Nabídka zapojení do Vašeho MLM systému
Nákup či výdělek v jednom
Doba internetu, emailů, mobilních telefonů, videokonferencí, nejrůznějších audiovizuálních technologií. To už není jen otázka budoucnosti. Je to současnost. Ač chceme či ne, tyto moderní technologie nahrazují stávající komunikační toky. Stále více firem poskytuje home office. Místo osobních porad se konají videokonference. Zboží si objednáváme přes internet a necháváme doručovat přímo domů. Komunikujeme za pomoci počítačů a mobilních telefonů. Člověk nemusí být génius, aby přišel na to, že IT technologie ovládají svět. Vezměme si například Facebook. Napíšeme nějakou myšlenku, kterou sdílíme nejen s přáteli, ale i s přáteli přátel, s přáteli přátel přátel. Díky propojenosti Facebooku může naši myšlenku sdílet několik desítek, či milionů lidí. Tok informací proudí internetem kosmickou rychlostí. I proto si spousta lidí již uvědomila, že tento pokrok je nezadržitelný a vidí v něm budoucnost svého bytí. A to nejen v komunikaci, ale i prezentaci a podnikání. Pokud chcete vědět o našich produktech více, či máte zájem o přivýdělek, rádi vám poskytneme další informace zde: www.bfmoney.ic.cz nebo na emailu: natviki@sezanam.cz.
Odpovědět
Dobrý den,Pracuji u české stabilní firmy Queen Eunike která funguje již od roku 2008 a na konci roku 2013 se rozhodla udělat program,díky kterému si může každý přivydělat a mít kariérní růst čímž si může postupem času své zisky zvyšovat.Máme produkty z jedné z nejžádanějších oblastí, které navíc mají dobré hodnocení uživatelů a které jsou za příznivou cenu.Při vstupu do této firmy nejsou žádné povinné nákupy.Queen Eunike je výrobce a vlastní různé certifikáty a má patenty a firma celkově má vysokou hodnotu což vidím jako velkou výhodu.Firma zajištuje školení o produktech a i o tom jak správně a efektivně pracovat díky kterému si může každý vydělat peníze.Produkty jsou žádané a umějí vyléčit to,co naše moderní medicína neumí a dokonce o produkty už je také zájem v zahraničí kde jsou odebírány i do Ameriky do hokejové NHL.Pokud máte zájem o spolupráci s touto firmou mohu vám dopředu rezervovat místo na online prezentaci kde se dozvíte veškeré informace ohledně produktů,firmy a odměn.
S přáním krásného dne Richard Krupka
Odpovědět
POZOR AKCE!!!
Chcete aby váše práce byla příjemná?
Betterware Vám nabizí:
- ANGLICKÝ PLAT A PRÁCI V ČESKU
- BONUSY, PREMIE,
- ŠKOLENÍ, PLNOU PODPORU,
- MEZINÁRODNÍ KONFERENCE
- SPOLEČENSKÉ AKCE
Připojte se k nášemu polsko- českému týmu.
Sponzor: CZ-01732
http://betterware-cz0.webnode.cz/news/ak...e-v-rijnu/
Odpovědět
Dobrý den,
nedávno jsem se vrátil z Kyjeva, z konference společnosti FFi, společnosti která se zabývá úsporou phm ( průměrně 15%, u os. aut,nakladních, prostě vše co má spalovací motor) a emisemi ( snížením až 90%) Není to dobré, když mohu snížit spotřebu svého auta, snížit emise a přitom si budovat budoucnost ? Ha?! Přeji Vám mnoho úspěchů ať už se rozhodnete pro cokoliv. Pokud nemáte zájem o marketing ale využívat jen produkt navštivte nás také.

VÍCE INFO: WWW.DIAMANT.PLEJA.TV
Krásný den.
S pozdravem

Miroslav Nepor FFI
miroslav.nepor@seznam.cz
Odpovědět
Nechcete dělat MLM, ale jen šetřit phm? I to může být ! Úspora nafty i benzínu v průměru 15% s MPG-BOOST. Snížení emisí o 80% Produkt nebo projekt ? Vyberte si ! Více info: WWW.DIAMANT.PLEJA.TV
Těm šikovným platí firma tuhle nádhernou dovolenou Smile Smile Smile : http://www.youtube.com/watch?v=3qskKbQZa7g Řekl bych, že za vykonanou práci hezká odměna navíc, a to každý rok, když splníte práci Smile

Krásný den přeje Miroslav Nepor FFi
miroslav.nepor@seznam.cz
Odpovědět
Dobrý den,
rád bych Vám nabídl dokonalý přivýdělek.
Na těchto stránkách se dozvíte jak vydělávat skvělé peníze a přitom se zajistit do budoucna. pro více informací klikněte na níže uvedený ODKAZ.


