Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně?
#26
Začal jsem také spolupracovat s MLM firmou a můžu jedině doporučit. Vyzkoušel jsem produkty, používám je a jsem velmi spokojen s kvalitou těchto výrobků. V minulém roce jsem kvalifikoval pozici Advisor.

Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět
#27
PeterBK Napsal(a):Ahojte,
nedá mi podeliť sa s Vami o mojú skúsenosť nemenovanej firmy.
Ich systém je binárny systém...to znamená, ze sa zaradujete do retazca provízíi, bez toho aby ste pohli co jen prstom :-)
zdalo sa mi to smiesne....no som v systeme presne 63 dní a na účte mi pribudlo 1900 USD....aj tak som tomu neveril....až po prevode cez alertpay na svoj osobny ucet som zistil ze mi bolo pripísané na účet 1425€.....heh pecka FUNGUJE TO
nechcem vychvalovat firmu ale fakt to funguje....a navyse cely mesiac som ani nepozrel na svoe konto danej firmy....jeden vecer ma napadlo , ze sa tam idem mrknut a hľa.....´´peniazky za nič´´
vraj ten mesacny prijem sa da maximalizovat nicnerobenim az na 2045usd a aktivnou pracou az na 8000 usd....
VEĎ AK TO FUNGOVALO MINULÝ MESIAC, BUDE AJ TENTO.
PLNE ODPORUCAM, VEĎ POSUUDTE SAMI ...
sem je link : http://petaker.STIFORPTour.com/?SOURCE=ABC

Dobrý den, můžete mi prosím poslat bližší info na tiande@centrum.cz , anglicky neumím a ráda bych se o tomto projektu něco dověděla. Děkuji Majka.
Odpovědět
#28
Já se chci taky pochlubit,našel jsem velmi zajímavý způsob vydělku-Just Been Paid.Nejde o žádne prodeje a nemusíte zde schánět lidi pod vaši pozici.Jde čistě o systém,který vám zhodnotí vložené peníze a to 2% denně(o víkendech 1,5%).Přitom stačí pouze koupit alespoň jednou pozici,která vas vyjde na 10$ a nechat ji vydělávat.Výdelek pak můžete dál investovat na nákup dalších pozíc.JustBeenPaid k tomu ještě na začátek pujčí 10$,aby jste si mohli jejich program vyzkoušet.Můj zisk při minimálnim vkladu je již 1800$ za necelé 4měsíce a pouze pár minut prace denně.
Pokud máte zájem,zaregistrujte se tady:

http://adv.justbeenpaid.com/?r=Q3100Dlh0L&s=stopwait

Pro více informací,píšte na fujsi@seznam.cz Smile
Odpovědět
#29
Dle oficiálních statistik Světové Federace Asociací Osobního Prodeje (World Federation of Direct Selling Associations, zkr. WFDSA) činil obrat v MLM za rok 2010 kolem 132 miliard USD a na tomto způsobu prodeje se podílelo kolem 88 miliónů prodejců. Tohle číslo by nás asi mělo ohromit, ovšem pokud je podělím, vyjde mi obrat kolem 1.500 USD na jednoho prodejce. Znovu opakuji, jedná se o obrat, nikoliv o zisk, i když i jako obrat to nestojí za řeč. Pokud namítnete, že v ČR je to jinak, musíme vás zklamat, situace u nás je v podstatě stejná. V ČR byl průměrný obrat v MLM za rok 2010 kolem 7 miliard Kč, a podílelo se na něm kolem 221 tisíc prodejců. Prostým výpočtem dospějeme k závěru, že obrat na jednoho prodejce v ČR činí přibližně 33 tisíc Kč za rok. Jinak celý článek je k dispozici zde: http://www.cleverandsmart.cz/mlm-multi-l...bo-podvod/ a jsou v něm i odkazy na zdrojová data.
Odpovědět
#30
Nabízím vám systém ve kterém se dají vydělávat neuvěřitelné částky. Možné také zakoupit Rentier a máte jistý pasivní příjem. Pokud chcete vydělávat se mnou a dostávat informace jak docílit částky 50 000,-Kč měsíčně tak mne kontaktujte na e-mail: pracujuonline@gmail.com
Odpovědět
#31
Po půlroce snažení se mi daří čím dál lépe. Zatím nejlepší byl leden - 63t. Po odečtení nákladů - cestování, telefon, schůzky to dělá čistého 60t. Minimálně pak 10t po odečtení nákladů.
A málem mi vyšla firemní dovolená na ostrov Mauricius zdarma - chtěl jsem jet pouze za podmínky že pojedeme celá rodina a to se mi nepovedlo splnit jen o 50bodů. Příště už to zvládnu.
Odpovědět
#32
Dobrý den, nejdem tu reklamovať firmu alebo MLM alebo ako to mám nazvať len sem napíšem že som nedávno začal s ZeekRewardsom funguje od 1997 - je to 100% istá firma a dalšia je profitsunbl. Treba investovať pre lepšie zisky ale nemusíte prvý mesiacov som neinvestoval další mesiac som už investoval ale naozaj je to skvelá firma platí solidne a vybudoval som si stým aktívny príjem.

