Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně?
#43
Zdravím Vás přátelé

Jmenuji se Tomáš a jsem na této diskuzi nováček, proto bych vám chtěl říci můj příběh, kdy jsem začal v MLM vydělávat já.

I když jsem celkem mladý (25let) prošel jsem celkem dost společností pohybujících se v síťovém marketingu a u většiny jsem neuspěl. Pokaždé co jsem zaplatil nemalé peníze pro vstup do společnosti jsem od svých takzvaných leaderů slyšel rady "sepiš si seznam 100 známých, obvolej je a získej aspoň dva lidi, které udělají totéž" Poté co jsem obvolal všechny své známé s nabídkou tohoto "úžasného byznysu" jsem dostal pěknou facku v podobě odmítnutí, vysmátí a podobných reakcí. Poté jsem přestal pracovat, protože jsem neměl jak se dále rozvíjet, protože moji "leadeři" nevěděli co dál. Je možné, že tento systém 100 známých někomu fungovat bude, ale obyčejnému člověku, který má přátelé, ketří nechtějí ani slyšet o takovýchto příležitostech, poté nemáte žádnou šanci uspět.

Ale já to tak nenechal!

Naštěstí jsem povaha, že se jen tak nevzdávám, tak jsem začal studovat ty nejlepší v síťovém a affiliate marketingu a pochopil jsem pár tajemství, které dělají naprosto jinak, než 90% lidí pohybujících se v MLM. 5 let procházím sebe-změnou, která mě posunula o opravdu ohromný kus ke svému cíli. Nastudoval jsem techniky, které používají nejlepší z nejlepších a začali se dít divy, začal jsem konečně vydělávat :-)

Za dobu své proměny jsem pochopil 10 základních tipů, které jsou nutné k úspěchu v MLM.
Tyto tipy jsem sepsal do E-booku "10 tipů, na uspěch v síťovém marketingu"
Tento e-book si můžete stáhnout zcela zdarma zde: ( http://www.jakvydelatpenize-organogold.cz ) a v pravém horním rohu webu klikněte na černý nápis 10 tipů na úspěch v síťovém marketingu, vyplňte formulář a zdarma vám na email přijdou údaje, ke stažení tohoto e-booku. Už jen tím, že zjistíte a osvojíte si tyto tipy budete mít ohromný náskok, před cca 70% všech lidí pohybujících se v MLM.

Přeji vám mnoho úspěchů
S pozdravem
Tomáš Kosiewicz
www.jakvydelatpenize-organogold.cz
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně? - od kosatomas - 2013-06-22, 11:33:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)