Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému
#64
Jmenuji se Ladislav Lackovič, zabývám se referenčním marketingem pro firmu OpenEconomy.eu.



Díky této jednoduché práci, si měsíčně vydělávám 1.500 až 3000Kč. Tohoto výdělku, jsem dosáhl již po čtyřech týdnech práce.



Pracuji jenom doma, maximálně 2 až 3 hodiny denně a využívám k tomu svůj počítač a internet.



Pokud opravdu máte zájem vydělávat stejné peníze jako já, vyhraďte si pět minut svého času a dočtěte tento, poněkud obsáhlý text, až do konce. Vyplatí se Vám to.



Tato pracovní nabídka je ideálním přivýdělkem vedle Vašeho zaměstnání.



Jedná se o seriozní referenční marketing (reference = doporučení) pro seriozní českou firmu samozřejmě taky za seriozní peníze. Není to žádný podvod typu finanční hra, jako jsou letadla a pyramidy. Já sám jsem věnoval hodně času hledání podobných příležitostí na webu a nic srovnatelného a skutečně fungujícího jsem tam nenašel. Nejedná se pochopitelně o rychlé zbohatnutí (zlatá cesta neexistuje), ale o soustavnou a cílevědomou práci, kterou si postupně budujete svoji Finanční nezávislost. Moje zkušenosti ukazují, že pro seriozní provozování této činnosti postačí věnovat tomu 1-2 hodinky denně. Během několika týdnů si vybudujete velice solidní základ Vaší finanční nezávislosti. Pochopitelně nic nebrání většímu nasazení. Podle toho vypadají potom i výsledky.



Každý z nás sní o lepším životě. Chceme rychlejší auta, krásnější domy a exotičtější dovolené. Chceme, abychom vydělávali hodně peněz rychle a jednoduše. Nechceme celý život tvrdě pracovat, abychom nakonec zjistili, že jsme staří, nemocní a chudí. Chceme si života užívat plnými doušky. Vždyť na světě jsme jenom jednou….



Kdo jsme?

Jsme skupina lidí, kteří se rozhodli přistoupit ke svému životu jinak než ostatní. Naším cílem je žít, nikoli živořit. Naším cílem je peníze vydělávat a utrácet na realizaci svých snů a nikoli dřít s vědomím beznaděje. Naším prostředím je síťový marketing. Přistupujeme k němu jinak než ostatní. My nechceme prodávat prášky na praní. My nechceme vnucovat svým známým parfémy či zaručené přípravky na hubnutí. Rozhodli jsme se maximálně využívat internetu a jeho vymožeností, abychom mohli vydělávat jednoduše, rychle a pouze prostřednictvím inzerce na internetu.



Předtím jsme se osobně neznali. Dnes tvoříme dynamickou a stále rostoucí skupinu lidí, kteří jdou za svým cílem. A Vy můžete být její součástí. Můžete se stát našimi přáteli a spolupracovníky. Nenutíme Vás k ničemu, ale je nás více než čtrnáct tisíc. A to za pouhých 48 měsíců, co jsme projekt rozběhli. Rozhodnutí je jenom na Vás. My Vám pouze řekneme, co a jak je potřeba dělat.



Naším cílem je pomoci každému, kdo se aktivně zapojí do práce, do půl roku dosáhnout měsíčního výdělku 20.000 Kč.



Co budete dělat?

Je to velmi jednoduché. Emailem dostanete postupně několik příloh ve formátu MS Word. Ty budou obsahovat popisy jednotlivých kroků, které budete postupně realizovat. Mimo to obdržíte seznam inzertních systémů v různých zemích, texty vzorových inzerátů a další doplňkové informace. Jediné, co budete totiž dělat, je inzerovat na internetu a odesílat zájemcům o informace jen jeden jediný dokument, který bude obsahovat tyto údaje, jeden odkaz s návodem na registraci a pak návod na to, jak si Emailem požádat o informace o dalším postupu. Ještě konkrétněji, budete pomocí internetové inzerce, nebo i jinak – to je na Vás, doporučovat náš výdělečný modul OpenAurum. Metodické pokyny a návody jak postupovat dostanete k dispozici zcela zdarma.



Co nebudete muset dělat?

