GNLD
#1
GNLD se představuje

Poslání

Jsme tady, abychom prostřednictvím našich služeb a produktů pomohli všem na cestě ke zdraví, úspěchu a finanční svobodě. Nabízíme padesátiletou tradici, zkušenosti a zázemí. Jsme mezinárodní společnost, která úspěšně působí na trhu již téměř 53 let. V oboru doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologických čistidel se řadíme mezi světovou elitu. V roce 2003 jsme byli oceněni Nobelovou cenou za výzkum. Přinesli jsme na celosvětový a evropský trh nové patenty, tradici a zázemí Vědeckého poradního grémia(SAB GNLD), nekompromisní kvalitu a komplexní přírodní řešení. Všechny naše přípravky určené pro Evropu vyrábíme v Evropě v továrnách, které jsou držitelem AAA ratingu s zavedeným systémem řízení jakosti ISO 9001:2001. K dispozici máme 20 distribučních center rozmístěných v jednotlivých státech Evropy.

Gnldclub
Gnldclub je strategickým partnerem zastřešujícím tvrobu distribuční sítě a servis ve střední Evropě. Jsme podporováni GNLD Vision týmem z UK a JAR. Umožňujeme dodávky produktů zájemcům v České republice jak pro vlastní potřeby, tak dodávky klientům a obchodním partnerům v Evropě a ve světě. Distributorům a manažerům GNLD pomáháme splnit si sen o vlastní úspěšné firmě, jsme partnery při jejich péči o zdraví a máme desítky spokojených klientů, kterým naše produkty pomáhají. V současné době jsme otevřeli oficiálně nový trh Polsko.

SAB Serióznost GNLD
Stavíme na dlouhodobé serióznosti, padesátileté tradici v oboru, službách, síťovém marketingu, v komunikaci a jednání se našimi klienty a partnery. Spolupracuje s námi přes 200000 lékařů a lékárníků po celém světě a 20 vědců sdružených v SAB(Vědecký poradní tým). Tito odborníci jsou garantem výzkumu, vývoje a produkce na zveřejňovaných informací a našich programů péče o zdraví, pleť, tělo a dům. Díky této spolupráci může firma nabídnout svým klientům a distributorúm ty nejlepší produkty, bezplatnou poradenskou činnost a zázemí mezinárodní korporace . Pomáháme všem potřebným jak charitativní činností tak aktivní ochranou životního prostředí.

Osobní rozvoj

Svým spolupracovníkům umožňujeme zázemí nadnárodní společnosti s padesátiletou tradicí a úspěchy, mezinárodní obchodní příležitost, dlouhodobý osobní růst a neopakovatelnou obchodní příležitost. S GNLD a Gnldclubem máte můžete jak pečovat o své zdraví, tak podnikat a budovat lokální nebo mezinárodní podnikání z domu, které nabízí výhody volné pracovní doby, minimální vstupní investice, širokou paletu kvalitních produktů pro zdraví a dům. Ve střední Evropě začínáme, proto je zde šance rostucího příjmu! A to vše se zázemím společnosti GNLD. Vždy zde bude podpora středoevropského a českého Gnldclubu pro vás.

Kvalita
Kvalita a bezpečnost je pro nás primární. Naše produkty jsou založeny na přírodě a vědeckém základě!Vlastníme desítky patentů v oblasti suplementů(Tre-en-en, Carotenoid Complex, Tre, Omega 3 Plus, atd.). Ve společnosti máme zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2001 a již 50let garanci vědců a specialistů v SAB.

Budeme rádi, když se i Vy stanete našimi zákazníky či spolupracovníky.

Web: http://www.gnld.sk/cz/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)