Lyoness
#1
Lyoness to jsou peníze zpět při každém nákupu

Lyoness je nezávislé nákupní společenství bez hranic zemí a odvětví , které je spojeno celosvětově jedinečnou Cashback Card. Tato dopomáhá Lyoness klientům k neporazitelným výhodám: Peníze zpět při každém nákupu.
Každý nákup s Lyoness u Lyoness partnerského obchodníka Vám přinese peníze v hotovosti zpět na Váš účet.

Úspěch a budoucnost společnosti mají vždy co dočinění se skvělou myšlenkou, jasnou vizí a správnou filozofií.

Proto zní heslo Lyoness nakupního společenství:
Společně jsme silní!

Myšlenka


My z Lyoness se považujeme za nákupní společenství. Toto nám dává sílu a činí nás silnými. Společně vytváříme vyšší hodnotu a pomáháme všem členům k výhodám.

Hubert Freidl rozpoznal tuto geniální obchodní myšlenku a rychle pro ni získal hodně obchodních partnerů. V červenci 2003 založil Lyoness. Dnes je Hubert Freidl CEO Lyoness International AG, tvůrcem nových myšlenek a motor společnosti.

Naše vize

* Více času pro život
* Finanční nezávislost
* Dodatečný příjem
* Nejvíce využívaná zákaznická karta Evropy
* Největší mezinárodní obchodní a zákaznická síť.


Naše filosofie


Lyoness je nezávislá mezinárodní společnost, která se plně zaměřuje na potřeby klientů a Cashback partnerů. Lidskost a důvěra ve spojení s kompetencí a sympatií jsou klíčovými hodnotami Lyoness. V současnosti budujeme strategickou obchodní a klientskou síť, která pozitivní spoluprácí umožní lepší budoucnost po všech lidských stránkách: „Nákupní síla bude v pohybu.“

Die Child & Family Foundation. Společně konat dobro.

Fixní procentní část ze všech nákupů jde na Lyoness Child & Familiy Foundation, která byla založena v květnu 2008. Pod heslem „Zajistit vzělání – zachovat život“ dopomáháme chudým lidem k lepším šancím v životě.

„Od začátku bylo mým cílem, dopřát úspěchy mé společnosti i lidem, kteří díky nedostatečnému vzdělání nemají možnost realizovat své myšlenky v takovém rozsahu ,jak to dělám já. Sociální síť jako Lyoness má možnost ostatní podporovat. Jsem nadšený, že jsme se se založením Lyoness Child & Familiy Foundation rozvinuli tímto směrem,“ těší se Hubert Freidl.

Web: http://www.lyoness.net/CZ/
Odpovědět
#2
Důvody, proč se stal Lyoness nejen pro mne životní cestou, jsem sepsal již v ostatních mých příspěvcích na tomto fóru. Proto nyní odkážu pouze na emailovou adresu, kde Vám Lyoness rád představím.

chytre.nakupovani@email.cz
Odpovědět
#3
Zdravím Vás přátelé nacházejících se v tomto vlákně diskuze - tedy Lyoness,
pokud máte někdo rodinu, či známé za hranicemi, určitě využijte této příležitosti.
Hledám spolupracovníky taktéž ve všech koutech světa.
Pro mě je jednoznačný favorit Lyoness, který působí ve 23 evropských zemích, v USA, v Kanadě, v Mexiku, Brazílii, na Středním Východě i v Jižní Africe. Registrace je zdarma v ČR, na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku. V ostatních státech jsou podmínky různé a je to na diskuzi. Příští rok se otevírá Asie (Rusko, Čína, Japonsko, Korea atd.) a taky Austrále a Lyoness již bude na celém světě. Lyoness nic nevyrábí, nic neprodává a každý si může koupit to, co potřebuje nebo co mám rád. Nikomu tak nic nenutíte, nikomu nic neprodáváte, každý si jde koupit zrovna to, co potřebuje. Čím více nakupujeme produkty denní spotřeby, tím více vyděláváme. S Lyoness každý jen získává ...
Pokud máte kdekoliv na světě rodinu, přátelé atd. spojte se se mnou a můžeme postavit business obrovského rozměru!
Můj email je vlastimilcicha@gmail.com
nebo webové stránky www.facebook.com/lyonessnakupnispolecenstvi
Díky!
Odpovědět
#4
http://lyoness123.webnode.cz

Kontakt pro podrobnosti a registraci:
lyoness123@seznam.cz
případně na vaclav612@seznam.cz
Odpovědět
#5
Zdravím všechny, kteří si uvědomili a pochopili, že MLM či Networkmarketing je nejférovější, nejzdravější a nejúčinnější hospodářský systém, který existuje a tak si vědomě dláždí cestu k NEzávislosti! Až ti bude nejhůř, tak ti totiž nepomůže ani vláda, ani banka, ani zdravotní pojišťovna, na kterých je dnes většina lidí závislá a spoléhá na ně...
Žiju už 21 let v Rakousku, kde společnost Lyoness vznikla a tím má samozřejmě trošku náskok před ostatními zeměmi. V Rakousku je již přes půl milionu zákazníků, zatímco v ČR asi 110.000. Kdo si dá jedna plus jedna dohromady, je mu hned jasné, jaký obrovský potenciál se mu naskýtá.
Veškeré šance, možnosti a perspektivy, které nabízí, jsou podle mého názoru jedinečné - záleží jen na Tobě.

Hodně radosti a úspěchů všem MLM-zastáncům!

PS: Nezapomeňte ale, že u MLM jde v první řadě o lidi!!! Peníze a dobrý výdělek jsou pak automatickým důsledkem Smile office@prana-ef.at
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)