Budování MLM businessu za hranicemi ČR?
#1
Máte zkušenost s budováním svého MLM businessu i za hranicemi ČR?
Odpovědět
#2
Chtěl bych se zeptat, jesli se někomu podařilo rozjet MLM i v zahraničí. Pokud ano, napište prosím s jakou firmou. Nechtěl bych se vázat s MLM jen na ČR. Díky za odpověď R.P.
Odpovědět
#3
Já tedy MLM v zahraničí zatím ještě nebuduji, ale myslím si, že cesta je jediná - je potřeba najít nějaké známé v dané oblasti, jinak to asi nepůjde. Bez osobní vazby těžko! Jedině snad kdyby se jednalo o nějaký ten Internetový MLM typu TF apod..
Odpovědět
#4
ptám se, protože mám rodinu v Německu a Austrálii. Jsou to kontakty, které bych mohl využít, pokud by se našla nějaká firma, která v těchto zemích funguje a já získal provizi z obratu. Podhajský
Odpovědět
#5
Pane Podhajský, to je velmi dobrá informace - díky za ni! Poradím se, se svým sponzorem a ozvu se Vám, pokud budeme schopni Vám učinit nějakou nabídku! Děkuji.
Odpovědět
#6
Děkuji a těším se na nabídky! S pozdravem R.P.
Odpovědět
#7
OK! Má někdo kontakty do jiných zemí? Které by rád využil pro rozjetí MLM sítě v zahraničí? Pokud někdo takovou příležitost máte, určutě jí využijte bez čekání, než to udělá někdo jiný! Být navrcholu struktury jakékoliv země v jakémkoliv MLM systému bude mít vždy velmi silný finanční efekt! Wink
Odpovědět
#8
Podhajský Napsal(a):ptám se, protože mám rodinu v Německu a Austrálii. Jsou to kontakty, které bych mohl využít, pokud by se našla nějaká firma, která v těchto zemích funguje a já získal provizi z obratu. Podhajský

Dobrý den,
pokud máte kontakty v zahraničí, určitě by pro Vás byl dobrým nástrojem TALK FUSION. Pokud budete mít zájem můžeme se spojit přes skype.
Odpovědět
#9
Dobrý den

Pane Podhajský a všichni ostatní, kteří mají kontakty v zahraničí. Nabízím Vám možnost spolupráce s naší společností, která nyní působí v 41 státech po celém světě a nadále rozšiřuje působnost i do dalších států. V každém státě máme zajištěnu plnou podporu včetně jazykové lokace v momentě, kdy je ve státě dosaženo min. 500 aktivních členů.
Náš produkt je navíc vhodný pro lidi z MLM jako plnohodnotná a velice žádaná služba, tedy nemusí kvůli spolupráci s námi opouštět své MLM naopak si ho mohou velice usnadnit. Ovšem s možností vytvoření dalšího příjmu u nás, nebo se spolupráci s námi věnovat na plno. Jsme členem asociace DSA, která garantuje ověření naší společnosti po všech stránkách a tomuto členství předchází přísný audit. V asociaci DSA je jen 200 společností MLM a ta zaručuje nejvyšší kvality. dle nezávislé společnosti pro průzkum firem MLM jsme nyní na 1 místě co se týče expanze a kvality služeb.
Navíc jako jediná společnost na světě, vyplácíme provize ihned po uzavření objednávky, tedy peníze máte na své kartě do 3 minut po jejím uzavření a hned je můžete vybrat v jakémkoliv bankomatu všude ve světě.
Spolupráce i využití služeb je velice snadné s veškerou firemní podporou, navíc celé řízeno od vašeho PC bez nutnosti kamkoliv chodit, cokoliv prodávat a cokoliv se učit.
Více informací Vám rád podám přes komunikační program skype případně emailem.

Můj skype: Finboxcz

Email: osprochazka@gmail.com
Odpovědět
#10
Dobrý den,

skvělou příležitost nyní nabízí společnost LYONESS. Fungující evropské nákupní společenství před pár měsíci vstoupilo na trh Severní Ameriky, Afriky a Blízkého východu. Za pár měsíců budou následovat další kontinenty jako je Asie nebo Jižní Amerika. Nyní má každý možnost najít v těchto lokalitách klíčové lidi, kteří Vám pomohou vybudovat nákupní síť o tisících klientech a můžete profitovat na obratu dennodenních nákupů, které všichni už dělají. Je jenom otázkou, jak si stávající klienti v Evropě rozdělí zbylý světový trh.