ak by niekto potreboval niekto viac info abvireal@gmail.com
Odpovědět
#33
Ahoj/dobrý den.
Čtu tu informace a také Vám rád nabídnu spolupráci v MLM. Je to velice tvrdá práce a kdo nemá disciplínu, tak v ní neuspěje. Peníze zadarmo určitě nedostanete a to i když jsme vypláceni binárním systémem. Takže opravdu musíte pracovat. Vše je on-line a byznys se dělá plně automaticky přes reklamní spoty a banery, které mají za úkol upoutat zákazníka nebo spolupracovníka. Zákazník je poté pozván na webinář, kde se během hodiny dozví veškeré informace a pokud zboží nakoupí - dostáváte vyplacené peníze. Výplaty probíhají každý týden.
Více info na: https://www.karatbars.com/?s=xena - klikněte na českou vlaječku
Nebo na radekslor@seznam.cz

Žádné trapné zpětné pro klienta nevýhodné odkupy. Zlato přes náš obchodní systém je vysoce likvidní.

http://www.youtube.com/watch?v=zR9ayA82vsM
Odpovědět
#34
Goldway, tam jsem vic jako rok, ale jen nakupuji pozice a nic, zatim jsem nevydelala ani korunu.tak nevim, jak to delate......
Odpovědět
#35
Jsem u jedné společnosti teprve 4 měsíce a pasivní příjem mám už 50-70 USD za den, ne nějaké peníze ve virtuální peněžence, ale reálné peníze na mém bankovním účtě!! V lednu už to bude určitě 100 USD za den. Na začátku jsem vložil něco kolem 500 USD. Vkládat jde už od 25 USD, můj postřeh je vložit min 250USD, pak je start hodně rychlý. Při větším vkladu raketový. Toto je firma kterou jsem hledal hodně dlouho. Je na trhu už několik let, a prošla kontrolou úřadů, navíc mají kamenné pobočky po celém světě a brzo se otevře i v ČR.
Pokud chcete nějaké info, tak mě písněte na email, mejlastrom@gmail.com
Odpovědět
#36
Dobrý Den, 8.februára sa rozbieha celosvetový projekt GLOBAL MOBILE NETWORK.Mobilný telefón sa stáva novou reklamnou plochou.Stiahne te si do telefónu aplikáciu ktorá umožní že ked vám niekdo zavolá prípadne pošle sms,mms alebo máte len zmeškaný hovor a automaticky vám naskoči reklama napr. od firmy BMW ktorú len jedným klikom zrušite a spoločnosť vám zaplatí 0.02 až 0.05 dolaru pričom si možete mesačne prísť od 15 do 60 eur(závisi od počtu prijatých hovorov).Je to síce málo ale dostať len tak zadarmo na paušál alebo na permanentku do fitka nieje zlé. Ale! tak tiež každému priatelovi ktorému odporúčite túto aplikáciu dostávate zanho 0.20 centov týzdene a zase tu máme malé čísielko ale predstav te si že to poviete 10 priatelom čo je stále len 2 doláre týždene ale kazdý z ních to povie dalšim piatim kámošom čo už je 50 ludí a zas každý s tých 50 kámošov to povie 5 už ich je 250 čo je už 50 eur týždene a to ste nič nespravil len odporučily 10 priatelom aplikaciu ktorú používate a takto až do nekonečna(binárny systém) sa možete dopracovat k pekným peniazom.Pri prvých zarobených 10 dolaroch vám príde čierna kredytná karta mastercard.Momentálne táto aplikácia stojí 39 dolarov čo je 30 eur.Neskor bude zadarmo ale už nebudete mat výhody ako partner spoločnosti už nebudete dostávať za ludí pod vami ale len za vaše hovory.Tu je oficialna stránka www.worldgmn.com kde po registráci máte možnost prezerat si ludí pod vami vo vašej štruktúre a kopu iného.Aby som nezabudol tento projekt začal niečo po vianociach u nás na slovensku takže je nás ešte len okolo 300 s toho 250 v Považskej Bystrici(tu sa to rozbieha)takže máte velkú šancu to rozbehnut vo svojom meste prípadne jak bývate v mimo SR tak celoštátne a mať pod sebou neskutočne vela ludí.V prípade záujmu o registráciu ma kontaktujte lebo bez vstupného kódu ktorý majú len partneri spoločnosti sa nezaregistrujete.V prípade že bývate blízko Považskej Bystrice tak každý týžden máme prezentaciu.Alebo vám možem dať internetovú stránku kde sa dva krát týždenne koná webmeeting......pre viac info píšte na e-mail: android.peniaze.gmail
Odpovědět
#37
Přes 4.000,- za 23 dní