[url]
www.golden-affiliate.cz/A10501[/url]
Odpovědět
Spoločnosť WOR(l)D Global Network ponúka možnosť generovať zisky z celosvetového telekomunikačného a energetického trhu pre všetkých! Zarábanie cez mobil. Reklama do Vášho smartfónu. Stiahnete si do smartfonu aplikáciu AdKash a vždy keď Vám niekto zavolá alebo pošle SMS zobrazí sa Vám na Vašom smartfone reklama a za to budete mať zaplatené. Alebo si kúpne solárny panel a zarábajte predajom energie.Teraz možnosť registrácie zdarma. viac info, registrácia pošlite e-mail vanis.tomas94@gmail.com Smile
Odpovědět
Nabízím seriozní práci na doma se solidními přivýdělky a bohatým motivačním programem. Podloženo smlouvou, bez vstupních a registračních poplatků. Práce vhodná pro každého, bez rozdílu věku a vzdělání.
Hlavní předností je, že registrace je ZCELA ZDARMA,
další výhodou je, že vás nikdo nenutí k objednávkám,
Nejste ničím vázaní.
Nemáte co ztratit, můžete jen získat.
Pro více informací mne kontaktujte na email.

Skvělé např. pro studenty VŠ a maminky na MD! Doporučuji! Více info zašlu na e-mail.
Odpovědět
Hledám schopné lidi co se nebojí práce. Nenabízím peníze za nic, ale slušnou odměnu za slušnou práci. V Česku se začíná rozvíjet Švýcarská společnost swisshalley, která se zabývá cestovním ruchem. jedinečná příležitost si vybudovat karieru v tomto odvětví. Pro více info píšte na mejl sevcik.dav@gmail.com.
Odpovědět
SimpleMoneySystem(PureLeverage)
Je systém nástroju od společnosti GVO
GVO je firma, která byla založena v roce 2009 a jejim majitelem je Joel Therien. Firma GVO se sídlem v Texasu v USA se zabývá, zejména kvalitním webhostingem zapříznivý ceny a s tím spojené služby.

SimpleMoneySystem funguje jako podsystém k systému PureLeverage a je tudíž zdarma.
Pravě na systému PureLeverage vyděláváte a SMS funguje jako návod v Českém jazyce.


Co musíte udělat, aby jste mohli začít vydělávat.
V první řadě je potřebné provest Registraci do systému, kde vám jeden ze zakladatelů, ukáže jak pracovat krok po kroku se systémem
Kliknutím zde, se vám zobrazí video


www.simplemoneysystem.cz


Kolik je možné si vydělat s tímto systémem a v čem spočívá vaše práce ?
Výhodou tohoto systému je, že nemáte žádné limity, kolik si můžete vydělávat. Vyděláte si zkrátka tolik, kolik si zasloužíte. Největší výhodou jsou vysoké provize ve výši 100%, co se týče produktů
Příjmy se stále opakují, každý měsíc a většinou se stále navyšují. V tuto chvíli máte pasivní příjem, protože vyděláváte i když nic neděláte.

Někteří členové vydělali už první měsíc více než 1 000 USD (20tis. Kč)

Ale pokud začínáte a budete opravdu systematicky pracovat třeba 1-2 hodiny denně, tak výsledky budete zaručeně mít a během pár měsíců to mohou být zajímavější částky.

Jako vstupní poplatek se platí 25USD
Výhoda = firma garantuje vrácení peněz, jestliže prvních 30 dní nic nevyděláte :-)


