovat tomu 1-2 hodinky denně. Během několika týdnů si vybudujete velice solidní základ Vaší finanční nezávislosti. Pochopitelně nic nebrání většímu nasazení. Podle toho vypadají potom i výsledky.

registrácia http://www.openaurum.com/registrace.php?ref=16185
Odpovědět
#53
Nevím, jestli se dá říct, že existuje nejlepší MLM. Osobně už jsem jich pár vyzkoušela, některý jsou jednodušší a některý zase náročnější, tomu také odpovídají provize. Teď jsem našla bezvadnej systém, kde vydělá opravdu každý. Pokud budete mít zájem o bližší info, napište mi na janaagip@seznam.cz
Odpovědět
#54
Najlepší MLM ťažko takto určiť. Ide tu o subjektívnu propagáciu svojho systému.
Podľa mňa, dobrý MLM musí mať nasledovné podmienky:
- musí to byť fyzický produkt, nie elektronický. Žiadne počítačové lekcie, videoprodukty, webové animácie atď, ktré sú na nete zadarmo.
- musí to byť produkt cenovo dostupný, výhodný, lacnejší ako u konkurencie.
- musí to byť produkt, ktorý bežný človek bežne požíva, žiadny luxusný tovar.
- nesmie to byť investovanie do akcií, cenných papierov, drahých kovov, zlata striebra, kde je veľké riziko investičnej straty.
- nemôže byť drahá registrácia, max 33 €.
- Firma musí byť na trhu aspoň rok, pretože v prvom roku veľa firiem skončí, alebo skrachuje
- celosvetovo musí byť registrovaných menej ako 100 tisíc spolupracovníkov, aby to bola exkluzívna príležitosť o ktorej treba vážne uvažovať
Týmto kritériám vyhovuje okrem iných aj napríklad MLM firma Rembraconetworking:

Veľmi zaujímavá je ponuka na podnikanie cez internet s kávou. Je to binárny MLM, čo je zaujímavá vec, pretože sponzor už tretieho človeka musí priradiť niekomu do siete. Registrácia je len 28,5 € a za to dostanete kávu.

Registrácia je na linku:
http://www.rembraconetworking.com/LPage....nguageID=4

Po predregistrácii zdarma Vám príde affiliate link, na ktorom môžete dokončiť registráciu. Alebo počkáte pokým si nevypočujete webinár cez internet a potom sa rozhodnete, či dokončíte. Produkty sú cenovo dostupné, lacnejšie ako keby ste si ich kupovali inde.
Sieť sa dá robiť po celom svete bez hraníc.
Odpovědět
#55
www.mlmlide.cz/?p=770
Odpovědět
#56
"Kdo určuje, že ten či onen systém MLM je NEJLEPŠÍ a proč vlastně hledáme NEJLEPŠÍ MLM systém?"
Nejlepší MLM systém je ten, ve kterém si můžete splnit své sny, ať už je to cokoliv, být finančně nezávislí, být páni svého času, zabezpečit rodinu, a plno jiných krásných věcí, které si představujeme.
Nejlepší MLM je ten, který je nejlepší pro nás a o tom rozhoduje každý z nás. Jen je velice těžké v té džungli informací a nabídek najít to pravé MLM.
Nejlepší MLM je takové, o kterém si získáme informace a sami se rozhodneme, jestli je zrovna tento MLM systém nejlepší a díky němu si dokážeme splnit své sny a cíle.
O nejlepší MLM systém jsme možná právě přišli. Nepromarnili jsme náhodou šanci získat NEJLEPŠÍ MLM? Dostal jsem nabídku, ale nezískal jsem informace, odmítl jsem, nechtěl jsem poslouchat, ale co kdybych …?
Nejlepší MLM je takový, který má spravedlivý systém odměn. I já, když přijdu poslední do systému, mám šanci být lepší? Ano, je to možné, záleží jen na mně, to je spravedlivé. Systém, který se prezentuje rychlostí „čím dřív vstoupíme do systému, tím více vyděláme“, není spravedlivý, časem se síť rozpadne, není stálá. Přirovnal bych to k pyramidálním hrám.

