Nový MLM !! Chcete být také na začátku ?!
#1
Dobrý den.
Mám pro Vás exkluzivní nabídku!
Po novém roce vstoupí na český trh nový MLM!
Reklamy budou po všech televizích , kdo by chtěl být finančně nezávislým a vydělat si mnoho peněz, kontraktujte mne na email : …. ruckelll@seznam.cz ….. a já vám dám více potřebných informací.
Líbili by se Vám tyto podmínky?

Dosahujete vysokých výdělků
Můžete pracovat, kdy chcete
Stačí Vám jen pár hodin týdně
Nemáte žádného šéfa
Nemusíte nikomu nic prodávat
Nemusíte nikoho přesvědčovat
Dokonce nemusíte s nikým mluvit a ani nikoho znát
Vše zvládnete od počítače a přitom vůbec nemusíte umět na počítači

Zapojte se do zakládání horní pozice!
Neváhejte mne kontaktovat, kdo bude na začátku, vydělá na tom nejvíce peněz a bude mít rychleji finanční svobodu!
Odpovědět
#2
Tento MLM je zde teprve od začátku listopadu. Extra nízký upgrade-pouhých 5 dolarů Big Grin . Vše vysvětlím, naučím, poradím, podrobné návody. Skvělá podpora celého týmu. Začněte co nejdříve a umístěte se na začátku žebříčku, nemůže být nic lepšího. Prezentace a podrobné informace pošlu na e-mail. Těším se na spolupráci. Zdraví Olga Wink
kontakt:olga86kr@gmail.com
Odpovědět
#3
Dobrý den chtěla bych vám nabídnou práci na doma,kde nakoupíte každý měsíc zboží za 600,- a získáte alespon 5 lidí,kteří se registrují pod vás,pak už jen měsíc co měsíc objednáváte zboží za těch 600,- ,pošlou vám ho domů a vy ho můžete zaplatit jako dobírku,není to podvod,zboží dorazí ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342,práce kde chtějí po vás nejprve poslat peníze je podvod,pozor na to,kompletace propisek atd. Dnes mi přišlo poprve objednané zboží,bylo v pořádku a zaplatila sem až při převzetí,na dobírku,takže žádný podvod.Mám pod sebou regis. teprve 1 človíčka,tak mám výdělek teprve 25,-,v pravém horním rohu je eshop kde je zboží které si můžete objednat.
Odpovědět
#4
Dobrý den,


chtěl bych Vám představit nový multi level marketing, který se nazývá Revoluční příjem. Tento MLM je teprve pár dní na českém trhu a už se každý den registruje mnoho lidí. I přesto je pořád na startu a máte možnost získat pozice mezi prvními. Nyní je jedinečná možnost vybudovat si sítě, které se po TV reklamě z několikanásobí.


Chtěli byste dosáhnout vysokých výdělků ?


Pracovat kdy chcete ?


Nemít žádného šéfa ?


Tak se nezapomeňte podívat na tento odkaz a nepropásněte svoji životní šanci !


www.revolucni-prijem.cz/1AB50A





Bez tohoto odkazu se na stránky RP nedostanete!
Odpovědět
#5
www.joinsomethingnew.com/libor
registrace je zcela zdarma pro Vás i ostatní, tedy asi sám víte jakým způsobem se to prozatím může rychle a snadně nabízet prostřednictvím internetu.
Spuštění má býti 1.3.2013 avšak, kdo začne nyní bude mít značný náskok.
Ať to dopadne jakkoliv, člověk nic neztratí a pokud se to rozjede dobře, tak se naopak obohatí.
Děkuji za Váš čas,
S pozdravem Libor
http://www.classa.cz/o-nas
Odpovědět
#6
Dobrý deň
Čo to ponúkate za MLM,keď musím byť "nazačiatku"????
MLM...zdravé MLM...je jedno,kde ste...!!!!
Ja robím s telefónmi...resp inak...platia mi za to,že zdvohnem hovor....zavola mi priateľka,že mám kúpiť cukor a za to dostanem peniaze...
Je jedno,hoci by som bol aj posledný v systéme...stále zarábam!

OK...máte pravdu,že byť niekde prvý a vysoko....Ale ...ja som príklad toho,že ma mnou registrovaná pani..."podomnou"...predbehla v zárobku!!!!
ANO...pasívny príjem z nej mám....ale je šikovnejšia,aktívnejšia a zarába viac....
To je MLM....a je jedno,kde ste...

a.....
ak by ste chceli zarábať svojim ANDROIDom...ok...
registrujte sa na
Kód:
www.janhik.worldgn.com
JOIN-vyplniť registráciu,stiahnuť apku do fonu...a každý prijatý hovor,prijatá sms zarobí...
Ja mám MLM system založený na používaní telefónu...
Nieje potrebné meniť číslo,ani operátora,ani krajinu....Dokonca ani svoje návyky...
bežný hovor od zákazníka...od manželky...sms od priateľky....a za to dostanete peniaze...
1-5 centov za každý prijatý hovor a sms...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)