Registrace:www.simplemoneysystem.cz

Videa - Důkazy výplat
http://www.youtube.com/watch?v=dN2vc797t5Y
http://www.youtube.com/watch?v=5viF-C9SwrA
Odpovědět
Dobrý den,
Hledám do nového projektu lidi, kteří pracuji v prodeji. Ty, kteří chtějí v životě uspět a mít víc než jen práci. Pro trochu informaci píší aspoň krátce o tom čím se zabýváme. Pokud by Vás to zaujalo, není problém se sejít a probrat detaily.
Zastupuji společnost E&S, která byla založena roku 1985 v Grazu s vizí umožnit i soukromým investorům přístup k produktovým oblastem, které byly dříve dostupné pouze institucionálním klientům, jako jsou banky a pojišťovny. Dnes je E&S jedním z vůdčích českých investičních zprostředkovatelů se sesterskými společnostmi v Rakousku, na Slovensku a v Polsku. Skupina E&S disponuje více než 65 obchodními zastoupeními. Díky expanzi naší společnosti do zemí střední a východní Evropy, hledáme v těchto zemích lidi s podnikatelským duchem na aktivní či pasivní spolupráci. Naše společnost se jako jediná na území EU zabývá přímými investicemi k největším světovým správcům aktiv, jako jsou například společnosti Franklin Templeton Investments, BNP Paribas a jiné. Tyto společnosti nám díky naší exkluzivitě připravily špičkové produkty, které můžeme využívat pro naše klienty. Produkty využíváme primárně k budování majetku klientů, avšak dokážeme velmi dobře tyto produkty využít v oblasti hypoték, kde nabízíme inovativní financování nemovitostí. Toto je pouze nastíněná část našeho know-how pro retailové zákazníky, avšak dokážeme klientům díky kooperaci s rakouskou společností umožnit vstup i do institucionálních produktů. Tyto možnosti Vám podrobně představím na případné osobní schůzce.

Hodně úspěchů pracovních i těch osobních...

Přeji hezký zbytek dne

Tomáš Sikora

Mobil: +420 606 267 520
cogutomas@gmail.com
http://www.es-investments.com
Odpovědět
Objevte báječný svět FM GROUP!

Parfémy, kosmetika, make-up nebo prostředky pro domácnost – všichni je používají! Ale je vztah mezi cenou a kvalitou správný?
FM GROUP Vám nabízí kvalitní zboží za atraktivní cenu. Ve spolupráci s firmami DROM Fragrances a Perfand Vám můžeme slíbit prvotřídní produkty. Vonné látky z Dromu jsou prodávány po celém světě. Vyberte si ze 150 odlišných FM GROUP parfémů a nechte se svádět! Kolekce vůní je doplněna řadou produktů péče o tělo, jakou jsou sprchové gely, tělové balzámy, produkty po holení a péče o nohy. Nabízíme také produkty pro dívky a chlapce - pro radost našich nejmenších.

FM GROUP nabízí více než to. V posledních letech naše společnost nabízí také sortiment make-up, péče o vlasy, SPA a čistící prostředky pro domácnost.

Pokud chcete více info pište na e-mail : cogu@seznam.cz
nebo volejte: 606 267 520
Odpovědět
Vzpomínáte jak kdysi někdo vymyslel terminál na platební kartu ? Obchodníci platí poplatky za to ,že ho můžou používat...
A dneska je tento terminál všude po celém světě !!!
Taky tomu lidí nevěřili !

Terminál od FlexKomu POS 4 je podobný, ale daleko propracovanější.

1.Nejbezpečnější platební terminál na světě platba pomoci QR KODU.
2.Cashback z každé platby zákazníkovi hned !
3.Vlastní měna Flexmoney
4.Nakupováni pomocí aplikace v mobilu ,nebo jediné karty s QRkodem po celém světě.
4.Voláni zdarma
5.Marketingové nástroje
atd.

A co z toho plyne pro Vás? Můžete se na tom podílet a mít podíl na obratu z těchto transakci v různých maloobchodech po celém světě !

Nic není zadarmo ,ale opravdu to stojí za to !

Pokud ale nic nehledáte ,nereagujte ....neřešte to. Pokud si myslíte , že je to podvod...
neřešte to ...víc bude pro ostatní....

POKUD ALE CHCETE ZMĚNU A UDĚLAT NĚCO SE SVÝM ŽIVOTEM..NABIZÍM PŘÍLEŽITOST

Více informací najdete na webových stránkách http://www.flexkom.cz
a také v naší FB skupině http://www.facebook.com/groups/flexkomcz/

Těšíme se na Naší spolupráci.

--
Václav Tomášů

M: 773 196 792
E: vaclav.tomasu@email.cz

Michal Heinzke
M: 602 793 397
E: michal.heinzke@gmail.com
Odpovědět
Zdravím Vás...
Chcem vás osloviť s myšlienkou, s produktom pracujúcim na MLM princípe....s produktom,ktorý máte všetci vo vrecku,ktorý potrebujete a bez neho neurobíte nijaký svoj kšeft....
Váš telefón!!!!!
Platí Vám niekto,ze to že telefonujete??

...mne áno....
Nejdem sa s nikým tu priečiť,aký a koho kšeft je lepší....či práve ten môj....
...každý kšeft,ktorý robíte je isto správny....Ja Vám k nemu ponúkam zisk z toho,že Vám zavolá manželka,aby ste nezabudli kúpiť...zákazník objednávajúci si tovar....a za to dostanete peniaze...