„Vy sami máte SVŮJ NEJLEPŠÍ MLM, nebo stále hledáte?“
Získávejte informace, vzdělávejte se v oblasti financí, v oblasti síťového marketingu.
Čtěte knihy úspěšných a bohatých.
Poslouchejte bohaté a úspěšné
Chovejte se jako úspěšný a bohatý.


KOHO HLEDÁME?
Lidičky, kteří znají kouzlo a sílu MLM systémů a jejich neomezené možnosti.
Rozeznají rozdíly mezi MLM systémem, pyramidou nebo letadlem.
Mají sny, mají cíle, chtějí finanční nezávislost, chtějí zajistit bezstarostnou budoucnost rodině, přesně ví, čeho chtějí v životě dosáhnout!

CO VLASNĚ NABÍZÍM?
Možná NEJLEPŠÍ MLM systém pro Vás.
Je tato nabídka to, co Vás osloví, zaujme, co by Vám mohlo pozitivně změnit život a mohli byste být finančně nezávislí? Na tuto otázku si musíte odpovědět sami a na základě získaných informací se rozhodujte.
Je jen 10% populace, která si s penězi nedělá starosti, dosahuje bohatství, ale co zbytek, nemá právo na krásný, bezstarostný život a nakupovat nové, kvalitní, krásné věci? Ale ANO, máme, jen hledáme, jak toho v životě můžeme dosáhnout. A právě my chceme být mezi těmi 10% populace.

Každý má určitá kritéria, podle kterých se rozhoduje.

Provizní systém nebo také marketingový plán je velice důležitou součástí MLM systémů. Je to naše odměna za vynaložené úsilí, vytrvalost a odhodlání. Bez toho bychom si nemohli splnit své sny. I Vy můžete být lepší než já, i Vy můžete svých snů a cílů dosáhnout rychleji, i Vy můžete být finančně nezávislí.

CO SE OD VÁS OČEKÁVÁ?

Vytvářím tým lidí, kteří si vzájemně pomáhají při budování sítě.
Nejsme jednotlivci, jsme TEAM, protože v jednotě je síla.

Možná Vás toto rozhodnutí přivede na cestu splněných přání, snů a cílů, kterých dosáhneme.
-Budeme si moci koupit nový vůz, jaký chceme
-Budeme si moci koupit krásný rodinný dům
-Budeme moci jezdit na exotické dovolené s celou rodinou
-Naše děti budou moci studovat na prestižních školách
-Budeme si moci dovolit nadstandardní zdravotní péči
-Budeme si moci zabezpečit klidné stáří
-Budeme finančně nezávislí

„CO JE VLASTNĚ NEJLEPŠÍ MLM SYSTÉM?“

To jak se rozhodnete je už jen na Vás: mussimo75@gmail.com
Odpovědět
#57
moj openaurum je najlepší pozri si prezentáciu

