Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně?
#1
Kdy jste začali v MLM vydělávat a kolik si vyděláváte nyní měsíčně?
Odpovědět
#2
Začal jsem s jednou MLM firmou dělat asi před půl rokem a zatím jsem byl schopnej vydělat do 10tis.měs/max. Sponzor na mě tlačí, že mám nechat práci a dělat MLM naplno ale zatím si nejsem vůbec jistý, jestli bych si vydělal kolik potřebuju. Ale vím samozřejmě, že někteří v MLM dokážou vydělávat i velký peníze ale většinou taky potřebovali se hodně roků tomu věnovat.
Odpovědět
#3
Tak přesně tomuto rozumím. To je dilema, který zažívá dnes a denně každý, kdo je v MLM úspěšný a komu MLM jde! Jistá je ale jedna věc, ta fáze, kdy pracujete a děláte MLM současně, by měla být co nejkratší. To je ten důvod proč sponzor taky tlačí - je jasné že práce bere hodně času a pak ani MLM nedokáže člověk stíhat dělat naplno.

No pochopitelně sponzorovi jde také o provize z Vás, to je logické a i spravedlivé, nicméně volba nesmí být na Vašem sponzorovi, ale na Vás. Tedy pokud si věříte, že to dokážete jděte do toho co nejrychleji. Tedy pokud již generujete 10.000 měsíčně z MLM a nemáte vyšší náklady na život, mohl byste to opravdu zvládnout!

Mějte ale na paměti, že většina lidí v MLM ale opravdu neobstojí, ale ten kdo ano, do klasické práce se již nikdy nevrátí. Tak hodně štěstí, přeji ať se správně rozhodnete!
Odpovědět
#4
souhlasím s Váma,pokud by se mi podařilo nastartovat výdělek v MLM tak, abych vydělával pravidelně, ne jen občas, taky bych se svou prací praštil Smile Ale raději ještě počkám, nerad bych si pak zase hledal práci a ještě měl z ostudy kabát.. Jednu zkušenost už totiž bohužel mám z finančního poradenství. Slibovali mi skvělou a perspektivní kariéru a obrovské výdělky. Praxe byla ale bohužel úplně jiná a myslím, že nejsem sám, kdo má takovou zkušenost. Pěkný den
Odpovědět
#5
JJ ano je to tak, finančním poradenstvím prošel snad každý! Váš závěr je jistě rozumný. A co se týká financí, u jen to, že Vás mohou přeskočit ostatní nepovažuji za moc výhodný model. Klasický MLM je podle mě nejspravedlivější.
Odpovědět
#6
Ahojte,

pracuji od konce ledna 2011, aktivně 2 dny v týdnu po 2 hodinách. Jelikož jsme mladá společnost, tak výdělky jsou postupně narůstající, ale hned první měsíc jsem vydělal 780 Euro a investoval jsem 400 Euro. Takže jak já lidem říkám, byznys bez investice. Dneska už vydělané peníze vybírám, odměna mi pod 700 Euro neklesla, když je dobrý měsíc, tak to dokážu několikrát znásobit. Ale nic mě opustit dobrou práci zatím nenutí, v podstatě to dělám po večerech, nebo vyjímečně dle osobních schůzek. Občas vycestuji, například na setkání s majiteli, ale to asi každý musí, když se chce o problematiku zajímat a chce mít jistotu, že čas a své známé investuje do dobrého byznysu.