!!! Nabízím přivýdělek z domu s českou firmou !!! Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na http://www.kupi.cz/?u=4slx7 a můžete začít sbírat body za aktivitu, které potom směníte za nákupní poukazy v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-. Za první měsíc jsem si vydělala přes 4.000,-! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci potřebujete zadat jen platný email (žádné další osobní informace). Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7
Odpovědět
#38
Lukáš92 Napsal(a):Dobrý Den, 8.februára sa rozbieha celosvetový projekt GLOBAL MOBILE NETWORK.Mobilný telefón sa stáva novou reklamnou plochou.Stiahne te si do telefónu aplikáciu ktorá umožní že ked vám niekdo zavolá prípadne pošle sms,mms alebo máte len zmeškaný hovor a automaticky vám naskoči reklama napr. od firmy BMW ktorú len jedným klikom zrušite a spoločnosť vám zaplatí 0.02 až 0.05 dolaru pričom si možete mesačne prísť od 15 do 60 eur(závisi od počtu prijatých hovorov).Je to síce málo ale dostať len tak zadarmo na paušál alebo na permanentku do fitka nieje zlé. Ale! tak tiež každému priatelovi ktorému odporúčite túto aplikáciu dostávate zanho 0.20 centov týzdene a zase tu máme malé čísielko ale predstav te si že to poviete 10 priatelom čo je stále len 2 doláre týždene ale kazdý z ních to povie dalšim piatim kámošom čo už je 50 ludí a zas každý s tých 50 kámošov to povie 5 už ich je 250 čo je už 50 eur týždene a to ste nič nespravil len odporučily 10 priatelom aplikaciu ktorú používate a takto až do nekonečna(binárny systém) sa možete dopracovat k pekným peniazom.Pri prvých zarobených 10 dolaroch vám príde čierna kredytná karta mastercard.Momentálne táto aplikácia stojí 39 dolarov čo je 30 eur.Neskor bude zadarmo ale už nebudete mat výhody ako partner spoločnosti už nebudete dostávať za ludí pod vami ale len za vaše hovory.Tu je oficialna stránka www.worldgmn.com kde po registráci máte možnost prezerat si ludí pod vami vo vašej štruktúre a kopu iného.Aby som nezabudol tento projekt začal niečo po vianociach u nás na slovensku takže je nás ešte len okolo 300 s toho 250 v Považskej Bystrici(tu sa to rozbieha)takže máte velkú šancu to rozbehnut vo svojom meste prípadne jak bývate v mimo SR tak celoštátne a mať pod sebou neskutočne vela ludí.V prípade záujmu o registráciu ma kontaktujte lebo bez vstupného kódu ktorý majú len partneri spoločnosti sa nezaregistrujete.V prípade že bývate blízko Považskej Bystrice tak každý týžden máme prezentaciu.Alebo vám možem dať internetovú stránku kde sa dva krát týždenne koná webmeeting......pre viac info píšte na e-mail: android.peniaze.gmail