http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part1.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part2.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part3.pps
Odpovědět
#58
Stiforp:
Je americká společnost nabízející jedinečné produkty pro lepší prezentaci Vašeho podnikání z domova.
Firma nabízí bezplatné předregistrační období po dobu 10 dnů! Navíc Vám umožní si zafixovat pozici ve stromu.
Peníze získáváte od každého člena pod Vámi. Díky přelévání lidí se tak Váš metrix (2x2) plní velmi rychle. Lidé se přidávají do systému takřka každou minutou z celého světa, pokud nevěříte, nezávazně se registrujte, sami to uvidíte. Nikdy nevíte, díky binárnímu systému kolik lidí se přidá do Vašeho stromu, ať od Vašich sponzorů (lidí nad Vámi), nebo pod Vámi). Ve srovnání s jinými mlm tohoto typu bezkonkurenčně nízké poplatky jen 9,95 usd za měsíc. Roční licencí automaticky získáváte pozici STAR 3, máte tak nárok na teamové provize do třetí linie (50%+25%+12%)
Výborná česká podpora, webináře, prezentace..
Další informace na emailu: VeraReitmannova@seznam.cz
předregistrace na: http://verareitmannova.stiforppro.com/
Odpovědět
#59
Ahoj,
hledám lidi, kteří mají kontakty v Asijských zemích (Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Čina, Japonsko atd.), v těchto fázích připravuji mohutnou expanzi a společně můžeme vytvořit gigantický business.
Pro více informací napište na vlastimilcicha@gmail.com
Odpovědět
#60
Ahoj,
hledám společnost MLM ve které bych ráda působila. Jde mi především o vzdělávání v prodejních dovednostech, vedení lidí atd. Výdělek je také důležitý, ale pro mě až na 2. místě. Kdo má pro mě zajímavou nabídku, napište mi lulucie@atlas.cz . Díky Lucka Smile Smile
Odpovědět
#61
Najlepší je openeconomy , kvoli tomu , že je zadarmo .

OpenEconomy.EU

Sme spoločnosť poskytujúca nové profesionálne služby a možnosti v oblasti sieťového marketingu. Naše služby a systémy zahŕňajú vytvorenie komunikačnej, predajnej, investičnej a propagačnej stratégie.Pomáhame budovať povedomie o výrobkoch a službách.


Samotné stránky OpenEconomy fungujú ako administratívne, informačné a obchodné centrum pre správu siete a jednotlivých obchodných modulov, pričom tu vzniká priestor pre prezentáciu a predaj ďalších výrobkov a služieb, ktoré sú ponúkané nielen prevádzkovateľom projektu, ale aj ďalšími obchodnými a podnikateľskými subjektami, ktoré sa rozhodli využiť obrovského potenciálu vytváraného aplikáciou princípov otvoreného marketingu, sieťového marketingu a informačných technológií. Tak neváhajte a obráťte sa na nás.


Cieľom členstva v otvorenom klube užívateľov je zvýšenie finančného a sociálneho štandardu jednotlivých členov, podpora členov v ich podnikaní ale i podpora firiem prostredníctvom internetu a zjednodušenie obchodných aktivít realizovaných jednotlivými členmi, ich skupinami, firmami a spoločnosťami rôzneho charakteru nielen v prostredí internetu, ale i v reálnej ekonomike. Za týmto účelom prevádzkovatelia aj jednotliví členovia vyvíjajú a prevádzkujú rôzne moduly a služby, ktoré splnenie týchto zámerov umožňujú.

OpenEconomy je otvorený sieťový marketing, ktorý má pomáhať ľuďom, firmám – začiatočníkom v sieťovom marketingu, skúseným borcom alebo ľuďom, ktorí s internetom iba začínajú.

Zaujíma Vás:

- Ako sa stať vrcholom celej štruktúry?
- Ako získať podiel na zisku z celého sveta, kde OpenEconomy pôsobí bez toho aby ste niekoho registrovali?

Niekoľko riadkov Vás delí od poznania mnohých možností.

V našom systéme sa nestretnete so žiadnymi uvítacími balíčkami ani s povinnými kvalifikačnými nákupmi. Neexistujú u nás žiadne registračné poplatky. Registrácia je ZDARMA. Až v tejto chvíli sa rozhodnete akým spôsobom chcete náš projekt využiť.

V otázkach a odpovediach nájdete najrôznejšie normálne i nenormálne otázky, na ktoré určite budete chcieť poznať odpovede.

OpenEconomy je otvorený skvelým nápadom a myšlienkam. Je nám jedno či ste riaditeľ banky alebo čistič topánok – každý je dôležitý!

Je potrebné si uvedomiť, že v sieťovom marketingu tvoria firmu užívatelia, a preto každý z Vás je dôležitý. Budeme si pokojne 3x denne dobíjať telefón, aby sme sa mohli rozprávať s tými, ktorí chcú.

