Internetové technologie a MLM
#1
Používáte k budování svého MLM internetové technologie?
Odpovědět
#2
internet samozřejmě beru jako silný nástroj pro obchod ale jak by mi mohl pomoct budovat MLM mi zatím nikdo neukázal. Jedu klasickou cestu - oslovuji každého, a nechat na každým, jestli se rozhodne pro spolupráci nebo ne. Věřím že by se šance měla dát každému bez rozdílu Smile Jestli se tu ale někdo svěří jak mu internet pomáhá se stavěním sítě, budu rád.
Odpovědět
#3
Já k propagaci Internet používám, ale je fakt, že je potřeba mít svoji vlastní webovou stránku, protože to, že sem tam dám inzerát do nějaké inzerce mi teda moc nefunguje. Samozřejmě že také dost záleží na znění obchodní nabídky a je podstatný rozdíl, zda inzeruji produkt, nebo příležitost pro další obchodníky. Nicméně je určitě dobré mít svůj vlastní web, který pak mohu jednoduše šířít online přes ICQ, Skype, Facebook nebo i mailem. Tím že mám prezentaci na webu, mohu oslovit více lidí přes Internet za menší čas a s menším usilím. Netvrdím, že je to stejně účinné jako osobní jednání - to určitě NE! Ale Internet je rozhodně velký pomocník, zvláště v dnešní době, kdy má Internet doma 80% lidí v ČR.
Odpovědět
#4
Ahoj, taky by zajímala možnost používat internet jako nástroj, který mi pomůže získávat lidi do svého týmu. Na internetu jsem i našel k tomuto tématu nějaké informace, dokonce jsem si stáhl i blok takového semináře, každý den jeden díl ale dozvěděl jsem se jen, že starý systém - oslovování svých 100 kontaktů už nefunguje. Ale nic konkrétního, jak by mi mohl pomoci internet jsem se tam nedozvěděl... Budu rád za jakékoliv informace.
Odpovědět
#5
Ano, to je přesně ono, těch návodů které slibují, že mají recept je dost, ale žádný z nich nakonec nic konkrétního neřekne, spíš jen takové ty obecné rady, které každý z nás slyšel už 1000x. Dají se ale najít i poměrně kvalitní články, ale musí se pořádně googlit Smile aby člověk něco našel.
Odpovědět
#6
googlím, googlím ale nic extra, nechcete poslat nějaký link? Díky!
Odpovědět
#7
Link poslat můžu, ale zase nechci, aby mě tu ostatní napadali, že tu spamuji, nebo něco podobného!

Takže moje dobrá rada zní: "Kdo hledá najde!"

Wink
Odpovědět
#8
Smile
Odpovědět
#9
ja se z prace vracim az vecer,nez se vykoupu,najim,tak je 19-20 hodin a to se mi zda uz dost pozde na to,abych nekoho oslovoval,nebo telefonoval.proto je internet pro me hodne dobry nastroj.delam dva mlm.u toho jednoho je vic ucelne volani a na ten druhy mlm je interet vyborna vec.takze internet jen chvalim
Odpovědět
#10
Myslím, že k propagování svého MLM je videomail fakt dobrý a to nejen on sám osobě, ale i další produkty, které Talkfusion nabízí. Nemusíte dělat žádné sezení v restauracích a pronajímat si drahé sály. V tom vidím také velkou výhodu. A další výhoda je určitě tvorba reziduálního přijmu (stálého) a přitom stačí přivést dva lidi, které produkty zaujmou stejně jako vás. To jsem nikde jinde nezažila :-)
Odpovědět
#11
Ano, internetové technologie, které jsou vlastně nosnými stavebními prvky netu. V současné době se staví další.
Info: http://wazzub-sance.webnode.cz/
Odpovědět
#12
Ja pracujem v http://www.openaurum.com tento mlm sa zaoberá investičným zlatom .
Odpovědět
#13
Toník Napsal(a):googlím, googlím ale nic extra, nechcete poslat nějaký link? Díky!
Joo, můžem. My si vyděláváme tady:
Info zde http://wazzub-sance.webnode.cz/
registrace zde http://signup.wazzub.info/?lrRef=MLnqQ
Odpovědět
#14
OpenEconomy.EU

Sme spoločnosť poskytujúca nové profesionálne služby a možnosti v oblasti sieťového marketingu. Naše služby a systémy zahŕňajú vytvorenie komunikačnej, predajnej, investičnej a propagačnej stratégie.Pomáhame budovať povedomie o výrobkoch a službách.


