Essens
#1
ESSENS v září 2011 uvedla na trh kvalitní parfémy vytvořené z těch nejlepších vonných esencí, které potěší vaše smysly a další novinky stále přicházejí. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí.
Výroba na území ČR probíhá v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků.
Vůně mají luxusní flakonky z italských sklářských dílen, ale běžné ceny. Dámské i pánské vůně jsou 50ml, nejprodávanější dámské budou i 15ml. Navíc každá vůně je po smíchání veškerých konzistencí měsíc odleželá, tudíž je zde zvýšená kvalita vůně. Počet vonných esencí je 20%.
Jakéoliv dotazy ráda odpovím na behpetra@seznam.cz

Informace o společnosti najdete na www.essens.cz, kde se můžete i zdarma zaregistrovat, potřebujete k tomu jen ID 10000866!!!
Odpovědět
#2
V případě Vašeho zájmu použijte prosím tento odkaz na registraci do systému: http://www.essens.cz/register.php?con_sp...r=10003913
Odpovědět
#3
Chcete být uspěšní a práce se má stát vašim koníčkem? Je to tak jednoduché pisněte na agenttka@seznam.cz Jsem aktivní člen skupiny Essens,který vám pomůže získat finanční svobodu :-) moje ID 15 000 164
Odpovědět
#4
Nabízím Vám členství v mé síti u firmy Essens, kde již půl roku s poměrně slušným úspěchem podnikám a dosáhl jsem druhého stupně provizí. Členství je zcela nezávazné a bezplatné. Já Vám nabídnu navíc i startovací sadu v hodnotě více než 500,- zdarma, pokud budete mít opravdu zájem aktivně vydělávat. Startovací sada je pro Vás pomocný nástroj k výdělku. Veškeré informace o firmě a produktech můžete najít na stránkách firmy: "www.essens.cz" a případnou registraci můžete provést také zde. Musíte jen zadat mé sponzorské číslo: 100 159 98.
Doporučuji si taktéž všimnout pasáže Essens flotila... pro úspěšné partnery je tu možnost získat i vlastní vůz.
Přeji hezký den a těším se na případnou spolupráci.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)