Prodam Affilate za 20$ 3 za 50$ Master pack za 300$/
Odpovědět
#39
Nazar Napsal(a):
Lukáš92 Napsal(a):Dobrý Den, 8.februára sa rozbieha celosvetový projekt GLOBAL MOBILE NETWORK.Mobilný telefón sa stáva novou reklamnou plochou.Stiahne te si do telefónu aplikáciu ktorá umožní že ked vám niekdo zavolá prípadne pošle sms,mms alebo máte len zmeškaný hovor a automaticky vám naskoči reklama napr. od firmy BMW ktorú len jedným klikom zrušite a spoločnosť vám zaplatí 0.02 až 0.05 dolaru pričom si možete mesačne prísť od 15 do 60 eur(závisi od počtu prijatých hovorov).Je to síce málo ale dostať len tak zadarmo na paušál alebo na permanentku do fitka nieje zlé. Ale! tak tiež každému priatelovi ktorému odporúčite túto aplikáciu dostávate zanho 0.20 centov týzdene a zase tu máme malé čísielko ale predstav te si že to poviete 10 priatelom čo je stále len 2 doláre týždene ale kazdý z ních to povie dalšim piatim kámošom čo už je 50 ludí a zas každý s tých 50 kámošov to povie 5 už ich je 250 čo je už 50 eur týždene a to ste nič nespravil len odporučily 10 priatelom aplikaciu ktorú používate a takto až do nekonečna(binárny systém) sa možete dopracovat k pekným peniazom.Pri prvých zarobených 10 dolaroch vám príde čierna kredytná karta mastercard.Momentálne táto aplikácia stojí 39 dolarov čo je 30 eur.Neskor bude zadarmo ale už nebudete mat výhody ako partner spoločnosti už nebudete dostávať za ludí pod vami ale len za vaše hovory.Tu je oficialna stránka www.worldgmn.com kde po registráci máte možnost prezerat si ludí pod vami vo vašej štruktúre a kopu iného.Aby som nezabudol tento projekt začal niečo po vianociach u nás na slovensku takže je nás ešte len okolo 300 s toho 250 v Považskej Bystrici(tu sa to rozbieha)takže máte velkú šancu to rozbehnut vo svojom meste prípadne jak bývate v mimo SR tak celoštátne a mať pod sebou neskutočne vela ludí.V prípade záujmu o registráciu ma kontaktujte lebo bez vstupného kódu ktorý majú len partneri spoločnosti sa nezaregistrujete.V prípade že bývate blízko Považskej Bystrice tak každý týžden máme prezentaciu.Alebo vám možem dať internetovú stránku kde sa dva krát týždenne koná webmeeting......pre viac info píšte na e-mail: android.peniaze.gmail





