MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz
Kolektivně sdílená ekonomika do komerčních budov - Verze k tisku

+- MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz (https://omlm.cz)
+-- Fórum: Diskuse a fóra O MLM (https://omlm.cz/Forum-Diskuse-a-f%C3%B3ra-O-MLM)
+--- Fórum: Nabídněte ostatním možnost zapojení do Vaší MLM společnosti (https://omlm.cz/Forum-Nab%C3%ADdn%C4%9Bte-ostatn%C3%ADm-mo%C5%BEnost-zapojen%C3%AD-do-Va%C5%A1%C3%AD-MLM-spole%C4%8Dnosti)
+--- Téma: Kolektivně sdílená ekonomika do komerčních budov (/Thread-Kolektivn%C4%9B-sd%C3%ADlen%C3%A1-ekonomika-do-komer%C4%8Dn%C3%ADch-budov)Kolektivně sdílená ekonomika do komerčních budov - Jan Krejčí - 2019-07-19

Dobrý den,

jak vidíte v názvu, rád bych zde představil možnost, jak si zajistit pasivní příjem. V první řadě chci říct, že se jedná o oficiální společnost, registrovanou v obchodním rejstříku, její majitel se neschovavá a je ho opravdu dost vidět. Ať už každý týden online na živých vysíláních, nebo osobně, na častých schůzkách pro investory. To jen abych se vyhnul prvotnímu návalu neopodstatněných nařknutí. 

Ale pojďme k věci. Jedná se o možnost, podílet se na výstavbě 24/7 PrádlomatKiosků, které nepotřebuji obsluhu a v Česku ani na Slovenskou, zatím takovýhle kiosek nebyl ani jeden. Před měsícem, proběhla výstavba prvního a to v Rychnově nad Kněžnou. Další, který je už skoro zainvestovaný také, bude v Pardubicích. 

Peníze, které kiosky vydělají se následně rozdělují mezi investory (Dle smlouvy) a tím pádem se z nich stává zdroj peněz o který není třeba nějak extra pečovat. Samozřejmě, možnosti jsou, ale jde to i bez nich.

Rád bych s Vámi sdílel své video, kde tento kiosek popisuji a pokud zrovna Vás zaujme funkčnost, cílová skupina, nebo nápad samotný, dejte mi vědět na Facebooku, ať se domluvíme jak dál.
Díky za pozornost. 

Mějte se.

Video naleznete zde