Pokud Vás tedy zajímá budování celosvětové obchodní sítě, toto je jedinečná příležitost, která se nemusí opakovat.

Já v praxi používám krátkou prezentaci přes videokonferenci, kterou se lze snadno naučit a klient má již všechny důležité informace. Záleží jen na mých jazykových schopnostech, komu všemu mohu tuto příležitost ukázat.

Pokud tedy umíte plynně Anglicky, Španělsky, Portugalsky a podobně, můžete být velmi úspěšný.

Více informací: chytre.nakupovani@email.cz
Odpovědět
#11
Zdravím Vás přátelé nacházejících se v tomto vlákně diskuze,
pokud máte někdo rodinu, či známé za hranicemi, určitě využijte této příležitosti.
Hledám spolupracovníky taktéž ve všech koutech světa.
Pro mě je jednoznačný favorit Lyoness, který působí ve 23 evropských zemích, v USA, v Kanadě, v Mexiku, Brazílii, na Středním Východě i v Jižní Africe. Registrace je zdarma v ČR, na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku. V ostatních státech jsou podmínky různé a je to na diskuzi. Příští rok se otevírá Asie (Rusko, Čína, Japonsko, Korea atd.) a taky Austrále a Lyoness již bude na celém světě. Lyoness nic nevyrábí, nic neprodává a každý si může koupit to, co potřebuje nebo co mám rád. Nikomu tak nic nenutíte, nikomu nic neprodáváte, každý si jde koupit zrovna to, co potřebuje. Čím více nakupujeme produkty denní spotřeby, tím více vyděláváme. S Lyoness každý jen získává ...
Pokud máte kdekoliv na světě rodinu, přátelé atd. spojte se se mnou a můžeme postavit business obrovského rozměru!
Můj email je vlastimilcicha@gmail.com
nebo webové stránky www.facebook.com/lyonessnakupnispolecenstvi
Díky!
Odpovědět
#12
Podhajský Napsal(a):ptám se, protože mám rodinu v Německu a Austrálii. Jsou to kontakty, které bych mohl využít, pokud by se našla nějaká firma, která v těchto zemích funguje a já získal provizi z obratu. Podhajský
Pane Podhajský, spolupracuji na velmi zajímavém obchodním projektu české firmy, která už svoji činnost rozšířila do dalších 4 zemí a počátkem roku by měla se svým obchodem vstoupit i do Německa. Pokud Váš zájem trvá, ozvěte se mi na mail gold.buchtik@seznam.cz. Břetislav
Odpovědět
#13
Ahoj,
hledám lidi, kteří mají kontakty v Asijských zemích (Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Čina, Japonsko atd.), v těchto fázích připravuji mohutnou expanzi a společně můžeme vytvořit gigantický business.
Pro více informací napište na vlastimilcicha@gmail.com
Odpovědět
#14
Zatím nejlepší možnost, se kterou jsem se doposud setkal
a kterou by neměl nikdo nechat si ujít.
= Tato možnost Vám opravdu umožní snadné vydělávání poměrně jednoduchým způsobem.
= Jsou dostatečně vysoké provize, i pro bezplatný rozjezd.
= Je to on-line internetový obchod, kde za propagaci obchodu - http://ferdinand.zeekler.com/ - formou bezplatného inzerátu na zahraničních portálech jsou rozdělovány provize dle denního zisku. Pro rozjezd Vám firma dá k dispozici 100 USD (a to i v případě Free registrace), k tomum pak se každý den připočítávají denní zisky firmy ve výši 1-2%.
= Zisky firmy v prosinci 2011 se pohybovaly v následujících relacích (den/zisk%): 09./1,84; 11./0,92; 13./1,89; 14./1,98; 16./1,92; 18./0,81; 19./2,00; 20./1,92; 22./1,89; 23./1,19; 24./0,85; 26./1,77; 28./2,02; 30./1,87; 31./0,88
= Další podrobné informace mohu podat buď přes skype: nandit1958 anebo e-mailem: nandit@theadnet.com anebo se můžete zaregistrovat přímo na webu http://ferdinand.zeekrewards.com/.
Odpovědět
#15
Podhajský Napsal(a):ptám se, protože mám rodinu v Německu a Austrálii. Jsou to kontakty, které bych mohl využít, pokud by se našla nějaká firma, která v těchto zemích funguje a já získal provizi z obratu. Podhajský


