MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz
Liftago Taxi | ADLER iTech, s.r.o. - Verze k tisku

+- MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz (https://omlm.cz)
+-- Fórum: Diskuse a fóra O MLM (https://omlm.cz/Forum-Diskuse-a-f%C3%B3ra-O-MLM)
+--- Fórum: Seznam MLM společností v ČR (https://omlm.cz/Forum-Seznam-MLM-spole%C4%8Dnost%C3%AD-v-%C4%8CR)
+--- Téma: Liftago Taxi | ADLER iTech, s.r.o. (/Thread-Liftago-Taxi-ADLER-iTech-s-r-o)Liftago Taxi | ADLER iTech, s.r.o. - luckylukhk - 2013-09-02

Liftago Taxi | ADLER iTech, s.r.o.

Tvůrci věří, že jízda taxíkem může být přesně podle Vašich představ. Proto vytvořili Liftago Taxi! Liftago Vás přímo propojuje s řidiči a dává Vám kontrolu nad jízdou, ať už se jedná o čas, cenu, místo, trasu, oblíbenost řidičů atd. Jejich vizí je odstranit problémy, které mají lidé s dopravou ve městech, a otevřít cestu dopravě budoucnosti! Liftago je a bude zdarma!

Kolik je v tom peněz?
V průměru absolvuje jeden občan města s počtem obyvatel větším než jeden milion jednu jízdu měsíčně. Marketéři Liftago sdílí bezplatné aplikace Liftago a získávají odměny z každé jízdy, kterou uskuteční členové jejich komunit.

Sdílíte skvělou službu
Sdílet Liftago s potenciálními uživateli je jednoduché. Pasažéři milují Liftago, protože jim zpříjemňuje jízdu taxíkem. Řidiči zase oceňují více pasažérů, přičemž platí pouze malý poplatek za každou uskutečněnou objednávku. A Vás odměňujeme za to, že jim všem zjednodušujete život. To jsou výhody na všech stranách!

Nástroje, které Vám vydělají více
Liftago Vám poskytuje materiály a nástroje pro efektivnější marketing. A nové materiály budou přibývat s tím, jak se bude rozvíjet naše komunitní podnikání!

Ukrojte si z tohoto koláče také. Staňte se marketéry - budujte svou síť pasažérů a taxikářů. Více zde http://www.liftago.com/cs/marketer/+KJPTy