OpenEconomy je projekt, kde firma i užívatelia pracujú ako jeden tím. Nie je problém zavolať a porozprávať sa o spôsobe akým môžete zlepšiť Vašu finančnú úroveň.

Dočítajte tento text až do konca a dozviete sa, že u nás existujú veci, ktoré zatiaľ neumožňuje žiadny iný systém na svete.
OpenEconomy môže pre Vás pracovať ako reklamný a propagačný systém
OpenEconomy môže pre Vás pracovať ako univerzálna obchodná štruktúra
Ak ste firma alebo človek, ktorý má svoj vlastný produkt alebo službu, tak u nás je dokonca možné ponúknuť ho celej štruktúre!
Chápete, čo sme teraz povedali?
Ktokoľvek z Vás môže byť vrcholom (dodávateľom) celej štruktúry!

1. OpenEconomy je reklamný a propagačný systém, ktorý pomáha ľuďom a firmám s ich propagáciou pomocou vlastného reklamného systému OpenAdvert. Kde inde je lepšie hľadať nových záujemcov o Váš systém než medzi tisíckami nadšených sieťarov? Pre nás neexistuje konkurencia. My sme hrdí na to, že robíme sieťový marketing a chceme podporovať i ďalšie firmy, aby ľudia v SR začali vnímať sieťový marketing ako niečo úžasné. Chceme im ukázať, čo to sieťový marketing vôbec je.

2. OpenEconomy je univerzálna obchodná štruktúra! Znamená to, že nemusíte vytvárať jednu sieť na parfumy a jednu na vitamíny, jednu na vodu, jednu na kávu, atď., atď. Vy sa registrujete zdarma a potom sa rozhodnete, akým spôsobom chcete projekt využiť. Vy osobne budete chcieť napríklad využiť parfum za extra nízku cenu – super, ušetríte peniaze. Odporučíte tento projekt niekomu ďalšiemu, ale ten bude chcieť využiť projekt k odškodneniu svojej alebo kamarátovej dopravnej nehody. Ďalší to bude chcieť využiť na propagáciu svojej vlastnej stránky. U nás to nehrá úlohu. Vy môžete odporučiť projekt 5 ľuďom a každý bude využívať úplne iné veci, ale Vy budete mať zo všetkého provízie.

3. V našom projekte nemusíte Vy sami kupovať žiadny tovar, aby ste dostali odmeny. Na odporučenie projektu potrebujete len jeden nástroj. Je to subdoména, ktorá je vlastne klonom hlavnej stránky, ale vďaka špecifickému tvaru systém vie, že ste užívateľa odporučili Vy. Ak by to šlo inak, tak ani subdoménu nemusíte mať, ale už neexistuje jednoduchší, rýchlejší a lacnejší spôsob, ako by ste mohli mať vlastnú virtuálnu kanceláriu.

4. Pokiaľ ste firma alebo človek, ktorý má svoj vlastný produkt alebo službu, tak u nás je dokonca možné ho ponúknuť celej štruktúre! Chápete, čo sme teraz povedali? Ktokoľvek z Vás môže byť vrcholom (dodávateľom) celej štruktúry! To je proste úžasné. Skúste prísť do inej firmy a povedať: „Vy máte už viac ako 10 000 užívateľov (zákazníkov)? To je super – my im ponúkneme naše produkty a služby“. Neviem, kam Vás presne pošlú. U nás si dohovoríme schôdzku a dohodneme sa na individuálnom riešení, ktoré bude najlepšie pre obe strany.

5. Chápeme, že niektorí ľudia sa snažia, ale nedarí sa im vytvárať svoju štruktúru. Zaviedli sme preto produkt OpenRentier. Človek sa stane členom klubu rentier a má nárok na podiel z 10% zisku z celého sveta kde projekt OpenEconomy pôsobí. Nebojte sa. Neriskujeme žiadne peniaze ani si ich necucáme z prstu. Skrátka vezmeme z každého produktu 10% a tieto peniaze potom rozdelíme ľuďom, ktorí majú produkt OpenRentier. Človek si tak zaistí bez akejkoľvek námahy pravidelné odmeny. V sekcii OpenRentier sa dokonca dozviete, že absolútne nič neriskujete. Dalo by sa to zhrnúť 2 slovami: ZÁRUKA ÚSPECHU!