Samotné stránky OpenEconomy fungujú ako administratívne, informačné a obchodné centrum pre správu siete a jednotlivých obchodných modulov, pričom tu vzniká priestor pre prezentáciu a predaj ďalších výrobkov a služieb, ktoré sú ponúkané nielen prevádzkovateľom projektu, ale aj ďalšími obchodnými a podnikateľskými subjektami, ktoré sa rozhodli využiť obrovského potenciálu vytváraného aplikáciou princípov otvoreného marketingu, sieťového marketingu a informačných technológií. Tak neváhajte a obráťte sa na nás.


Cieľom členstva v otvorenom klube užívateľov je zvýšenie finančného a sociálneho štandardu jednotlivých členov, podpora členov v ich podnikaní ale i podpora firiem prostredníctvom internetu a zjednodušenie obchodných aktivít realizovaných jednotlivými členmi, ich skupinami, firmami a spoločnosťami rôzneho charakteru nielen v prostredí internetu, ale i v reálnej ekonomike. Za týmto účelom prevádzkovatelia aj jednotliví členovia vyvíjajú a prevádzkujú rôzne moduly a služby, ktoré splnenie týchto zámerov umožňujú.

OpenEconomy je otvorený sieťový marketing, ktorý má pomáhať ľuďom, firmám – začiatočníkom v sieťovom marketingu, skúseným borcom alebo ľuďom, ktorí s internetom iba začínajú.

Zaujíma Vás:

- Ako sa stať vrcholom celej štruktúry?
- Ako získať podiel na zisku z celého sveta, kde OpenEconomy pôsobí bez toho aby ste niekoho registrovali?

Niekoľko riadkov Vás delí od poznania mnohých možností.

V našom systéme sa nestretnete so žiadnymi uvítacími balíčkami ani s povinnými kvalifikačnými nákupmi. Neexistujú u nás žiadne registračné poplatky. Registrácia je ZDARMA. Až v tejto chvíli sa rozhodnete akým spôsobom chcete náš projekt využiť.

V otázkach a odpovediach nájdete najrôznejšie normálne i nenormálne otázky, na ktoré určite budete chcieť poznať odpovede.

OpenEconomy je otvorený skvelým nápadom a myšlienkam. Je nám jedno či ste riaditeľ banky alebo čistič topánok – každý je dôležitý!

Je potrebné si uvedomiť, že v sieťovom marketingu tvoria firmu užívatelia, a preto každý z Vás je dôležitý. Budeme si pokojne 3x denne dobíjať telefón, aby sme sa mohli rozprávať s tými, ktorí chcú.

OpenEconomy je projekt, kde firma i užívatelia pracujú ako jeden tím. Nie je problém zavolať a porozprávať sa o spôsobe akým môžete zlepšiť Vašu finančnú úroveň.

Dočítajte tento text až do konca a dozviete sa, že u nás existujú veci, ktoré zatiaľ neumožňuje žiadny iný systém na svete.
OpenEconomy môže pre Vás pracovať ako reklamný a propagačný systém
OpenEconomy môže pre Vás pracovať ako univerzálna obchodná štruktúra
Ak ste firma alebo človek, ktorý má svoj vlastný produkt alebo službu, tak u nás je dokonca možné ponúknuť ho celej štruktúre!
Chápete, čo sme teraz povedali?
Ktokoľvek z Vás môže byť vrcholom (dodávateľom) celej štruktúry!

1. OpenEconomy je reklamný a propagačný systém, ktorý pomáha ľuďom a firmám s ich propagáciou pomocou vlastného reklamného systému OpenAdvert. Kde inde je lepšie hľadať nových záujemcov o Váš systém než medzi tisíckami nadšených sieťarov? Pre nás neexistuje konkurencia. My sme hrdí na to, že robíme sieťový marketing a chceme podporovať i ďalšie firmy, aby ľudia v SR začali vnímať sieťový marketing ako niečo úžasné. Chceme im ukázať, čo to sieťový marketing vôbec je.