Jak již bylo uvedeno, nebudete muset nikomu nic prodávat. Nebudete muset nikomu vnucovat žádné výrobky ani další služby. Vše funguje automaticky na základě emailových požadavků zasílaných jednotlivými uživateli a ochotě, zapojit se do našeho systému. A pokud dodržíte námi navržené postupy, nikdo Vás nikdy nemůže obvinit ze SPAMU, nikdo Vás nemůže obvinit za nevyžádanou poštu! Budete moci pracovat jednoduše, v klidu a v bezpečí svého domova, bez rizik spojených s klasickým podnikáním. Jediné co budete potřebovat je počítač, internet a pár hodin týdně, které věnujete podávání inzerátů a odpovědím na emaily od zájemců.



Něco o našem výrobním nástroji.



Jak jsem již uváděl, naše práce je z oblasti referenčního marketingu. Aby jakýkoliv marketing přinášel účastníkům benefity, musí mít k dispozici levný a hlavně užitečný produkt, který bude zaručovat účastníkům pravidelné a zajímavé finanční odměny.



Náš produkt je ovšem vyjímečný v tom, že i když se nebudete věnovat aktivnímu doporučování našeho produktu, budete stejně vydělávat peníze, které Vám žádná tuzemská ani zahraniční banka nenabídne.(meziroční finanční nárůst našeho produktu je i 30% a to je v tomto případě jen jedna část Vašich výdělků)



A pokud se rozhodnete naší nabídky využít a doporučíte náš výrobní nástroj minimálně 2 lidem, budete za každé využité doporučení odměněni dalším výdělkem.



A jak je to s již avizovanými pravidelnými odměnami? Tak to je další výdělek pro Vás!



Zde již musím napsat něco více o našem, zcela výjimečném, produktu.



Naším výdělečným produktem je spoření za účelem nákupu investičního zlata.(O investičním zlatu si podrobné informace najdete kdykoliv třeba na internetu, nejlépe na www.openaurum.com , ale bohatě Vám podají informace prezentace dole v textu mojí nabídky).



V čem je náš produkt vyjímečný?



Každý z nás, kdo s námi vydělává (a jde o opravdu zajímavé peníze) si otevře u společnosti OpenEconomy svůj vlastní OpenAurum spořicí účet, na který měsíčně spoří částku, kterou si sám určí. Zde ale musím připomenout, že tyto peníze pořád zůstávají Vašimi penězi a kdykoliv si je můžete nechat poslat nazpět na Váš bankovní účet.



Není nutné ukládat vysoké částky, zajímavého výdělku dosáhnete spořením již od 100Kč měsíčně!



Za každou Vaší měsíční úložku Vám společnost OpenEconomy nakoupí odpovídající množství investičního zlata = nakupujete tedy skutečný produkt, který si můžete nechat poslat domů (nebo si je můžete nechat ve firemním trezoru), takže jde vlastně o směnu peněz za zlato. A tady máme Váš první výdělek – to je ono až 30% meziroční zhodnocení finanční hodnoty, Vašich vlastních peněz. To je Váš první výdělek



Zajímavého výdělku dosáhnete spořením již od 100Kč měsíčně!



My ale vyděláváme ještě více peněz!



Protože si tuto vyjímečnou příležitost nenecháváme pro sebe a doporučujeme jí pomocí internetu dalším zájemcům, dostáváme za každé úspěšné doporučení velmi slušnou odměnu. A teď právě přijde to nejzajímavější, dostáváme totiž odměny ze všech doporučení, tedy i z doporučení, které jsme sami vlastní aktivitou neučinili, ale zasloužili se o ně námi registrovaní nováčci. (Nikdo, kdo se do našeho systému zapojí, není ani v nejmenším nijak poškozován, všichni máme naprosto stejné podmínky). A za takto získané odměny se Vám opět nakoupí bonusové zlato do Vašeho trezoru a opět je zde ono až 30% meziroční zhodnocení. Zde je Váš druhý, opět zhodnocovaný výdělek!



My ale vyděláváme ještě další peníze!



Jak jsem již napsal, každý z nás, kdo tímto produktem vydělává, svým doporučováním vytváří svou skupinu doporučených lidí, kteří také spoří investičním zlatem. Tato skupina lidí může mít neomezený počet členů. A právě tato část je úplně nejzajímavější, z každé měsíční úložky jednotlivých členů lidí, kteří jsou zaregistrovaní pod Vámi, díky Vašim doporučením, nebo doporučením členů skupiny pod Vámi, je Vám připisována finanční odměna, za kterou se automaticky do Vašeho trezoru nakoupí další investiční zlato a opět je zde ono až 30% meziroční zhodnocení. Zde je Váš třetí, opět zhodnocovaný výdělek, tentokrát pravidelný a neustále narůstající.





