Přivýdělek nebo kariéra v LibertaGia
#1
Co je LibertaGia?
LibertaGia je portugalská společnost sídlící v Lisabonu, založená lidmi, kteří v byznysu již něco dokázali.
Přišla na trh s myšlenkou soustředit nejpoužívanější aplikace na internetu na jedno místo (obdobu facebooku, email, radio, blog, webhosting, live chat a mnoho dalšího) a vytvořit tak v podstatě multimediální sociální síť.
Zatímco například na Facebooku zbohatlo jen pár lidí, LibertaGia bude všechny aktivní členy za využívání její sítě platit. Nejlepší na tom je, že z vlastní kapsy do ničeho nebudete muset investovat ani teď ani v budoucnu jednu jedinou korunu, možnost výdělku je zcela ZDARMA už od prvního dne registrace!
LibertaGia je dobrou zprávou i pro ty, co z nějakého důvodu nemají rádi MLM. Přestože společnost tento systém využívá a umožňuje tak mnohonásobně vyšší výdělky, i bez registrace dalších lidí pod sebe lze vydělávat, a ne málo. Pokud budete trpěliví a najdete si každý pracovní den trochu času a máte pc s připojením na internet (zpočátku nad tím strávíte cca 20 minut denně), můžete se postupně dopracovat ke stálému měsíčnímu výdělku ve výši až 35 000 Kč!!!
Jako bonus dostanou registrovaní členové (taktéž zdarma) zabezpečený úložný prostor pro jejich data o velikosti 10 GB (je možno pak rozšířit až na 10TB!). Lze tam ukládat hudbu, videa, fotky, apod. Výborná věc pro toho, kdo má málo místa v počítači, data momentálně nepotřebuje, ale nechce je mazat.
Připravují se různé produkty jako je loterie, kde budete moci vyhrát zajímavé ceny, nadšenci do Bitcoinů budou také spokojeni (společnost vlastní největší plochu pro jejich „těžbu“ na světě) a aktivní členy čeká řada dalších příjemných překvapení.
O tom, že už nyní je o spolupráci se společností LibertaGia velký zájem, svědčí množství registrovaných členů. Již po několika málo měsících po oficiálním startu se do projektu zapojilo více než 500 000 lidí z různých koutů světa. To je však pouhá kapka v moři v porovnání s tím, co teprve přijde.
Máte-li skutečný zájem jsem tu pro vás a na případné dotazy rád odpovím. Můžete mi také napsat na e-mail: libertagiacz@seznam.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)