Sunkins
#1
Základní informace o společnosti Sunkins, a.s.

Společnost Sunkins a.s. je český výrobce špičkových nutričních doplňků založených na nejmodernějších technologiích s důrazem na přírodní ingredience.

Vznikla v roce 2007 s cílem poskytovat lidem produkty, služby a vzdělání, které jim umožní žít zdravěji, vypadat lépe, získat vzdělání a vykonávat smysluplnou, dobře ohodnocenou práci řízenou z domova.

Během prvního roku jsme přesáhli obrat 10 mil. Kč a umožnili více jak 10.000 klientům se starat lépe o své zdraví.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Již od roku 1992 se zakladatel firmy zajímal o oblast zdraví. Jeho touha vzdělávat se ho postupně dovedla na mnoho seminářů po Evropě, USA a vyústila v několikaměsíční pobyt v Asii. Z hlubokého přesvědčení, že každý člověk může pozitivně ovlivňovat své zdraví a ovlivňovat svoji budoucnost, vznikla naše společnost.

Máme vypracovaný systém, jak pomoci lidem k lepšímu zdraví, osobnímu rozvoji a vlastnímu finančnímu zabezpečení.

Na trhu jsme začali působit 1. 7. 2007. Za první rok jsme přesáhli obrat 10 mil. Kč a umožnili více jak 10 000 klientům se lépe starat o své zdraví.

Podporujeme partnery v mnoha zemích celého světa. Tým našich partnerů se může spolehnout na špičkové produkty, propracovaný systém školení a využití moderních technologií.

Vytváříme svět, ve kterém chceme žít. Pokud uznáváte stejné hodnoty, rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Web: http://www.sunkins.cz/
Odpovědět
#2
Jsem partnerem Sunkins takřka od vzniku firmy a na produkty nedám dopustit.Ne proto,že jsem členem ,ale pro jejích vyjimečne složení,využitelnost naprosto pro všechny věkové skupiny bez rozdílu zdravotních problému a hlavně jejich účinkem.Osobně mi hodně pomohli a pomáhají na artrozu 3 stupně,udržovat si ideální váhu a protože už jsem před důchodem tak i dostatek energie.Jsou prostě supr.Troufl jsem si díky firmě i na mini eshop ,kde najdete potřebné informace k naším produktum ,popřipadě si můžete i objednat.Přejí pevné zdraví.S pozdravem Karel http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)