2. OpenEconomy je univerzálna obchodná štruktúra! Znamená to, že nemusíte vytvárať jednu sieť na parfumy a jednu na vitamíny, jednu na vodu, jednu na kávu, atď., atď. Vy sa registrujete zdarma a potom sa rozhodnete, akým spôsobom chcete projekt využiť. Vy osobne budete chcieť napríklad využiť parfum za extra nízku cenu – super, ušetríte peniaze. Odporučíte tento projekt niekomu ďalšiemu, ale ten bude chcieť využiť projekt k odškodneniu svojej alebo kamarátovej dopravnej nehody. Ďalší to bude chcieť využiť na propagáciu svojej vlastnej stránky. U nás to nehrá úlohu. Vy môžete odporučiť projekt 5 ľuďom a každý bude využívať úplne iné veci, ale Vy budete mať zo všetkého provízie.

3. V našom projekte nemusíte Vy sami kupovať žiadny tovar, aby ste dostali odmeny. Na odporučenie projektu potrebujete len jeden nástroj. Je to subdoména, ktorá je vlastne klonom hlavnej stránky, ale vďaka špecifickému tvaru systém vie, že ste užívateľa odporučili Vy. Ak by to šlo inak, tak ani subdoménu nemusíte mať, ale už neexistuje jednoduchší, rýchlejší a lacnejší spôsob, ako by ste mohli mať vlastnú virtuálnu kanceláriu.

4. Pokiaľ ste firma alebo človek, ktorý má svoj vlastný produkt alebo službu, tak u nás je dokonca možné ho ponúknuť celej štruktúre! Chápete, čo sme teraz povedali? Ktokoľvek z Vás môže byť vrcholom (dodávateľom) celej štruktúry! To je proste úžasné. Skúste prísť do inej firmy a povedať: „Vy máte už viac ako 10 000 užívateľov (zákazníkov)? To je super – my im ponúkneme naše produkty a služby“. Neviem, kam Vás presne pošlú. U nás si dohovoríme schôdzku a dohodneme sa na individuálnom riešení, ktoré bude najlepšie pre obe strany.

5. Chápeme, že niektorí ľudia sa snažia, ale nedarí sa im vytvárať svoju štruktúru. Zaviedli sme preto produkt OpenRentier. Človek sa stane členom klubu rentier a má nárok na podiel z 10% zisku z celého sveta kde projekt OpenEconomy pôsobí. Nebojte sa. Neriskujeme žiadne peniaze ani si ich necucáme z prstu. Skrátka vezmeme z každého produktu 10% a tieto peniaze potom rozdelíme ľuďom, ktorí majú produkt OpenRentier. Človek si tak zaistí bez akejkoľvek námahy pravidelné odmeny. V sekcii OpenRentier sa dokonca dozviete, že absolútne nič neriskujete. Dalo by sa to zhrnúť 2 slovami: ZÁRUKA ÚSPECHU!

OpenEconomy je tak jednoduchý a prínosný až to znie rozprávkovo. Zdá sa až neuveriteľné, že môžete využiť niečo, čo ste si prečítali v predchádzajúcich odsekoch.

Uisťujeme Vás, že všetko má svoj vývoj a že projekt OpenEconomy bude ponúkať stále viac produktov a služieb, ktoré Vám budú v prvom rade šetriť peniaze a v druhom rade Vám umožnia zarábať peniaze alebo zvyšovať efektivitu Vašej práce.
Odpovědět
#15
Proč platit, když je to zadarmo Tongue . Videoemaily po registraci zdarma,
link zde http://www.iwowwe.com/TK0367.
Sice jen 10 denně, ale to stačí. Myslím, že v nich má TalkFusion velkou konkurenci.
A kdo si na to chce vydělat může být jejich affiliate partner (odměny jsou v systému MLM).
Odpovědět
#16
karmajkl Napsal(a):Já k propagaci Internet používám, ale je fakt, že je potřeba mít svoji vlastní webovou stránku, protože to, že sem tam dám inzerát do nějaké inzerce mi teda moc nefunguje. Samozřejmě že také dost záleží na znění obchodní nabídky a je podstatný rozdíl, zda inzeruji produkt, nebo příležitost pro další obchodníky. Nicméně je určitě dobré mít svůj vlastní web, který pak mohu jednoduše šířít online přes ICQ, Skype, Facebook nebo i mailem. Tím že mám prezentaci na webu, mohu oslovit více lidí přes Internet za menší čas a s menším usilím. Netvrdím, že je to stejně účinné jako osobní jednání - to určitě NE! Ale Internet je rozhodně velký pomocník, zvláště v dnešní době, kdy má Internet doma 80% lidí v ČR.

