FFI
#1
Společnost FFI (Forever Freedom International) nabízí možnost jak spotřebu paliva výrazně snížit, snížit opotřebení motoru a výrazně snížit znečišťování naší společné planety.

Rozrůstající se tým nezávislých distributorů společnosti FFI je klíčem k úspěchu společnosti. Společnost FFI poskytne každému novému distributorovi všechny prostředky potřebné k tomu, aby dosáhl finanční nezávislosti. K těmto prostředkům patří webové stránky s maloobchodní prodejnou, zabezpečené zprávy o organizaci chodu podniku, rozpis větve všech distributorů, kteří jsou v systému pod Vámi, marketingové nástroje, velkoobchodní sklad, platební kartu a průvodní prodejní materiály, jako například videa, vizitky, brožury, materiály podporující nákupní aktivity a ukázky a prezentace rozesílané v podobě e-mailů.

Platební Plán Forever Freedom International je schopný od základů změnit životy lidí prostřednictvím vědomostí a znalostí vytvořit fantastické dlouhodobé příjmy.

Na základě kompenzačního plánu vám FFI týdně vyplácí provize, kterých výška závisí od velikosti obratu vašeho prodeje. Počet úrovní, na kterých můžete získávat provizi, je neomezený. Množství peněz, které získáte, závisí od toho, jak nadšeně budete představovat produkty FFI Vašim zákazníkům a jakmile si začnete vytvářet svoji obchodní síť, produkty budete doporučovat Distributorům /Nezávislým Distributorům/, kteří taktéž budou doporučovat produkty FFI jiným zákazníkům.

Jakmile zjistíte, jak neuvěřitelně účinné jsou produkty FFI, budete je chtít bezpodmínečně doporučit dalším lidem. Klíčem Vašeho úspěchu je podělit se o tyto výrobky s dalšími lidmi. Váš příjem bude přímo úměrný Vašim úspěchům z podělení se o produkty s ostatními lidmi.

Propagace vynikajících produktů


Jako nezávisný distributor máte možnost nakoupit produkty za velkoobchodní ceny. Vy si stanovíte své vlastní maloobchodní ceny a vyděláte čistý rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou produktu. Například, když prodáte FFI produkty za navrhnuté maloobchodní ceny, můžete vydělat profit 15-25 procent. Nejen vy, ale také vaši zákazníci se brzo přesvědčí, jak efektivní jsou produkty FFI.

Další výhodou Nezávislého distributora je, že vy osobně můžete sponzorovat, tedy osobně zaregistrovat jiné distributory do Vaší obchodní sítě. Protože každý distributor nakupuje přímo od FFI, nemusíte si udržovat žádné zásoby, nebo se zabývat složitými administrativními pracemi.

FFI se chopila toho nejlepšího kompenzačního plánu dostupného na trhu, aby vytvořila vzrušující a výkonný kompenzační plán, který disponuje všemi potřebnými nástroji, které vám pomohou stát se úspěšným distributorem. Můžete se účastnit kterékoliv úrovně Kompenzačního plánu FFI. Vy rozhodnete, jak se chcete zapojit. Či si chcete vydělávat na poloviční úvazek získáním provizí z maloobchodního prodeje, nebo chcete pracovat ve Vašem businessu na plný úvazek - Vy ovládáte svůj vlastní osud.
Zjednodušeně řečeno, stanete se nezávislým distributorem (naftařem), který ví jak výrazně snížit spotřebu pohonných hmot. Máte tak neuvěřitelnou příležitost oslovit spoustu potenciálních klientů. Není nic jednoduššího, než každému koho potkáte říci, jak jednoduše může ušetřit s těmito produkty na pohonných hmotách a ještě na tom vydělat. Na to opravdu slyší každý člověk a Vy si tak jednoduše vytvoříte vlastní distributorskou a spotřebitelskou síť bez hranic. Váš klient nakupuje = Váš zisk.

5 faktorů úspěchu produktů FFI

1. Správný produkt ve správný čas
2. Masově rozšířitelný a spotřební
3. Jednoduše se o tom mluví
4. Spoří peníze lidí
5. Vše musí dávat smysl

Web: http://www.myffi.biz/
Odpovědět
#2
Forever Freedom International – FFi vlastní celosvětové marketingové a distribuční práva na technologii MPG-CAPS. Jednoduše řečeno, osobním používáním a sdílením MPG-CAPS s ostatními má každý neomezený potenciál pro rozsáhlý reziduální příjem, kromě rozsáhlých úspor paliva.
- uspoří palivo 15% – 20%
- snižuje emise o 75% – 95%
- ujedete s ním extra kilometry!

Pro více informací volejte 608076132 ne pište na email info@myffi.cz
Odpovědět
#3
http://www.discoverffi.com/
http://www.jezdimelevne.cz/
Více info: tel.608076132 nebo email info@myffi.cz
Odpovědět
#4
je spuštěn unový systém www.mirgi.pleja.tv , díky kterému se posuneme opět na vyšší level byznysu FFi. Systém, který dělá 90% práce za nás, systém díky kterému máme vše pod kontrolou ...! Systém díky kterému si na Ukrajinském a Ruskem trhu mění životy obyčejní lidé!!!
Odpovědět
#5
Je nejvyšší čas otevřít oči a proto snižujeme emise:

http://www.videacesky.cz/navody-dokument...meni-zivot


http://www.mirgi.pleja.tv
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)