DXN - MLM, které má budoucnost
#1
Dobrý den, rád bych Vám zde představil zajímavý MLM program mezinárodní společnosti DXN původem z Malajsie, která se zabývá zdravým životním stylem a nabízí produkty obsahující účinné přírodní léčivé rostliny a houby, pomáhající potlačit nebo úplně zastavit růst nádorů, jako jsou Ganoderma lucidum, Spirulina, Cordyceps, Lion’s mane a mnoho dalších (seznam produktů na http://zazracnakava.dxnczech.cz/products).
Já osobně jsem s firmou začal spolupracovat proto, že vlastním internetový obchod zaměřený na životní styl a měl jsem zájem produkty firmy zařadit do nabídky eshopu. Zapojil jsem se tedy do systému s cílem nakupovat produkty "za velkoobchodní ceny". Jaké bylo mé překvapení, když jsem asi po dvou měsících obdržel od svých patronů tři členy pod sebe a později ještě dalšího. V podstatě za nic mi měsíčně naskakovalo cca 500 Kč. V tu chvíli jsem pochopil, že odměny v systému mohou být zajímavé a samotný systém je výhodný opravu pro všechny a ne jen pro horních 10%. Začal jsem tedy systém studovat a oslovil jsem několik lékařů, z nichž dva jsem zaregistroval. Nyní vydělávám s DXN po roce spolupráce cca 5000 Kč.
Celý základ systému je postaven na tom, že pokud se lidé nad Vámi chtějí dostat na vyšší pozice, musí pomoci těm dole, aby také postoupili. Navíc, když od svých patronů obdržíte nějakého člena, je to fakt motivace jako hrom. Přidávám základní informace, proč se do MLM DXN zapojit. Pokud by měl kdokoliv z Vás zájem o podrobnější info nebo chtěl pomoci se zapojením, může se ozvat: tel.: 602752910, R.kehler@seznam.cz, web: http://zazracnakava.dxnczech.cz.

17 důvodů proč je jedinečný odměňovací systém DXN tak účinný
DXN vypracoval efektivní a spravedlivý systém, který umožňuje podnikavému členovi čestně dosáhnout vysokých příjmů. Korunní strategie DXN stojí na naprostém odmítnutí nátlakových metod, které vytvářejí bezduché distributory, zombie ohlupující zákazníky.
DXN staví na maximálně kvalitních produktech za rozumnou cenu a férovém přístupu přinášejícím výhody všem stranám – společnosti, jejím reprezentantům i zákazníkům.
1.Podnikání bez rizika a pro každého.
Jděte beze strachu za svým snem. Na kapitálu, vzdělání, pohlaví ani konexích nezáleží.
2.Nadstandardní zisky jak pro ty, co se DXN věnují příležitostně, tak pro ty, co pracují naplno.
Stačí vám pravidelné měsíční přilepšení, nebo chcete stotisícové příjmy?
3.Získejte produkty DXN zdarma a nebo vydělávejte vysoké peníze za to, že je používáte a okolí doporučíte! Registrovaný člen automaticky získá slevu 25% na všechny DXN produkty!
Každé doporučení vám přináší nové zisky a benefity.
4.Výhodné slevy i bez aktivního doporučování.
Nelámeme věci přes koleno a respektujeme vaši svobodnou vůli.
5.Několikanásobně větší příjem pro pracující ve volném čase, než je obvyklé.
S dobře zaplacenými lidmi se vám bude lépe spolupracovat.
6.Naše členská základna je mimořádně stabilní už mnoho let!
Nemusíte neustále úmorně hledat nové lidi jako náhradu za odpadlíky.
7.Patroni nad vámi jsou motivováni k tomu, aby vás podporovali.
Pokud vám patroni nebudou pomáhat, nemohou postoupit na vyšší pozici.
8.Prodáváte nanejvýš kvalitní a prospěšné produkty, a to za rozumnou cenu.
Miliony spokojených zákazníků jsou nejlepším důkazem už od roku 1991.
9.Nelimitujeme šířku vaší sítě a platíme i z předem neomezené hloubky.
Pracujte naplno a Váš příjem bude rovněž neomezený.
10.Získejte podíl na našem mezinárodním obratu již od nízkých pozic.
Jste s námi na jedné lodi, proto se o úspěchy dělíme.
11.Oceňujeme píli a schopnosti, podporujeme čestnost.
Rozdáváme odměny jen těm, co se snaží! Vám proto můžeme platit mnohem více.
12.Přehledný a snadněji pochopitelný systém.
Usnadňuje registraci jak na rodinné pohovce, tak na internetu.
13.Preferujeme dobré vztahy před prodejem za každou cenu.
Nepožadujeme objemové kvalifikace ze skupin. Nedělejte lidem drába.
14.Osobní kvalifikační odběry zůstávají nízké pro všechny pozice.
Nenutíme vás k nesmyslným odběrům, které převyšují rozumnou spotřebu.
Netrestáme vás, když víc vyděláváte – nezvyšujeme požadavky na odběr.
15.Patroni mohou umístit nové lidi tam, kde je to pro ně nejvýhodnější.
Vybudujte si mnohem silnější a efektivnější týmy.
16.Mezinárodně propojená síť přístupná každému reprezentantovi.
Profitujte bez omezení v dalších zemích!
17.Systém šitý na míru našim přípravkům.
Všechny jeho nástroje usnadňují cestu přípravků k uživatelům.
Bližší informace k tomuto mimořádnému odměňovacímu systému se dozvíte nejlépe od našeho reprezentanta, který Vám DXN doporučil. Odměny pro Vás máme připravené v podobě slev, přivýdělku a pro ty nejsnaživější je zde také možnost vysokých příjmů a výrazného zlepšení životního stylu a celkové zdraví.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)