JAK TO DĚLAT NA INTERNETU TÍM SE ZABÝVÁ CELY PROJEKT.Pohud by jsi chtěl mohu tě do něj zasvětit.Největší problém všech MLM systému je stálá a kvalitní podpora od sponzorů,tam kde chybí se člověk automaticky zařadí do těch 95% těch,kteří jsou jen prodejci nebo spotřebitelé,nebo to vzdají.Tento projekt jim nahradí ty nefunkční sponzory,Získají 90 denní podporu a eshop zdarma.Vy se věnujte jen těm o kterých víte,že potřebují osobní kontakt,ty ostatní se to naučíme sami.Když zapomenou,tak Vás nemusí uhánět,aby jste jim to vysvětlil,protože to budou mít v elektronické verzi a můžou se sám k pokynů kdykoliv vrátit.Prostě budou postupovat svým tempem než si na to zvyknou.Zde je na každý den zadán úkol,co udělat.Stačí si uvědomit,že to je práce jako kdyby chodili do fabriky.Aby jste měli peníze musíte tam pracovat.Hlavním kritériem práce doma je splněna úloha. Když ji májí hotovou, nemusí sedět v kanceláři jen proto, že ještě neskončila pracovní doba.
Zapojením získávají eshop ,90 denní podporu v dennodenních pokynech co udělat a to vše zdarma.Pokud využijí dalších možností tím líp.Jednu zmíním a to je subdoména,kdy získájí vlastní prostor v blogu kde můžete za 180kč na 10 let,vyjadřovat své názory nebo komentovat zboží.Výhodou je ,že na hojně navštěvovaném webu se tak více zviditelňí na internetu.Dále mohou využívat reklamní akce,které jsou s porovnáním jinde za lidové ceny.Těch možností je mnohem více a pokud by vás to zajímalo tak mne kontaktujte.Já to využívám ve svém internetovém MLM a jsem velice spokojen.Tu možnost samozřejmně můžete využít i vy nejen Vaši spolupracovníci.
Odpovědět
#17
Leoš Napsal(a):Ahoj, taky by zajímala možnost používat internet jako nástroj, který mi pomůže získávat lidi do svého týmu. Na internetu jsem i našel k tomuto tématu nějaké informace, dokonce jsem si stáhl i blok takového semináře, každý den jeden díl ale dozvěděl jsem se jen, že starý systém - oslovování svých 100 kontaktů už nefunguje. Ale nic konkrétního, jak by mi mohl pomoci internet jsem se tam nedozvěděl... Budu rád za jakékoliv informace.


Nejlepší je kombinace obou systému,ale je pravda,že dostat lidi na schůzky je dnes problém.Já jsem se zapojil do velmi zajimavého projektu a je opravdu skvělý.
Podpora MLM systémů,
to by Vás mohlo zajímat ve vašem obchodu.Největší problém všech MLM systému je stálá a kvalitní podpora od sponzorů,tam kde chybí se člověk automaticky zařadí do těch 95% těch,kteří jsou jen prodejci nebo spotřebitelé,nebo to vzdají.Poskytneme jim 90 denní podporu a eshop zdarma.Vy se věnujte jen těm o kterých víte,že potřebují osobní kontakt,ty ostatní to naučíme my za Vás.Když zapomenou,tak Vás nemusí uhánět,aby jste jim to vysvětlil,protože to budou mít v elektronické verzi a můžou se sám k pokynů kdykoliv vrátit.Prostě budou postupovat svým tempem než si na to zvyknou.Zde je na každý den zadán úkol,co udělat.Stačí si uvědomit,že to je práce jako kdyby chodili do fabriky.Aby jste měli peníze musíte tam pracovat.Hlavním kritériem práce doma je splněna úloha. Když ji májí hotovou, nemusí sedět v kanceláři jen proto, že ještě neskončila pracovní doba.
Zapojením získávají eshop ,90 denní podporu v dennodenních pokynech co udělat a to vše zdarma.Pokud využijí dalších možností tím líp.Jednu zmíním a to je subdoména,kdy získáte vlastní prostor v blogu kde můžete za 180kč na 10 let,vyjadřovat své názory nebo komentovat zboží.Výhodou je ,že na hojně navštěvovaném webu se tak více zviditelňí na internetu.Dále mohou využívat reklamní akce,které jsou s porovnáním jinde za lidové ceny.Těch možností je mnohem více a pokud by vás to zajímalo tak mne kontaktujte.Já to využívám ve svém internetovém MLM a jsem velice spokojen.Tu možnost samozřejmně můžete využít i vy nejen Vaši spolupracovníci.
Odpovědět
#18
Ecinazuz Napsal(a):Ano - právě jsem začala využívat videoemail - nejen pro své členy k informacím, ale i pro reklamu...tady jukněte- http://www.prace-zdomu.wbs.cz/TALK-FUSION.html...a moc se mi to líbí Smile