Vaše takto získané zlato můžete ponechat ve firemním trezoru, nebo jeho část, si můžete nechat poslat domů, nebo si jej nechat převést zpět na peníze, samozřejmě se ziskem.



Ke správě, přehledu všech operací a pohybech budete mít samozřejmě k dispozici svůj uživatelský účet a o pohybech na Vašem uživatelském účtu budete informován automatickým emailovým systémem. Jedinou podmínkou výdělku s OpenAurum, je uzavřený spořicí účet.



OpenAurum máme smluvně a férově ošetřeno, nic nezatajujeme, o obsahu smlouvy se každý může přesvědčit ještě před odsouhlasením.





Výhody OpenAurum, které Vám nikde jinde nenabídnou:





ü Meziroční zhodnocování Vašich peněz až 30%

ü Odměny za každý nový otevřený spořicí účet ve výši od 20%, 10%, 5%, 1% (podle toho v jaké úrovni pod Vámi je otevřeno)

ü Odměny za každou měsíční úložku spoření jednotlivých členů Vaší spořící skupiny pod Vámi.

ü Zhodnocování odměn získaných doporučováním a spoření převodem do bonusového zlata

ü Kdykoliv je možno spoření přerušit, nechat převést na bankovní účet buď část peněz, nebo celou částku za naspořené zlato i se ziskem.

ü Kdykoliv si nechat poslat naspořené zlaté slitky na svou adresu domů.

ü Neomezený počet členů spořící skupiny do šířky.

ü Každý, kdo využije tuto naší příležitost a otevře si spořicí účet OpenAurum, dostane zdarma manuál pro efektivní práci.

ü Není nutné investovat vysoké částky, máme k dispozici program, ve kterém budete vydělávat velmi zajímavé peníze se svým spořícím programem již od 100Kč měsíčně!

ü Nikde neobchodujeme a ani nikde neprodáváme a přesto vyděláváme velmi zajímavé peníze

ü Protože v celé EU je investiční zlato osvobozeno od DPH, nemusíme platit daně!





Funguje to?



Zde je několik příkladů toho, kolik si vydělalo pár lidí z našeho středu“



A.S. – student 20 let

Studuji konzervatoř a jako každý student jsem neustále ve finanční tísni. Proto jsem se před několika měsíci rozhodl, že si najdu brigádu a nějaké peníze si vydělám. Jenže v dnešní době se jakákoli práce hledá dost těžko. A ani já jsem nedokázal nic normálního najít. Pak jsem na internetu našel inzerát, který mi sice práci nenabídl, bylo tam ale uvedeno, že hledají lidi, kteří chtějí vydělávat a nebojí se proto něco udělat. Na inzerát jsem odpověděl a přišel mi první dokument, který popisoval základní parametry příští spolupráce. Dokument jsem si přečetl, prohlédl si prezentace a zprvu jsem nebyl nějak nadšen. V první chvíli jsem toho dokonce chtěl nechat a několik týdnů jsem v tom nedělal vůbec nic. Teprve koncem ve druhé polovině prázdnin po dalším marném shánění nějaké brigády jsem se k tomu vrátil a řekl jsem si, že to zkusím. A během prvního měsíce, co jsem začal postupovat podle návodu, jsem si vydělal celkem 2438,-Kč. A to jenom v české měně, ale i v polských zlotých a něco dokonce i v eurech.

Teď už vím, že vydělávat lze i jinak, než na brigádě a i časově mi to vezme tak 60 minut „práce“ denně. Vřele doporučuji každému, kdo se nebojí vyzkoušet něco nového!



M. B. - učitel 29 let

V programu jsem již 4 měsíce a během této doby jsem si vydělal skoro 9 tisíc! A co dělám? Asi tak hodinku denně inzeruji, mluvím s lidmi na Skype a odpovídám na emaily. Nic neprodávám a nikoho k tomu nenutím! Věřím, že už za několik měsíců můj příjem z tohoto původně „přivýdělku“ bude větší, než moje dosavadní mzda! Pokud si alespoň trochu věříte, neváhejte, nemáte co ztratit J



D. S. - OSVČ 45 let

Projekt dělám asi 9 měsíců a takto přijdu měsíčně na 3 až 7 tisíc. Je to v dnešní době znatelná pomoc v domácím rozpočtu. Ověřil jsem si, že to funguje a teď jdu do toho naplno!