Prodam Affilate za 20$ 3 za 50$ Master pack za 300$/

Skype: butik777
Odpovědět
#40
Dobrý den takže všichni milovníci MLM přijeli jsme z kongresu z Lisabonu, firma tvoří síť u nás v ČR a je to půl roku co se hledali materiály, naní byl první kongres a byly jsme na něm, tahle firma má obrat za 3,5 let 1 miliardu a microsoft měl za 11 let 1 miliardu, šla jsem do toho a věřím v tu firmu, vždy je pro mě důležitý prodkut kvalitní a hlavně binární systém stačí mi 2 lidé.Pak pomáhám jim najít dva, to je celé.A odměny???O těch se vám ani nesnilo, protože síť, která tu v ČR vzniká se rozrůstá neskutečně...a my jsme jedni z prvních v síti v Praze, co teprve až pode mnou bude 2000 lidí?Super je, že nemusím obhajovat pozici, navíc nárust bodů neovlivním, to je prostě z celého světa pořád pořád body body body...ale za to, že jsem konzument super věci a pomohlo to mým známým se zdravím tak to dělám a šířím dál, klouby, imunita, plodnost, tloušťka to vše díky tomuto produktu je pasé...říká se tomu, že je to byznys 21.století,v dnešní době jdeme se zdravím do kopru a tohle je revoluce ve světě.Tak proč nedoporučit něco suprového a dostávat peníze?Amway, LR a tyhle Ti MLM, mají složitý marketing a hlavně produktů mnoho a sehnat někoho kdo nude dělat Amway když je známý v ČR přes 15 let??Pořád říkají , že je to stabilní...a tahle naše firma není nic jiného, navíc podporují malé děti v Brazílii a podporují zaměstnanost v té zemi tam a to se nám líbí.Takže pokud máte vážný zájem, kontakt na mě je - spoluprace.REA@gmail.com
Dám Vám termíny přednášek, žádné domácí a kavárnové setkání, ale je nás super parta lidí, kteří potkal v životě vážný zvrat.A máme zázemí, můj cíl s touto firmou?Do 4 let 800.000 Kč měsíčně, věřte mi, že je to začátek, ty lidé co začínali jako já jsou v té firmě 3 roky a mají 1.500000,- Kč měsíčně a stabilně.Tenhle systém nepadá.Tak co je tu někdo kdo dělá jiný mlm tolik let a výsledky max. 50000?
Odpovědět
#41
Já s MLM začínám, bylo těžké najít něco bez vkladů Sad ale zadařilo se, je to mlm které se teprve rozjíždí. Prosím o rady lidí co mají zkušenosti jak sehnat lidi do struktury, zatím se s tím peru. Zatím jsem založil ne facebooku skupinu, tam mi prosím napište pár tipů jak se vypracovat. Odkaz je https://www.facebook.com/VydelavejteChytre . Popřípadě můžete i stílet Wink Předem Všem děkuji.
Odpovědět
#42
Průměr vychází na 200 tis. měsíčně.
Odpovědět
#43
Zdravím Vás přátelé

Jmenuji se Tomáš a jsem na této diskuzi nováček, proto bych vám chtěl říci můj příběh, kdy jsem začal v MLM vydělávat já.

I když jsem celkem mladý (25let) prošel jsem celkem dost společností pohybujících se v síťovém marketingu a u většiny jsem neuspěl. Pokaždé co jsem zaplatil nemalé peníze pro vstup do společnosti jsem od svých takzvaných leaderů slyšel rady "sepiš si seznam 100 známých, obvolej je a získej aspoň dva lidi, které udělají totéž" Poté co jsem obvolal všechny své známé s nabídkou tohoto "úžasného byznysu" jsem dostal pěknou facku v podobě odmítnutí, vysmátí a podobných reakcí. Poté jsem přestal pracovat, protože jsem neměl jak se dále rozvíjet, protože moji "leadeři" nevěděli co dál. Je možné, že tento systém 100 známých někomu fungovat bude, ale obyčejnému člověku, který má přátelé, ketří nechtějí ani slyšet o takovýchto příležitostech, poté nemáte žádnou šanci uspět.

Ale já to tak nenechal!

Naštěstí jsem povaha, že se jen tak nevzdávám, tak jsem začal studovat ty nejlepší v síťovém a affiliate marketingu a pochopil jsem pár tajemství, které dělají naprosto jinak, než 90% lidí pohybujících se v MLM. 5 let procházím sebe-změnou, která mě posunula o opravdu ohromný kus ke svému cíli. Nastudoval jsem techniky, které používají nejlepší z nejlepších a začali se dít divy, začal jsem konečně vydělávat :-)

Za dobu své proměny jsem pochopil 10 základních tipů, které jsou nutné k úspěchu v MLM.
Tyto tipy jsem sepsal do E-booku "10 tipů, na uspěch v síťovém marketingu"
Tento e-book si můžete stáhnout zcela zdarma zde: ( http://www.jakvydelatpenize-organogold.cz ) a v pravém horním rohu webu klikněte na černý nápis 10 tipů na úspěch v síťovém marketingu, vyplňte formulář a zdarma vám na email přijdou údaje, ke stažení tohoto e-booku. Už jen tím, že zjistíte a osvojíte si tyto tipy budete mít ohromný náskok, před cca 70% všech lidí pohybujících se v MLM.

Přeji vám mnoho úspěchů
S pozdravem
Tomáš Kosiewicz
www.jakvydelatpenize-organogold.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)