a jak se ti daří?
Odpovědět
#19
servismanager Napsal(a):Proč platit, když je to zadarmo Tongue . Videoemaily po registraci zdarma,
link zde http://www.iwowwe.com/TK0367.
Sice jen 10 denně, ale to stačí. Myslím, že v nich má TalkFusion velkou konkurenci.
A kdo si na to chce vydělat může být jejich affiliate partner (odměny jsou v systému MLM).


mám obojí,ale nedá se to srovnat,zvláště když chceš mít videokonferenci-věčně to nejede a padá a to už je přitom placené
Odpovědět
#20
servismanager Napsal(a):Proč platit, když je to zadarmo Tongue . Videoemaily po registraci zdarma,
link zde http://www.iwowwe.com/TK0367.
Sice jen 10 denně, ale to stačí. Myslím, že v nich má TalkFusion velkou konkurenci.
A kdo si na to chce vydělat může být jejich affiliate partner (odměny jsou v systému MLM).

Můžete mi prosím poslat bližší info na tiande@centrum.cz? Děkuji a Přeji hezký den. Marie.
Odpovědět
#21
Dobrý den,
chtěl bych Vám představit nový multi level marketing, který se nazývá
Revoluční příjem. Tento MLM je teprve pár dní na českém trhu a už se
každý den registruje mnoho lidí. I přesto je pořád na startu a máte
možnost získat pozice mezi prvními. Nyní je jedinečná možnost
vybudovat si sítě, které se po TV reklamě zněkolikanásobí.

Měli jste už někdy možnost být na začátku MLM ?!

Přes tento odkaz se dostanete na hlavní stránky RP.

www.revolucni-prijem.cz/1AB514.
Odpovědět
#22
Používám pouze internet Smile. Například prostřednictvím www stránek, jako jsou http://www.vydeleknainternetu.net/
Výdělek na internetu | Zlatý byznys.eu – Skvělý nový český MLM!
Odpovědět
#23
Ano- Stiforp firma, která se zabývá marketingem a MLM již několik let a pro podporu podnikání na internetu vyvinula online produkty- softwarové nástroje, které pomáhají v rozvíjení svého byznysu mnoha podnikajícím lidem již ve 150 zemích pomocí internetu. Dnes se většina úspěšných obchodů děje právě pomocí internetové komunikace.
více informací najdete zde: http://www.prace-zdomu.wbs.cz/STIFORP.html
Odpovědět
#24
Dobrým zdrojem nových kontaktů jsou webovky http://www.mlmlide.cz

Najdete zde databázi kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM systémy....

Je tu propracovaný systém, díky němuž je tu zabráněno spamování a kontakty jsou velmi cenné pro uživatele.
Odpovědět
#25
admin Napsal(a):Používáte k budování svého MLM internetové technologie?

Ano- bez nich se už dnes asi neobejdete, pokud chcete podnikat globálně na internetu.

v dnešní době se hodně mluví o nevyužití emailu v MLm. Ano - Email je velmi důležitý pro komunikaci. Ale pokud nechcete být otrokem emailové schránky , pořídíte si nějakou automatickou službu.
Jednu takovou ( a mnoho dalších nástrojů) nabízí Stiforp- je to služba pro jakékoliv podnikání, ale i zároveń výdělek.
Kdo chce podnikat globálně ( s čímkoliv)- určitě Stiforp využije.
Stiforp nabízí celý balíček nástrojů, které se dají propojit vzájemně s libovolným businesem.

Záchytné stránky už máme v Češtině i ve Slovenštině

http://Ecinazuz.STIFORPCZ.com
http://stiforponline.STIFORPSK.com
prohlídka systému je zdarma

Informace najdete také na našem týmovém webu: http://www.stiforp-czech.wbs.cz/

A co je důležité také vědět, že patří mezi stabilní firmy, které přesně a včas platí...a drží se druhý rok v první desítce MLM TOP společností
http://www.businessforhome.org/2013/03/ … arch-2013/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)