Co bude dál?

Projekt se překládá do dalších jazyků (angličtina, němčina, španělština, ruština, polština …atd.) a všichni, kdo jsou do něj zapojeni a projeví o tyto překlady zájem, budou moci jednoduše inzerovat i v zahraničí. Informační emailový systém pak udělá zbytek práce za Vás- povede postupně zájemce ze zahraničí stejným způsobem, jako bude vést nyní i Vás.







Pokud se k nám chcete připojit, dodržte následující postup:



1.) Seznamte se pozorně s podmínkami spolupráce ve smluvním ujednání v příloze tohoto emailu ještě před Vaší registrací. Máme zájem podporovat pouze skutečné zájemce o výdělek.



2.)Klikněte do tohoto odkazu a registrujte se



ještě dnes:



http://www.openaurum.com/registrace.php?ref=16185



Po načtení registrační stránky vyplňte hvězdičkou označené kolonky, PSČ vyplňte bez mezerky a odešlete. Samotná registrace je zadarmo a k ničemu Vás nezavazuje.



Po zaregistrování mi napište pošlem Vám zadarmo, názorný návod pomocí kterého si vytvoříte svůj spořicí účet a typy jak pracovat, aby Vaše výsledky byly rychle opravdu hodně zajímavé. Pokud tak neučiníte, připravíte se o důležité informace, bez kterých Vám nemůžeme zajistit podporu.



Vaším přímým sponzorem, který Vám bude spolu se mnou pomáhat je pani Kolářová, zůstaňte ale v kontaktu i se mnou.





Konečně je tady produkt, který se vyplatí každému z nás, kdo si se svou, i minimální aktivitou, chce přijít ke slušným penězům.



Výdělečný modul OpenAurum = modul, ve kterém každý uživatel vydělává minimálně třikrát.



Naučíte se, jak vydělávat měsíčně 20.000Kč a více.

Čeká Vás zajímavý kariérní růst.

Bezkonkurenční podpora všem začínajícím.

Nikde neobchodujete, ani nic neprodáváte a stejně vyděláváte.



Čeká na Vás expanzivní růst příjmů.



Činnost je ošetřena platnou smlouvou, máte li zájem, smluvní ujednání Vám pošlu, vše co nabízím je na základě férové a seriozní nabídky.



Prohlédněte si prezentace:



http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part1.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part2.pps
http://www.openmlm.eu/downloadvideo/oa_p..._part3.pps





Nedaří se Vám spustit naše prezentace? Pravděpodobně máte zastaralou verzi prohlížeče prezentací – PowerPointu. Stáhněte si vhodný PowerPoint na tomto odkazu – je to bezpečné:



Klikněte sem: http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a...tviewer/?g[hledano]=powerpoint 2007&g[oz]=2007&g[up]=1.0 a potom na červené tlačítko stáhnout a poté spustit. Po nainstalování si prezentace prohlédnete bez problémů.



Nabídka je z prostředí síťového marketingu.



