Kvalitní MLM
#1
Hledám kvalitní MLM.
Přijímám nabídky pouze na osobní
schůzce,jsem z
Brna.
Král
tel.734679817
Odpovědět
#2
Dobrý den chtěla bych vám nabídnou práci na doma,kde nakoupíte každý měsíc zboží za 600,- a získáte alespon 5 lidí,kteří se registrují pod vás,pak už jen měsíc co měsíc objednáváte zboží za těch 600,- ,pošlou vám ho domů a vy ho můžete zaplatit jako dobírku,není to podvod,zboží dorazí ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342,práce kde chtějí po vás nejprve poslat peníze je podvod,pozor na to,kompletace propisek atd. Dnes mi přišlo poprve objednané zboží,bylo v pořádku a zaplatila sem až při převzetí,na dobírku,takže žádný podvod.Mám pod sebou regis. teprve 1 človíčka,tak mám výdělek teprve 25,-,v pravém horním rohu je eshop kde je zboží které si můžete objednat.
Odpovědět
#3
Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět
#4
Vytvořte si velmi zajimavy pasivni příjem obyčejným nákupem zboží přímo od Goldenbiz při registraci vlastní vstup na Eshop na kterém můžete nakupovat s velkou slevou nejen potraviny,kosmetiku,auto kosmetiku ale i výrobky pro své čtyřnohé miláčky a mnoho dalších výrobků za super ceny.Registrace na
http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=130491
Než si pustíte na stránkách úvodní video koukněte na eshop uvidíte že nákup u Goldenbiz se vyplatí
U tohoto MLM nemusíte nikoho obcházet osobně, pracujete hlavně na internetu ;-)
Odpovědět
#5
Revolučníreklama jako první v ČR Vám přinášíme zcela jedinečnou možnost vydělat peníze tím nejjednodušším způsobem, jakým se na internetu peníze vydělat dají – sledováním internetové reklamy!


Žádné klikání! Žádný spam! Žádné podvodné nabídky!

Předregistrace zde

http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2= 2959
Odpovědět
#6
Dobrý den všem. Ráda bych se přidala tady k debatě. Musím upřimně uznat jednu věc. Taková neskutečná pecka jako je Goldenbiz tady dlouho nebyla. Prošla jsem několika firmami na bázi MLM, ale tak snadný výdělek tady opravdu ještě nebyl. Konečně nemusíte nikomu nic nabízet, prodávat, přesvědčovat. Zkuste se jen podívat ve vašem okolí kdo chodí nakupovat? Všichni! Ano dámy a pánové všchni chodíme nakupovat a je jen na nás jestli když si koupíme v kameném ochodě jakoukoliv věc a zaplatíme z ní obchod, skladníka, člověka u poklady, přepravní společnost atd. a nebo jestli nakoupíme pohodlně z domova, levněji a ještě nám někdo marže vrátí do struktury na provize. Lidi kdo se chcete mít aspoň trošku líp tak neváhejte poslechněte si prezentaci na úvodní stránce a rozhodnite se sami koho budete nechat vydělávat Wink

http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=130491
Odpovědět
#7
Vyzkousejte, a úresvedcite se samy, jde toi jednodusse, pri tom co delate a muzete se stat casem sobestacni:

www.revolucni-prijem.cz/1CCB72
Odpovědět
#8
Nejlepší kompenzační plán co jsem kdy viděla v MLM společnost má Nu skin. A to jsem viděla hodně moc MLM, tak mohu posoudit. Jde o firmu, která má spoustu patentovaných technologií a na trhu nemá konkurenci. V ČR tato firma není moc dlouho a tudíž je tu obrovský potenciál pro ty, kteří chtějí něco dokázat a jsou schopni pro to něco udělat. Vhodné zejména pro lékaře, trenéry fitness, kosmetičky apod. ale i pro kohokoliv dalšího. Já jsem například původně působila ve strojírenství, takže Váš obor není důležitý. V případě Vašeho zájmu o více informací mě kontaktujte na tel :774 702 196 nebo na email alexandra.bartos@seznam.cz
Odpovědět
#9
Vezměte si šťastný tiket!!! Smile

https://tiande.ru/index.php?r=user/regis...6de9ae9211
Odpovědět
#10
Právě jsme začali v Evropě. Buďte první, kdo bude bohatnout s nama!!!
tel.773674157
Odpovědět
#11
Podívejte se na stránky www.adcz.cz
Reklama do mobilu... Registrace zdarma..
Odpovědět
#12
Velmi jednoduchá práce na internetu a časově velmi nenáročný způsob, jak si vytvořit pasivní narůstající příjem....více informací na www.bannersbrokercz.cz
Odpovědět
#13
Ahojte provize za 1 obchod na www.swiss.wbs.cz je 9-13 tis. jedná se o finanční oblast.Dluhopis ceské firmy 4%,i třeba pojištění,spoření,jde jen o REKLAMU na internetu a cookies,nic více žádné volání,schůzky.Pouze internet..a ot jde ne?

