Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla!
#1
Zdravím všechny, kteří mají zájem dosáhnout vlastní finanční nezávislosti a svobody.

Pracuji pro společnost WSM INC, která přinesla do Evropy revoluční způsob příjmů prostřednictvím finančních robotů.

Klientem se může stát naprosto každý, není potřeba mít nějaké zvláštní znalosti. Je to stejné, jako založení účtu v bance a ovládání účtu prostřednictvím internetového bankovnictví v případě, že si chcete vybrat peníze.

Je to velmi jednoduché:

1. Zřídíte si vlastní obchodní účet - založení a vedení účtu i obchodní transakce jsou zdarma.

2. Připojíte k tomuto účtu finančního robota WSM - na výběr je 8 druhů robotů a na jejich práci dohlíží non stop firma.
Robot pracuje sám, bez nutnosti Vašeho zásahu.

3. Máte stále možnost volně nakládat se svými penězi - nejedná se o dlouhodobé investiční vklady bez možnosti používat své finance.

4. Bez nutnosti velkých vstupních vkladů - začít můžete i s jedním robotem (vklad cca 13 000 Kč), tuto částku potřebuje robot jako Váš zůstatek na účtu, aby mohl obchodovat.

5. Máte nárok na garanci výnosu 10% za 5 let + v doplňkové garanci v návaznosti na počet spuštěných robotů min. dalších 10% - 30% za 5 let. Minimální výnos je tedy 20% za 5 let už od dvou spuštěných robotů.

Vše najdete na stránkách www.financniroboti.cz - statistiky výkonnosti jednotlivých robotů, popisy a strategie robotů.

Předpokládaný a programovaný výnos robotů je cca 20% za rok !

Pokud se chcete stát prodejci tohoto přelomového softwaru, firma Vás nadstandardně odmění.

Partnerem se může stát každý, kdo má zájem o práci pro Americkou společnost s vysokým kreditem s celosvětovou působností.

Pokud máte zájem o finanční roboty - ať už jako klient nebo partner, neváhejte mě kontaktovat na e-mail: dana.macourkova@gmail.com.

Přeji Vám úspěchy ve Vašem podnikání, ať už děláte cokoliv.

Dana Macourková
777 686 126
Sales Manager
WSM INC.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla! - od dana.macourkova - 2014-03-23, 06:24:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)