Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně?
#40
Dobrý den takže všichni milovníci MLM přijeli jsme z kongresu z Lisabonu, firma tvoří síť u nás v ČR a je to půl roku co se hledali materiály, naní byl první kongres a byly jsme na něm, tahle firma má obrat za 3,5 let 1 miliardu a microsoft měl za 11 let 1 miliardu, šla jsem do toho a věřím v tu firmu, vždy je pro mě důležitý prodkut kvalitní a hlavně binární systém stačí mi 2 lidé.Pak pomáhám jim najít dva, to je celé.A odměny???O těch se vám ani nesnilo, protože síť, která tu v ČR vzniká se rozrůstá neskutečně...a my jsme jedni z prvních v síti v Praze, co teprve až pode mnou bude 2000 lidí?Super je, že nemusím obhajovat pozici, navíc nárust bodů neovlivním, to je prostě z celého světa pořád pořád body body body...ale za to, že jsem konzument super věci a pomohlo to mým známým se zdravím tak to dělám a šířím dál, klouby, imunita, plodnost, tloušťka to vše díky tomuto produktu je pasé...říká se tomu, že je to byznys 21.století,v dnešní době jdeme se zdravím do kopru a tohle je revoluce ve světě.Tak proč nedoporučit něco suprového a dostávat peníze?Amway, LR a tyhle Ti MLM, mají složitý marketing a hlavně produktů mnoho a sehnat někoho kdo nude dělat Amway když je známý v ČR přes 15 let??Pořád říkají , že je to stabilní...a tahle naše firma není nic jiného, navíc podporují malé děti v Brazílii a podporují zaměstnanost v té zemi tam a to se nám líbí.Takže pokud máte vážný zájem, kontakt na mě je - spoluprace.REA@gmail.com
Dám Vám termíny přednášek, žádné domácí a kavárnové setkání, ale je nás super parta lidí, kteří potkal v životě vážný zvrat.A máme zázemí, můj cíl s touto firmou?Do 4 let 800.000 Kč měsíčně, věřte mi, že je to začátek, ty lidé co začínali jako já jsou v té firmě 3 roky a mají 1.500000,- Kč měsíčně a stabilně.Tenhle systém nepadá.Tak co je tu někdo kdo dělá jiný mlm tolik let a výsledky max. 50000?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně? - od Andrea - 2013-04-08, 16:50:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)