OpenEconomy je tak jednoduchý a prínosný až to znie rozprávkovo. Zdá sa až neuveriteľné, že môžete využiť niečo, čo ste si prečítali v predchádzajúcich odsekoch.

Uisťujeme Vás, že všetko má svoj vývoj a že projekt OpenEconomy bude ponúkať stále viac produktov a služieb, ktoré Vám budú v prvom rade šetriť peniaze a v druhom rade Vám umožnia zarábať peniaze alebo zvyšovať efektivitu Vašej práce.
Odpovědět
#62
Dnes je velká spousta MLM a to také znamená být důsledný při výběru. Protože se Vám může stát, že se někam zaregistrujete a pak časem zjistíte, že to není to pravé ořechové a chcete z toho vycouvat... Jenomže zjistíte, že to není tak jednoduché, odstoupení od smlouvy Vás bude stát 20 tis. Kč - takovouto zkušenost měla moje kámoška a to v době, kdy byla chudou studentkou. Chodila po brigádách, aby si vydělala na ubytování a jídlo. Takže zaplatit odstupné bylo pro ni velký problém....
Já jsem volila firmu s douholetou tradicí, protože čas ukáže stabilitu firmy. Jestli funguje dlouho, tak to o něčem naznačuje. Dnes spousta MLM vzniká a zaniká. Dále je důležitý dobře propracovaný školící systém, systém odměn a bonusů. Dále jsou důležité kvalitní produkty, které můžete sami používat a sami jste s nimi spokojení a pak je můžete s klidným svědomím doporučit dalším lidem. Je hodně těžké něco nabízet, co se ani Vám nelíbí. Dále efektivní motivační program Vás nabije novou energií a elánem pracovat naplno. Myslím, že i dobrý tým, ve kterém pracujete, má velkou váhu. Správný MLM je rozhodnutí pro Vaši budoucnost, pro Váš neomezený pasivní příjem....Pokud Vás tyto řádky zaujaly, tak mi napište na mail daniskadd@seznam.cz
Odpovědět
#63
Dobrý den,

rád bych vám touto cestou nabídnul práci u Americké společnosti která 20. září rozjela svůj biznis v ČR na Slovensku, a po celé Evropě.(není nutná znalost Anglického jazyka) Tato nová příležitost vám nabízí neuvěřitelné výdělky a to prakticky za nic. Proč by jste právě Vy nemohli být u zrodu tohoto novodobého network marketingu. Tato společnost byla vyhlášena jako nejrychleji se rozvíjející firmou roku 2011, a to od 20.září 2011 během pouhých 3 měsíců byla vyhlášena na oficiálním světovém žebříčku nejrychleji se rozvíjejících firem na světě. A to s neuvěřitelným nárustem o 200%, co se týče vývoje i finanční stránky. Práci můžete vykonávat prakticky kdekoliv s přístupem na internet. Předem upozorňuji že se nejedná o žádný pyramidový systém,prodej , ani o žádné klikačky nebo příjmání reklamních emailů. záleží pouze na vás kolik času budete této práci věnovat..Od toho se také budou odvíjet vaše výdělky. Pro více in
formací , a podrobnější nastínění této finanční příležitosti mně kontaktujte na email: seckaf@centrum.cz .
Odpovědět
#64
Dobrý den,