Děkuji za vaše názory nebo zapojení se do systému bez poplatků,registrací jen e-mailSmile
Odpovědět
#14
Nabízím seriózní MLM, ojedinělý propracovaný systém a produkt, výhradní zastoupení s distribucí ČR, SK, nástroj k profinancování, jednoduchá a rychlá prezentace odkudkoliv.

Hledám kolegu/kolegyni se zájmem o zdraví, pozitivní myšlení, zájmem budovat vlastní tým a kariéru. Nabízím cestu k mimořádným výdělkům, finanční nezávislosti, pasivnímu i aktivnímu příjmu. Garance seriozního jednání a zázemí silné obchodní společnosti, která dává záruku k Vašemu úspěchu a k dosáhnutí Vašeho cíle a přání.

NEJEDNÁ SE O Herbalife, wellness a podobné FA s prezentacemi tipu roztleskávačů v kravatách..

V jednoduchosti je síla :-)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se na zcela bezplatném a nezávazném jednání.

Lokalita: Celá ČR
Skype jméno: rc.fcp (volat v době Po-Ne v době 9:00h - 12:00h)
tel: 774 148 164 kdykoliv
Odpovědět
#15
Jakou kávu pijete? A dala Vám Vaše oblíbená značka kávy peníze za to,že jste ji doporučili svým známým? Ne?

Naše firma Vám za pití kvalitní kávy a její doporučení platí!!

Právě teď tu před Vámi stojí šance na lepší život. OrganoGold přišla do ČR počátkem roku 2013.Chtěli jste být někdy na počátku něčeho nového, něčeho co Vám může změnit celý život?

Tento marketing má význam nejenom z obchodního hlediska, ale hlavně to může mít masivní dopad na vaši budoucí finanční situaci.


OrganoGold využila nejlepšího spotřebního produktu, který lidé dennodenně užívají po celé světě-KÁVY!!

Znáte někoho,kdo nepije kávu,čaj, či čokoládu? NE?

Čím je tato káva dále výjimečná:
Obsahuje čínskou rostlinu Ganodermu,která má desítky pozitivních účinků na organismus. V medicíně se tato rostlina využívá tisíce let na léčbu nejrůznějších chorob. A právě tato společnost přišla s revoluční myšlenkou: spojit kávu a zdraví do jednoho. Takže nejenom že si můžete zlepšit své zdraví,pít kávu ZDARMA, ale ještě vydělávat!!

Firma nabízí 7 druhů příjmů. Díky perfektně propracovanému plánu odměn OG, získáváte peníze i za uživatele,které jste do firmy nepřivedli. Výdělky vypláceny každý týden na váš bankovní účet!!

příjmy dále máte:
-z přímých registrací-(20-150 EU)
-z prodeje kávy (není podmínkou prodávat-netvoří to Váš hlavní příjem)
-minimálně vždy 5% z objednávek Vašeho týmu
-minimálně 10% z příjmů Vašich partnerů,které jste přivedli
-minimálně 10% z příjmů celého týmu pod Vámi
-z obratů celé firmy
-z obratu regionu,..

co získáte konzumací kávy?
-přivýdělek a příležitost
-pasivní příjem
-webové stránky s vlastním e-shopem
-podnikání od PC
-šanci na lepší život
-možnost budou svou kariéru
-zdravou kávu-zdravý životní styl-GANODERMU
veškeré materiály, zaškolení ,pomoc, podporu
a mnohem více..


JE TO JEDNODUCHÉ, JE TO LEHKÉ, JE TO KÁVA!!


Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mě na email: krizova.zanet@seznam.cz
Odpovědět
#16
Pokud by někoho zajímal revoluční projekt, kde se formou komunitního podnikání šíří mobilní aplikace (která má zcela od základů změnit způsob, jakým se lidé dopravují) - podívejte se zde:
www.joinsomethingnew.com/cs/efkasl
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)