Dobrý den pane Podhajský, spolupracuji s firmou, která funguje ve 32 zemích světa včetně Německa a Austrálie, je to gigant mezi MLM společnostmi, který neustále expanduje, jsou to němci, seriózní a spolehlivá firma, kvalitní a velmi poptávané produkty, špičkově propracovaný marketingový a bonusový systém, takže opravdu solidní výdělky. Já osobně zatím mám zkušenost s naším obchodem v zahraničí v Rusku.
Pro bližší informace můj e-mail: info@annakolarova.cz
Odpovědět
#16
Podhajský Napsal(a):ptám se, protože mám rodinu v Německu a Austrálii. Jsou to kontakty, které bych mohl využít, pokud by se našla nějaká firma, která v těchto zemích funguje a já získal provizi z obratu. Podhajský

dobrý den,napište mi prosím vás na mail,myslím že bych pro vás měl zajímavou nabídku bez plateb předem.. s pozdravem, milan černý
Odpovědět
#17
Podhajský Napsal(a):Chtěl bych se zeptat, jesli se někomu podařilo rozjet MLM i v zahraničí. Pokud ano, napište prosím s jakou firmou. Nechtěl bych se vázat s MLM jen na ČR. Díky za odpověď R.P.
Mě se podařilo hned první měsíc prosadit ve třech zemích a postupně začínám navazovat zajímavé kontakty v dalších zemích. Dělám TianDE, jsme na evropském trhu krátce, takže lidé ze zahraničí na to docela dobře reagují. Pár informací je na http://www.tiandecz.cz ostatní potřebné informace rád zašlu a každému rád pomůžu:-)
Odpovědět
#18
Pokud vás zajímá zahraniční- mezinárodní MLM systém( funguje ve 110 zemích světa) - zkuste Stiforp.

STIFORP je MLM pro vaše stávající MLM ;-)
Podpořte svůj byznys od vašeho PC, vše online = nástroj a systém pro podnikavé
Stiforp Profits má obrovský potenciál.
To, co nám firma Stiforp Profits nabízí, totiž není jen tak nějaká další síť, kde její uživatelé mohou klikat na nějaké reklamy nebo profitovat na prodeji subdomény. Jednotlivé nástroje projektu jsou navzájem propojeny a vzájemně se podporují třeba při budování vlastní odbytové sítě, podpoře zákazníků, partnerů apod.

Předregistrace na prohlídku systému je cca na 10 dní zdarma. Stačí zadat údaje formuláře.
http://michal8101.stiforpmovie.com/
http://ecinazuz.stiforprotator.com/

Česká i Slovenská podpora zajištěna!
Odpovědět
#19
Zdravím,

na svém webu osobně zkouším (placené i neplacené) MLM a další internetové projekty, o kterých pak píši recenze o jejich důvěřivosti a ziskovosti. Věřím, že to bude zajímat i Vás tudíž se můžete o zkušenostech podělit na penizeweb.eu

Budu rád za feedback a připomínky a také za podporu v součinnosti či s jinými nápady.
Odpovědět
#20
Pokud hledáte zahraniční kontakty, podívejte se na http://www.mlmpeople.eu

Najdete zde databázi kontaktů na lidi, kteří se zajímají o mlm byznys z celého světa.
Odpovědět
#21
Představte si produkt, který se prezentuje sám po celém světě.
Představte si, že někdo někde ve světě vidí váš produkt a zaregistruje se.
Představte si, že tento produkt sám posílá sadu mailů těm, kdo vyplní jednoduchý formulář.
Představte si, že tak můžete získat nového spolupracovníka.
Líbí se vám takový produkt?
StiforP Profit$ je vaše řešení. Jste ochotni přijmout angličtinu? Zatím není vše přeloženo.
Prezentační video: http://KubeBo.STIFORPMovie.com
Youtube video CZ: http://youtu.be/tXZkiPLwoHA
Odpovědět
#22
Firma FLP - Forever Living Products operuje ve více než 150 zemích světa Smile Velice doporučuji podívat se aspoň na webové stránky: www.flp.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)