Je to MLM a áno,sú v ňom peniaze aj za odporúčanie a rád pomôžem vybudovať vlastný kšeft s tým,čo denne používate...
Nieje potrebné meniť operátora,ani svoje zvyky...ani byť na nete...
...Tento kšeft mi ponúka a aj dáva peniaze,keby som bol hneď ja ten posledný v systéme....lebo môj telefón prijme sms....

info v maili...telefónom....
kaniansky.j@gmail.com
00421903956348
Ja mám MLM system založený na používaní telefónu...
Nieje potrebné meniť číslo,ani operátora,ani krajinu....Dokonca ani svoje návyky...
bežný hovor od zákazníka...od manželky...sms od priateľky....a za to dostanete peniaze...
1-5 centov za každý prijatý hovor a sms...
Odpovědět
Pokud chcete podnikat, u nás stačí vložit minim. 10 000 kč pouze do produktů, které se prodají a jsou peníze zpátky i se ziskem.Zároveň si tím koupíte pozici managera, ze které už nepadnete níže a naopak jak je v mlm zvykem spíše jdete nahoru.Jsme česká firma a zabýváme se zdravím, které je důležitým faktorem.A proč k tomu ještě nepomáhat lidem zároveň a být i za to placen.Máme výborný marketing, kde je více příjmů.Navrhuji Vám samozřejmě nezávazně, si vyposlechnout zhruba 20ti minutovou prezentaci po telefonu a zbytek Vám mohu poslat mailem soubory a další podrobnosti.Stačí poslat sms na níže uvedený kontakt a my Vám zavoláme.Pokud máte kontakty nejen u nás, ale i v zahraničí (Slovensko, Německo, Rakousko a Polsko) o to lepší start budete mít.To jen pro začátek.Veřejné (nezávazné) prezentace děláme ve větších městech po celé naší republice.

Jaroslav Halouzka
Odpovědět
Spacespy.net je slovenský projekt, ktorý predstavuje kombináciu sociálnej siete a affiliate marketingu. Podstata spacespy je vysvetlená v nasledovnom videu

https://www.spacespy.net/register/ogNmRYIjfw

SPacespy je spustený od 25.01.2015, takže šup šup sa pridať Big Grin
Odpovědět
Dobrý den

Mám pro vás nabídku.

Jistě víte co je bitcoin.Co kdybych vám řekl ,že existuje prohlížeč,který těží bitcoin?
A že jeho provozovatelé nabízí deseti urovn'ový affiliate program?
Když vezmete v potaz fakt,že web prohlížet používá dnes skoro každý a bitcoin je stále na vzestupu,co se týká popularity. Před globální adopcí je třeba mít připravené materiály pro propagaci projektů.

Stáhněte si browser ,vyzskoušejte.
Hlavně si nenastavujte těžbu na 100%,nebo vám to nepoběží.

Pokud máte otázky ,pište mail

Navštivte stránky kliknutím na tento odkaz <<----
Odpovědět
(2011-06-03, 22:41:47)admin_punbb Napsal(a): Nabídněte ostatním možnost zapojení do Vaší MLM společnosti  Smile
Napište co právě u Vás je to nejlepší, co jinde není...

Zkuste se mrknout na BestSeries. Česká společnost s rozjetým podnikáním v oblasti služby praní prádla, návštěvníci chodí. Uspěli na Business Camp v Olomouci. Dobrá komunita lidí. Otevření majitelé.

Možnost zapojit se jak investor tak i síťař nebo jen jedno z toho. Pro dobré síťaře možnost dosáhnout nejen na provize ale i na trvalé bonusy.

Přidat se můžete zdarma a prostudovat to.

http://bit.ly/freejoin1[/url]


Kontaktovat mne můžete zde: 
https://www.facebook.com/JanVyslouzill
Odpovědět
Pracuji pro EuronaByCerny. Proč pro ně? Nabízí exkluzivní bytovou a tělovou kosmetiku, český výrobce na trhu 16 let, majitel skromný, úžasné produkty a uklízet přece musí každý, tak proč nevyužít ekologicky šetrné výrobky, rozložitelné do 6 týdnů a hlavně koncentráty, takže ochrana přírody, úspora atd... Mnoho pozitiv, negativum jsem nenašla a ráda povedu každého, kdo se ozve! Proč neuklízet doma zadarmo??? Nebo teda mít i svůj přivýdělek/výdělek :-) Stačí  se nu itvat https://www.facebook.com/Uklizimespolu/?...2174644303
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)