Prosba: I nejlépe vytvořený text nedokáže všem lidem objasnit problematiku tak, aby nedocházelo k nepochopení, proto ve Vašem zájmu prosím, komunikujte se mnou, nebojte se na cokoliv ptát. Vše Vám ochotně vysvětlím. Rozhodně se Vám to vyplatí!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Tervel Šopov - 2011-06-15, 11:51:43
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Zdenka - 2011-07-04, 07:21:26
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od brakers - 2011-08-13, 20:57:55
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Petr Jakš - 2011-08-14, 20:25:06
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Miloš Toman - 2011-08-18, 07:27:33
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Zdenka - 2011-09-03, 19:44:08
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Alma. - 2011-09-05, 07:54:02
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Kocurek - 2011-09-15, 18:10:44
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Zdenka Vlasáková - 2011-09-20, 12:55:39
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Lucky - 2011-10-04, 06:09:22
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Numi - 2011-10-04, 06:10:32
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od ZdenKa Vlasáková - 2011-10-16, 20:05:55
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od standa - 2011-10-18, 12:47:30
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Lenka - 2011-10-18, 13:10:25
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Milan - 2011-10-20, 14:37:34
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od MLM - 2011-10-20, 14:40:16
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Ladislav Výsmek - 2011-10-23, 14:48:30
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Zdeněk Ruckel - 2011-10-29, 12:30:46
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Petra Vaňková - 2011-11-08, 19:49:46
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Marihula - 2011-11-18, 16:57:17
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Marihula - 2011-11-22, 18:42:50
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Vlastik - 2011-12-04, 19:18:23
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Monika Štefková - 2011-12-07, 22:01:37
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Zdeněk Rückel - 2011-12-08, 16:53:19
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Verka - 2011-12-16, 20:49:37
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Tamara Latini - 2011-12-20, 19:55:54
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od laco - 2012-01-04, 20:20:38
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jane12 - 2012-01-13, 19:04:31
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Vlastik - 2012-01-15, 21:46:49
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Zdeněk Ruckel - 2012-01-18, 16:50:33
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Lucie - 2012-01-24, 12:18:21
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Ludmila - 2012-01-30, 21:58:20
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Aleš Ovesný - 2012-02-09, 18:00:09
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Tomino - 2012-03-05, 17:04:11
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Eva Svobodová - 2012-03-19, 19:10:09
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Eva Svobodová - 2012-03-19, 19:46:50
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od jitka1 - 2012-04-04, 04:50:29
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Lenka - 2012-04-04, 09:38:25
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jack - 2012-04-16, 12:34:44
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od dagmar - 2012-04-19, 19:15:42
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Pavel - 2012-04-22, 07:32:14
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jiří Kostrhoun - 2012-05-06, 12:27:51
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Mirek Ráček - 2012-05-08, 22:24:42
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jirka - 2012-05-27, 08:52:11
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od kava1985 - 2012-05-28, 07:37:31
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jarda - 2012-06-18, 06:15:33
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jarda - 2012-06-18, 06:18:27
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Mira - 2012-07-15, 14:42:01
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Honza - 2012-07-15, 15:09:17
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od LudmilaK - 2012-09-03, 21:00:41
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Buresova - 2012-09-13, 07:20:53
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jaroslav M - 2012-09-16, 19:23:14
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od gannie - 2012-09-20, 19:55:35
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od jessie - 2012-09-21, 17:21:33
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od 777aaabbb777 - 2012-09-21, 17:23:57
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od kristina - 2012-09-26, 08:55:40
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od sance - 2012-09-26, 10:10:52
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Antiageing - 2012-09-27, 20:24:26
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od tom - 2012-09-28, 20:10:52
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od tom - 2012-10-15, 17:10:19
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Denisa - 2012-10-16, 21:20:36
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Ilyukov Alexandr - 2012-10-23, 13:34:43
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od lucie - 2012-11-04, 21:33:46
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od lucie - 2012-11-04, 21:35:07
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od klaudia - 2012-11-27, 11:27:19
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Ivana Rekedova - 2012-12-04, 13:06:58
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od ZVlasakova - 2013-01-04, 17:19:54
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Join - 2013-04-12, 15:06:54
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od aaa - 2013-04-30, 15:02:54
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jarka - 2013-05-03, 21:08:00
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Miro - 2013-05-19, 19:47:27
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Lenka12 - 2013-05-21, 12:27:46
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Aon - 2013-05-21, 16:26:22
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od DedraJM - 2013-05-31, 17:59:20
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jirka - 2013-06-27, 19:34:20
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Ondra - 2013-07-01, 08:06:44
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Miroslav Nepor - 2013-08-03, 22:13:05
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Andrea Kropáčová - 2013-08-04, 12:31:52
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od aaa - 2013-08-06, 10:29:45
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Kateřina - 2013-08-12, 16:28:32
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od natviki - 2013-08-22, 22:04:52
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Richard Krupka - 2013-08-30, 08:44:21
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Kasia82 - 2013-08-31, 11:38:21
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Miroslav Nepor - 2013-10-09, 07:43:27
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Miroslav Nepor - 2013-10-12, 14:42:39
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od tomo20088 - 2014-01-28, 18:43:03
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Tonda - 2014-02-20, 11:58:58
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od David - 2014-02-28, 15:48:08
Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému - od Jaroslav Halouzka - 2014-03-23, 17:03:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
3 host(ů)