Opportunities agency
#1
Ačkoli normálně na tyto portály nechodím, tak jsem sem zavítal a nestačil se divit. Kdyby vše bylo tak super, zaručené a revoluční, jak tady mnozí píšou, tak tu nemáme nezaměstnanost a nad průměrnou mzdu se vyškrábe daleko více lidí. Realita je trošku někde jinde, což jsem za má léta, kdy jsem se s tímto oborem seznamoval, pochopil.

Na základě dobrých i špatých zkušeností jsem byl nucen vytvořit vlastní projekt, který by zde popsané mohl strčit do kapsy. Nicméně je ještě na úplném začátku a na tomto fóru spíše zkouším, zda se najde pár schopných lidí, kterým se bude zamlouvat můj projekt. Zatím jsem se s ničím podobným v takové míře nesetkal, čili projekt opportunities agency je něco nového, co tu ještě nebylo.

Nejedná se čistě o MLM koncept, zahrnujeme i další možnosti/aktivity. Vzhledem k tomu, že vím, jaké druhy reakcí se zde vyskytují resp. obecně na fórech, tak i kdybych zde svůj projekt vypsal, pochopili byste ho jen z části a já s lidmi rád probírám věci osobně.

Ale stručně řečeno se jedná o projekt, který vyhledává nekonkurenční, nejlepší společnosti/byznysy, které pak testuje a v případě vhodnosti, zařazuje do svého portfolia. Výhodou být naším členem je to, že eliminujeme případné negativní rysy jednotlivých samostatných byznysů, vytváříme vlastní nastavení systému odměn, motivací apod.

V případě, že by se chtěl někdo seriózné dozvědět více a případně sám došel s nějakou myšlenkou/byznysem, který by se do opportunities agency hodil, kontaktujte mne buď na:

Skype: mysan_1988
FB: Michal Slivečka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)