Synergy Worldwide
#1
Synergy Worldwide - BPri tak velkém poctu firem zabývajících se sítovým marketingem, ze kterých si lze vybrat, se urcite ptáte, cím se Synergy vyznacuje.

Proc byste si meli vybrat nás?


Pádným duvodem je skutecnost, že Synergy vynakládá více než každá jiná firma na rychlý rust. Nacasování je duležité. Pokud se porozhlédneme ve svete obchodu, uvidíme neuveritelné výhody pro vstup do obchodu v jeho casném expanzním stadiu. Co by bylo, kdybyste v roce 1989 vstoupili do Microsoftu? Když se pridáte k nejaké firme a stanete se cástí pocátecního vedoucího týmu, je Vaše šance na úspech podstatne vyšší.

Clovek casto vidí firmy se sítovým marketingem rychle stoupat a poté opet mizet. Avšak Synergy zustane zachována. Jsme v úzkém partnerském svazku s Nature´s Sunshine Products, stabilní firmou se 35 lety zkušeností. Proto je zcela vylouceno, aby firma pres noc zmizela. Takováto stabilita je duležitá, když se má clovek rozhodnout, do které firmy se pridá.

Dalším duvodem, proc se pripojit k Synergy, je náš jedinecný duálne-lineální financní plán Mega.Match. Žádný jiný plán na svete Vám nenabízí tolik možností, jak si vydelat peníze. Skutecne, tech možností je sedm! Krome toho se distribucní partneri z jedné zeme nacházejí v témže distribucním týmu, aby jejich celkový obrat prispíval k jejich provizím. Tento plán Vás povzbuzuje, abyste spolupracovali se svými nižšími liniemi, se svou základnou, namísto abyste si s ní konkurovali. Synergy platí nekonecne, abyste lidi v celé své organizaci podporovali, tak jak je to pro Vás a Vaše lidi nejužitecnejší.

Prijdte, podívejte se na náš financní plán a odhalte jak Vám muže pomoci dosáhnout osobních a financních cílu. Práve nyní je ten nejlepší okamžik pro vstup do Synergy WorldWide a zažít, co to znamená, být soucástí firmy, která se snaží o neustálý rozvoj.

Web: http://cz.synergyworldwide.com
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)