Takže pro všechny, kteří mi to věří, piště na 13box@seznam.cz, rád se Vám budu věnovat. No vidíte, ještě občas mailuji a diskutuji, ale to beru jako normální činnost, kterou časově neměřím. Cool
Odpovědět
#7
Ahoj ten Karbonový kredit mne docela zaujal, můžeš nám sem prosím formou přílohy hodit nějaký otisk obrazovky jako obrázek od toho tvého prvního výdělku 780 Eur? Rád bych na to kouknul - díky!
Odpovědět
#8
Taky bych rád viděl, jak se dostat na 700 euro/měs. Díky za bližší info!
Odpovědět
#9
Ahoj všichni, já jsem na mateřský a MLM mi nyní vydělává tolik, že už teď vím, že do práce se vracet nebudu:-) Věnuji se tomu naplno, baví mě to :-) Je to práce na pc, inernetu, vytvářím prezentace, videa, webovky, atd. Lituji, že jsem MLM neuvěřila už dřív. Kde bych teď byla...Ale souhlasím, že ne každé MLM vynáší. Já taky narazila na podvodníky. Ale díky bohu, že jsem narazila na férové společnosti. Zdena Vlasáková zdenavlasakova@email.cz
Odpovědět
#10
U STIFORPU jsem začala 15. září 2011 - do dnešního dne ( za necelých 20 dní) mám vyděláno cca 348 USD = přes 6000,-KČ.
Výplaty jsou každou středu - tak se opět těším na další vyúčtování ;-)
http://www.prace-zdomu.wbs.cz/STIFORP.html
Odpovědět
#11
Začala jsem tento v září a již druhý měsíc budu mít provize okolo 10tis. Obrovská výhoda je že je firma na začátku a tudíž možnost byt na "startovní pozici" má každý. Nemáte tady co ztratit, registrace zdarma . vice na agenttka@seznam.cz
Odpovědět
#12
Myslím, že vydělávat se dá všude, jen člověk musí také něco dělat. Nikomu nic nespadne do klína samo Big Grin . Asi nejvíce jsem si vydělala prodejem parfémů od firmy FM Group a bylo to taky celkem rychle asi za dva týdny po registraci. Jde to rychle když máte oproti katalogu cca 30% levnější produkty. Nevýhoda je v to, že to musíte nabízet, takže když si kupujete pro svou potřebu tak si nic nevyděláte :-(.
Další kde jsem měla peníze a to za týden od registrace, ale během několika hodin na své kartě je Talkfusion a ten mohu jen doporučit. Na výplatu nemusíte čekat měsíc, týden, je to prostě ihned na Vaší kartě, kterou dostanete a vybírat můžete z jakéhokoli bankomatu na světě, což je na tom to úplně nejlepší :-).
Odpovědět
#13
Já začal se síťovým marketingem na jaře tohohle roku a dnes mi tento business vynáší docela slušné provize. Není to ještě tolik, kolik potřebuji na pokrytí svých nákladů, ale síť se rozrůstá.
Pro mě je to jednoznačně Lyoness - nic nevyrábí, nic neprodává, registrace je zdarma a každý si může koupit to, co potřebuje nebo co mám rád. Nikomu tak nic nenutím, nikomu nic neprodávám, každý si jde koupit zrovna to, co potřebuje. Čím více nakupujeme produkty denní spotřeby, tím více vyděláváme. S Lyoness každý jen získává ...
www.facebook.com/lyonessnakupnispolecenstvi
Odpovědět
#14
ahoj,
jsem jeden z prvních, co vstoupil do společnosti Stiforp na jeho začátku (cca 3 měsíce zpět). Jasně, nebylo vše hnedka růžové. kohokoli, koho jsem oslovil, neměl zájem, musel jsem přepracovat svou strategii od začátku. no a nakonec mám na pár měsíců vystaráno:) Ta masivní vlna nových uživatelů je právě teď, takže kdyby někdo měl zájem, může mě kontaktovat:)
S pozdravem
Tomáš
Odpovědět
#15
myslel jsem, že se email zobrazí: ostravak25@email.cz
Odpovědět
#16
Dobrý den, ráda bych Vám představila českou firmu Goldway a.s.
Jako studentka jsem dlouho hledala časově nenáročný příjem, až jsem konečně našla seriózní přivýdělek.
Tuto možnost mi představila kamarádka a i přes mé počáteční obavy, šla jsem do toho! (samozřejmě až když jsem viděla výpis z účtu )
Protože se mi tato společnost osvědčila, kupuji si v současné době novou pozici, abych své provize znásobila.
Nejedná se o podvod firma se dá najít v rejstříku Českého puncovního úřadu (http://www.puncovniurad.cz/cz/eshops_list.aspx), krásné šperky si můžete prohlédnout v eshopu (www.goldway.eu).

Goldway pracuje na principu zíkávání nových registrovaných zákazníků a prodeji šperků, ty však neprodáváte přímo vy!
Regitrace probíhá dvěmi možnými způsoby:
a) zakoupíte si kvalitní šperky (s osvědčením z puncovního úřadu) v hodnotě 2500 Kč, seženete dva nové registrované zákazníky a dohlédnete, aby oni udělali totéž.
b) zakoupíte si kvalitní šperky (s osvědčením z puncovního úřadu) v hodnotě 5000 Kč.
a pak už jenom čekáte na penízky, které chodí pravidelně vždy, když se dostanete na vrchol daného řetězce (2x měsíčně).

K zíkání bližších informací, probíhají také pravidělné nezávazné bezplatné semináře (nic nepodepisujete, jen posloucháte) a také já Vám můžu zodpovědět veškeré otázky.
Ladylen@seznam.cz
Odpovědět
#17
Jmenuji se Ladislav Lackovič, zabývám se referenčním marketingem pro firmu OpenEconomy.eu.



Díky této jednoduché práci, si měsíčně vydělávám 1.500 až 3000Kč. Tohoto výdělku, jsem dosáhl již po čtyřech týdnech práce.



Pracuji jenom doma, maximálně 2 až 3 hodiny denně a využívám k tomu svůj počítač a internet.



Pokud opravdu máte zájem vydělávat stejné peníze jako já, vyhraďte si pět minut svého času a dočtěte tento, poněkud obsáhlý text, až do konce. Vyplatí se Vám to.



Tato pracovní nabídka je ideálním přivýdělkem vedle Vašeho zaměstnání.