rád bych vám touto cestou nabídnul práci u Americké společnosti která 20. září rozjela svůj biznis v ČR na Slovensku, a po celé Evropě.(není nutná znalost Anglického jazyka) Tato nová příležitost vám nabízí neuvěřitelné výdělky a to prakticky za nic. Proč by jste právě Vy nemohli být u zrodu tohoto novodobého network marketingu. Tato společnost byla vyhlášena jako nejrychleji se rozvíjející firmou roku 2011, a to od 20.září 2011 během pouhých 3 měsíců byla vyhlášena na oficiálním světovém žebříčku nejrychleji se rozvíjejících firem na světě. A to s neuvěřitelným nárustem o 200%, co se týče vývoje i finanční stránky. Práci můžete vykonávat prakticky kdekoliv s přístupem na internet. Předem upozorňuji že se nejedná o žádný pyramidový systém,prodej , ani o žádné klikačky nebo příjmání reklamních emailů. záleží pouze na vás kolik času budete této práci věnovat..Od toho se také budou odvíjet vaše výdělky. Pro více in
formací , a podrobnější nastínění této finanční příležitosti mně kontaktujte na email: seckaf@centrum.cz .
Odpovědět
#65
Nemám ráda MLM s produkty a v pojišťovnictví nebo makléřských projektech jsou stašákem zase storna. Když vyděláváte,můžete si chvilku užít půjčené peníze. Dostala jsem se teď k unikátnímu projektu makléřské firmy bez storen s vysokými provizemi,meziprovizemi hned od začátku,s bonusy a výhodami. Bezkonkurenčně nejlepší,pokud chcete vědět víc kontaktujte mě topmanager@atlas.cz
Odpovědět
#66
Takže ide o to že už dlhu dobu pracujem v MLM biznise a nedávno som sa stretol s týmto…
100% on-line žiaden predaj žiadne prezentácie je to binárny systém takže zarobia aj ty menej aktívny …
Stačí sa zdarma registrovať tu. http://ano.STIFORPTour.com/?SOURCE=ABC
Viac informácii v češtine si stiahnete tu http://onlinebiznis.webnode.sk/
So všetkým pomôžem spolupráca cez skyp alebo aj osobne neje problém
Odpovědět
#67
hamistagan Napsal(a):Dobrý den,
Chtěl bych využít tohoto blogu a představit vám nový MLM systém o kterém si myslím, že je opravdu funkční a smysluplný.
Jedná se o unikátní projekt australské společnosti CCN - Carbon Central Network. Předmětem prodeje, či obchodu je nová komodita "emisní povolenky" Obchodování s těmito povolenkami by mělo podle Barclays Capital mít do roku 2020 objem 2-3 triliony $. Staňte se členem našeho týmu, pracujte z domova za super provize na projektu, který má neskutečný potenciál. Veškeré info na českém webu http://www.carbon-central-network.com/czech/index.html
Nebo mě kontaktujte na emial: info@carbon-central-network.com


No já teda nevím, ale kupovat od australské firmy uhlíkové povolenky po 150 eurech je stejný
jako kupovat pozemky na Marsu či na Měsíci s tím že je za pár let prodám za stonásobek. To takovýho nesmyslu bych nikdy nevlezl, nezlobte se. To nemůže na 99,9% procent dopadnout dobře. To si raději kupte pětkrát předražený vitamín nebo obarvenou vodičku, výsledek bude
stejný ale aspoň uděláte něco pro svoje zdraví a naši ekonomiku
Odpovědět
#68
Myslel jsem že se tento blog je o tom, který MLM je nejlepší a ne o tom u kterého MLM
pracujete. Tady to nikdo neposuzuje objektivně a hlavně se neznalý uživatel nic nedozví
když každý vychvaluje sebe.
Dám vám tady seznam 7 společností působících u nás, které jsou podle nového hodnocení (na zdroj si bohužel nevzpomenu, je to ale běžně dostupné na netu) v pořádku, což znamená že to nejsou letadla ani tunely na lidi, chovají se eticky k zákazníkům atd.
Takže pokud hledáte tu nejlepší tak by to měla být jedna z nich

Mary Kay
Oriflame
Avon
Just CS
Vorwerk CS
International Diet
PartyLite

Ještě jsem se díval na tu reklamu co tady pořád otravuje - organicmission. Četl jsem
dost podrobně smlouvu a je to strašnej maďarskej tunel, do toho bych nedal ani eurocent a
to zboží bude určitě navíc dost předražený.

