Co myslíte o teleoperator.com/cs ?
#1
Právě jsem šel do toho. Máte nějake zkušenosti? Tongue
Odpovědět
#2
Opravdu funguje. Program je dostupný pro osoby a firmy, využívat jej může každý. Kdo se zapojí nyní, bude moci dříve budovat strukturu, čili být "nahoře". Program byl kladně vyhodnocen právní kanceláří. To je mezinarodní program. Táto neobýčejná struktura je velmi úspěšná v Polsku, proto hledáme lidi v České Repulice. Struktura v České Repulice se teprve buduje. Právě Vy můžete být na vrcholu struktury. Stačí, že najděte 5 až 7 lidi a struktura se bude sama dále budovat. Můžete být lídrem v České Repulice. Můžete vydělávat pasivně a aktivně.

Aktivně - Můžete mít své vlastní, malé, 1-členne callcenter a obsluhovat firmy, které Vám budou platit za to, že budete jejich jménem telefonovat jejich zákazníkům, nebo za doporučení systému zákazníkům, obdržíte dobrou provizi za KAŽDOU platbu těchto firem za systém, a také za jiné služby. Oni platí a Vy získáváte provizi. Systém teleoperator.com je vynikajícím nástrojem pro generování prodeje nebo výdělku. Každý může tento systém využívat k prodeji svého zboží nebo služeb.

Pasivní výdělek – zákazník, kterému jste doporučil/a systém, jej doporučil dale Pokus jste doporučil systém zákazníkovi, a ten jej doporučil dále - právě začínáte vydělávat pasivně. Získáváte provizi! Nebo Pasivní výdělek – budování vlastní struktury. Doporučite systém zakázníkovi1 (osoba nebo firma) a získáte provizi, zakázník1 doporučil systém zakázníkovi2 a také získáte provizi, zakázník2 doporučil systém zakázníkovi3 a také získáte provizi atd...

https://teleoperator.com/cs/vydelavejte

https://teleoperator.com/cs/vydelavejte-ppt

Systém Teleoperator.com představuje inovační přístup k prodeji - systém CRM, sestavený na základě 15 let zkušeností. Jednoduchá obsluha, možnost telefonického kontaktování zákazníků odběratelů zboží/služeb.
Odpovědět
#3
Čávte nechcete vyskúšat dačo nové a revolučné ? Smile
Odpovědět
#4
Ahoj,
Zkusil jsem vydělávat na internetu s https://teleoperator.com/cs/provize a už mám první úspěchy
Odpovědět
#5
Je to podobné vašemu ale tu budete zarábat zo socialnich sietí viac tu http://www.cashunite.com/marek125 dole registračný formulár alebo viac na email fudbalista125@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)