REMBRACO NETWORKING
#1
Společnost Rembraco Networking Vám nabízí skvělou příležitost získat pozici Internet Marketing Manager nebo Director.
Kvalitní produkt denní spotřeby s tržně atraktivní cenou je zárukou úspěšného opakovaného prodeje. Binární program,je zárukou dynamického růstu profitu a automatický online školicí systém je skvělým nástrojem k dosažení vašeho úspěchu!

Klikněte na odkaz níže a změňte svůj život ještě dnes.

http://networking.jdem.cz
Odpovědět
#2
Produkt máš vyborný,teď ješzě doladit toto:největší problém všech MLM systému je stálá a kvalitní podpora od sponzorů,tam kde chybí se člověk automaticky zařadí do těch 95% těch,kteří jsou jen prodejci nebo spotřebitelé,nebo to vzdají.Poskytneme jim 90 denní podporu a eshop zdarma.Vy se věnujte jen těm o kterých víte,že potřebují osobní kontakt,ty ostatní to naučíme my za Vás.Když zapomenou,tak Vás nemusí uhánět,aby jste jim to vysvětlil,protože to budou mít v elektronické verzi a můžou se sám k pokynů kdykoliv vrátit.Prostě budou postupovat svým tempem než si na to zvyknou.Zde je na každý den zadán úkol,co udělat.Stačí si uvědomit,že to je práce jako kdyby chodili do fabriky.Aby jste měli peníze musíte tam pracovat.Hlavním kritériem práce doma je splněna úloha. Když ji májí hotovou, nemusí sedět v kanceláři jen proto, že ještě neskončila pracovní doba.
Zapojením získávají eshop ,90 denní podporu v dennodenních pokynech co udělat a to vše zdarma.Pokud využijí dalších možností tím líp.Jednu zmíním a to je subdoména,kdy získáte vlastní prostor v blogu kde můžete za 180kč na 10 let,vyjadřovat své názory nebo zboží.Výhodou je ,že na hojně navštěvovaném webu se tak více zviditelňí na internetu.Dále mohou využívat reklamní akce,které jsou s porovnáním jinde za lidové ceny.Těch možností je mnohem více a pokud by vás to zajímalo tak mne kontaktujte.Já to využívám ve svém internetovém MLM a jsem velice spokojen.Tu možnost samozřejmně můžete využít i vy nejen Vaši spolupracovníci.
Odpovědět
#3
Dobrý den, hledáme pro naší firmu regionální lídry, prezentátory a školitele. Prosím napište mi máte li zájem spolupracovat s námi a zajistit si tak velmi slušně placenou "práci".
S pozdravem
Aleš Ovesný
a.ovesny@seznam.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)