Jedná se o seriozní referenční marketing (reference = doporučení) pro seriozní českou firmu samozřejmě taky za seriozní peníze. Není to žádný podvod typu finanční hra, jako jsou letadla a pyramidy. Já sám jsem věnoval hodně času hledání podobných příležitostí na webu a nic srovnatelného a skutečně fungujícího jsem tam nenašel. Nejedná se pochopitelně o rychlé zbohatnutí (zlatá cesta neexistuje), ale o soustavnou a cílevědomou práci, kterou si postupně budujete svoji Finanční nezávislost. Moje zkušenosti ukazují, že pro seriozní provozování této činnosti postačí věnovat tomu 1-2 hodinky denně. Během několika týdnů si vybudujete velice solidní základ Vaší finanční nezávislosti. Pochopitelně nic nebrání většímu nasazení. Podle toho vypadají potom i výsledky.

http://www.openaurum.com/registrace.php?ref=16185
www.mlmlide.cz/?p=770
Odpovědět
#18
Doporučuju skusit firmu goldway , výdělky 35 tis mesičně a vic (tahle prace nemam finančni strom)v podstatě založeno na multilevelu ,ale ve finale ne tak doslova, nikdo vas nemuze predbehnout a pocatecni snaha neni nijak nerocna, - pro jizni moravu bližší info na PacesT@seznam.cz,na uvodni prezentaci kde se vse dozvite Vas rad zavezu :-) a a pk si udelate vlastni nazor jestli se Vam to libi :-) kdo ma zajem, pište :-)
Odpovědět
#19
Ahojte,
nedá mi podeliť sa s Vami o mojú skúsenosť nemenovanej firmy.
Ich systém je binárny systém...to znamená, ze sa zaradujete do retazca provízíi, bez toho aby ste pohli co jen prstom :-)
zdalo sa mi to smiesne....no som v systeme presne 63 dní a na účte mi pribudlo 1900 USD....aj tak som tomu neveril....až po prevode cez alertpay na svoj osobny ucet som zistil ze mi bolo pripísané na účet 1425€.....heh pecka FUNGUJE TO
nechcem vychvalovat firmu ale fakt to funguje....a navyse cely mesiac som ani nepozrel na svoe konto danej firmy....jeden vecer ma napadlo , ze sa tam idem mrknut a hľa.....´´peniazky za nič´´
vraj ten mesacny prijem sa da maximalizovat nicnerobenim az na 2045usd a aktivnou pracou az na 8000 usd....
VEĎ AK TO FUNGOVALO MINULÝ MESIAC, BUDE AJ TENTO.
PLNE ODPORUCAM, VEĎ POSUUDTE SAMI ...
sem je link : http://petaker.STIFORPTour.com/?SOURCE=ABC
Odpovědět
#20
Hledám kvalitní MLM.
Přijímám nabídky pouze na osobní
schůzce,jsem z
Brna.
Král
tel.734679817
Odpovědět
#21
S tímto jsem začal před čtyřmi měsíci a je zde hlavně velká výhoda, že nepotřebujete
na to vůbec mnoho času, jakmile vše pochopíte, tak to jde rychle, moje práce v této
chvíli trvá asi 1minutu denně a výdělek je asi 17 000Kč a teď to půjde pěkně nahoru ještě.
Nikomu ni nenalhávám, však se podívejte na stránky, REGISTRACE ZDARMA a uvidíte sami.
Návody a zkušenosti a odkazy na fora, kde se to řeší a uvidíte pozitivní reakce.

http://www.vydelavame-online.cz
Odpovědět
#22
Zdravím
tak tohle skutečně funguje (ověřeno na sobě) vybírám z toho dolary každý pracovní den vložil jsem 50 a vybírám 3,5 každý den
1. zhodnocování peněz měsíční 7%/den pouze pracovní dny ovšem každý den okamžitá možnost výběru. Lze mít až 7 otevřených investic současně.
2. zhodnocování peněz týdenní pouze 10% z vložené částky (toto chápu jako pokus pro nevěřící zda to funguje) spousta lidí na netu včetně mne už úspěšně vybíralo.
Firma funguje od 11.11.2011 jako LTD nejedná se o banku ale o privátní investorskou společnost.
Link k registraci pokud si chcete rychle vydělat – v případě potřeby pomůžu a poradím.
https://royalty7.com/ref=Hurysek
Odpovědět
#23
https://royalty7.com/ref=Hurysek

Dobrý den
Zajímalo by mě více informací, je to zajímavé, ale v dnešní době
již ta důvěra je velmi omezená. Podvodů je dost.
Děkuji
Odpovědět
#24
sluzby.ambra@gamil.com
Odpovědět
#25
Začala jsem taky přes internet si přivydělat nějakou tu korunku,zdá se že to celkem funguje,jen je škoda,že tomu věří málo lidí.Jde o to že nakoupíte každý měsíc zboží za 600,- a získáte alespon 5 lidí,kteří se registrují pod vás,pak už jen měsíc co měsíc objednáváte zboží za těch 600,- ,pošlou vám ho domů a vy ho můžete zaplatit jako dobírku,není to podvod,zboží dorazí ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342 ,je to jednoduché a zabera to jen 15minut vašeho času za 1 měsíc.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)