Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně?
#16
Dobrý den, ráda bych Vám představila českou firmu Goldway a.s.
Jako studentka jsem dlouho hledala časově nenáročný příjem, až jsem konečně našla seriózní přivýdělek.
Tuto možnost mi představila kamarádka a i přes mé počáteční obavy, šla jsem do toho! (samozřejmě až když jsem viděla výpis z účtu )
Protože se mi tato společnost osvědčila, kupuji si v současné době novou pozici, abych své provize znásobila.
Nejedná se o podvod firma se dá najít v rejstříku Českého puncovního úřadu (http://www.puncovniurad.cz/cz/eshops_list.aspx), krásné šperky si můžete prohlédnout v eshopu (www.goldway.eu).

Goldway pracuje na principu zíkávání nových registrovaných zákazníků a prodeji šperků, ty však neprodáváte přímo vy!
Regitrace probíhá dvěmi možnými způsoby:
a) zakoupíte si kvalitní šperky (s osvědčením z puncovního úřadu) v hodnotě 2500 Kč, seženete dva nové registrované zákazníky a dohlédnete, aby oni udělali totéž.
b) zakoupíte si kvalitní šperky (s osvědčením z puncovního úřadu) v hodnotě 5000 Kč.
a pak už jenom čekáte na penízky, které chodí pravidelně vždy, když se dostanete na vrchol daného řetězce (2x měsíčně).

K zíkání bližších informací, probíhají také pravidělné nezávazné bezplatné semináře (nic nepodepisujete, jen posloucháte) a také já Vám můžu zodpovědět veškeré otázky.
Ladylen@seznam.cz
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně? - od ladylen - 2011-12-31, 13:24:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)