případné dotazy, názory a kritiku pište na sdmglobalmarketing@seznam.cz
Odpovědět
#69
TALK FUSION, podnikání z domova, 3x denně (v 10:00, 17:00 hod a ve 21:00 hod.) veřejná prezentace na internetu, on-line školení na netu, revoluční produkty, provize se vyplácí denně do 3min na kartu,... Nabízím zaregistrování do jiného MLM výměnou za registraci do Talk Fusion kontaktujte mě hurysek@gmail.com
Odpovědět
#70
najlepší je openeconomy
www.openaurum.openmlm.eu
Odpovědět
#71
Zdravím
Dnes jsem se zaregistroval do Power of 31 jde o novinku MLM teď z února. Obsazují se horní pozice. Pokud neznáte doporučuji se podívat na http://vimeo.com/36540705
a pokud Vás to zaujme zde je reg. link
http://www.powerof31.com/signup.php?inviter= 1925
Odpovědět
#72
Další nabídka zdarma tedy pouze za 1 sms dle Vašeho tarifu.
Je to český projekt info zde http://app.talkfusion.com/fusion2/view.a...D_10229540 , pokud Vás to zaujme pošlete sms na tel. číslo 774218114 ve tvaru
KONTO 759925022 příjde Vám ihned odpověď, kde se registrovat a pak Vám pošlou klubovou slevovou kartu, poštovné a výroba karty celkem 30kč, to ale neplatíte odečte se to z prvních nákupů potravin ve Vašem městě - žádné poplatky můžete jedině vydělat. Více informaci najdete na www.smskonto.cz nebo si napište kartu Vám daruji - hurysek@gmail.com
Odpovědět
#73
Zdravím všechny co čtou tento blog.
Vím že každý tady vychvaluje ten mlm v kterém zrovna je,i když každá společnost je něčím výjimečná.
I já bych vám zde chtěla nabídnout 2 společnosti,ale předtím bych vám tu chtěla napsat co mě vedlo k tomu že jsem začala dělat právě pro společnost QLXCHANGE a ZeekRewards tak první co mě zajímalo že při dnešní ekonomické krizi kdy lidi nemají peníze,že registace do těchto společností je zdarma a pak aby jste si mohli začít vydělávat slušné peníze tak to může zaplatit váš sponzor když máte chuť pracovat,nebo je to opravdu za symbolický peníz,pak mě zajímalo jestli už tyto firmy mají něco za sebou a taky to kolik si tam můžu vydělat.
A při minimálních investicích tyto firmy u mě měli za jedna a tak jsem to zkusila a dobře jsem udělala.
Jestli vás toto zaujalo tak mi napište na email a pošlu vám bližší informace Dina1312@seznam.cz
A nebo se tu můžete rovnou zcela zdarma registrovat:http://www.QLXchange.com/dejzi http://Ruzhova.zeekrewards.com
Odpovědět
#74
Zdravím diskutující, nikde jsem se nedočetl, který systém mlm je nejlepší a proto své kriteria sem napíši. Nejlepší systém mlm je:
a) firma funguje minimálně 5 let
b) zakladatelé firmy jsou známí všem - neskrývají se
c) nikdo mne nenutí dělat minimální produkci, obrat apod.
d) registrace něco stojí - zadarmo ani kuře nehrabe
e) zaregistruji se a mohu vydělávat
f) nikomu nemusím nic prodávat a přesto vydělávám
g) nikoho nemusím dále pod sebe registrovat a přesto vydělávám
h) na výši mého výdělku nemá vliv jestli jsem v síti první nebo poslední
i) přitom všem nejsou mé výdělky nijak omezovány
Pokud jste v takovém systému registrováni, tak mi ho nabídněte. Výše registračního poplatku je vedlejší.
Odpovědět
#75
Dobrý den Josefe,
napište mi Vaši emailovou adresu, rád bych se s Vámi spojil.
Díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)