Která osobnost z MLM Vás motivuje?
#1
Znáte nějakou opravdovou osobnost z MLM?
Odpovědět
#2
***** Pavel.......tel.775 867 ***
***** Pavel je podvodník který nabízí vše co může, jedou pojistky jednou ACRUS , potom zase ZLATO, ruce pryč PODVODNÍK ROKU.
Tahá se sním i kolega *****......panové jděte už s podvody do PR...



TENHLE BLB MĚ FAKT FASCINUJE!!!!!!!!!!!!!!A TEN DRUHEJ JĚŠTĚ VÍCE-----BANDA SOCEK
Odpovědět
#3
Dobrý den pane zloděj,

1) spletl jste si kategorii, pokud chcete někoho varovat, napište to prosím sem:
http://www.omlm.cz/topic12-chcete-varova...olegy.html

2) pokud chcete před někým varovat, měl byste si za tím stát a je slušnost se pod takové tvrzení podepsat, další věc je to, že byste měl svá tvrzení nějak podložit, aby se toto téma nezneužívalo k nepodloženým pomluvám...

Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
#4
Největší osobností v oblasti sít'ového marketingu je u nás nepochybně ing. Aleš Buksa z LR. Je uznáván v této oblasti
jako jeden z největších odborníků na MLM po celé evropě. Přečtěte si o tomto vyjímečném člověku články na internetu
a poznáte, jak daleko se to dá s MLM dotáhnout.
Odpovědět
#5
Roman Hassmann - To je špička v ČR.

Akorát Amway už je přesycený.
Odpovědět
#6
Frajerlada Napsal(a):Roman Hassmann - To je špička v ČR.

Akorát Amway už je přesycený.


To, že je Roman špička, souhlasim, ale s tou druhou poznámkou .... To teda nevím. 0,3% lidí v ČR? To je přesycenost? Větší nesmysl jsem opravdu dlouho nečetl!!! I Kdyby bylo v Amway půlka lidí, nebude přesycený trh. Bude jen více spokojených lidí.
Vím ještě o jedné špičce. Taky Roman, ale Čížek. Pomalu zjišťuji, že máme spolu více společného.
Odpovědět
#7
Ivo Toman
Odpovědět
#8
Hledám kvalitní MLM.
Přijímám nabídky pouze na osobní
schůzce,jsem z
Brna.
Král
tel.734679817
Odpovědět
#9
Dobrej,,,,mě motivuje pan Jampílek Jaromír mladej nadějnej ředitel jednoho MLM - Reinsurance - Company. Držím mu palce ať to dotáhne co nejdál.....
Je to člověk praktik....a nééé chodící mlm kniha.
Odpovědět
#10
Hello everyone,
I'm a newbie and hope everyone will be fine. I really like the topics of this forum And i hope that you will allow me to participate in this forum for a long period.
Thanks.

Smile Smile
Odpovědět
#11
jiří malik Napsal(a):Největší osobností v oblasti sít'ového marketingu je u nás nepochybně ing. Aleš Buksa z LR. Je uznáván v této oblasti
jako jeden z největších odborníků na MLM po celé evropě. Přečtěte si o tomto vyjímečném člověku články na internetu
a poznáte, jak daleko se to dá s MLM dotáhnout.

v LR tam je taky pěkná korupce uvnitř .
Odpovědět
#12
Pavel Napsal(a):Dobrej,,,,mě motivuje pan Jampílek Jaromír mladej nadějnej ředitel jednoho MLM - Reinsurance - Company. Držím mu palce ať to dotáhne co nejdál.....
Je to člověk praktik....a nééé chodící mlm kniha.
To si děláte prdel? tenhle hokynář? co nic neumí jen mlít a mlít?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)