Saiko International
#1
Saiko International s.r.o. více informací:

Florascent - přírodní ručně vyráběné parfémy umění vůně s tradicí ze 17. století

Vůně Florascent představují mimořádnou kolekci vzácných přírodních parfémů, které oživují tradiční umění evropského parfumérství ze 17. století. „Tradice je pro nás příslibem pro používání pouze vybraných přírodních surových materiálů, které dají naší vůni její osobitý nádech."

Každý flakon (60ml) je ručně plněný, utěsněný a zabalený do stylových ručně vyráběných papírových tub, které již sami o sobě jsou charakteristikou pro přírodní parfémy Florascent.

Zakladatelkou firmy ENERGETIX je paní PETRA DÖRING, která založila firmu Energetix ve Velké Británii na začátku 90. let minulého století.

Nyní je sídlo mezinárodní korporace Energetix v Bingenu u Frankfurtu nad Mohanem. Tato úspěšná žena se zabývala i v minulosti designem šperků, ale se šperky ENERGETIX dokázala ještě něco mnohem více. Spojila krásu s podporou zdraví. ENERGETIX = KRÁSA a ZDRAVÍ, ŠPERKY S MAGNETY. Určitě se jí to povedlo, protože šperky Energetix jsou velmi prodávané v mnoha státech Evropy, ale už i Asie a Ameriky.

Historie Lavere

LAVERÉ – je odvozeno z latinského “verrum” (pravda) a francouzského “doré” (zlatý).
LAVERÉ je tedy popsáno slovy “Zlatá pravda” - ultimativní, vysoce kvalitní a jedinečná přírodní kosmetika.

Za vznikem a myšlenkou LAVERÉ stojím já, Klára Ahlers.

Po mnoho let jsem žila a nadšeně pracovala s přírodní kosmetikou. Začala jsem v roce 1988 otevřením jednoho z prvních obchodů specializovaných na přírodní kosmetiku v Německu. V roce 1990 jsem se stala marketingovým poradcem firmy laverana – výrobce kontrolované přírodní kosmetiky. Dnes pracuji ve vedení laverany, dohromady s Thomasem Haasem, zakladatelem firmy.

Přírodní kosmetika pro mě znamená dobře se cítit a mít radost ze života a jeho kvalit. Kromě toho hraje pro mě důležitou roli v životě zdravá strava, aktivity v přírodě, rodina a přátelé.

Když jsem začínala s přírodní kosmetikou, zákaznice si přáli průhlednost složení a přírodní péči pro udržení zdravé pleti. V neposlední řadě stály také nároky na ekologické balení produktů. Tyto požadavky byly splněny, také díky certifikování pravé, kontrolované přírodní kosmetiky (BDIH) v roce 2001.

Nároky našich zákaznic na přírodní kosmetiku se dále vyvíjely.
Dnes, v péči uvědomělá žena po 30-ti, očekává kontrolovanou přírodní kosmetiku a viditelné účinky biologickou cestou. S cílem vyplnit toto přání po 100% přírodní účinnosti vznikla značka LAVERÉ.

Začátkem roku 2000 bylo moje přání zlepšit přírodní Anti-Ageing působení, a proto jsem se obrátila na náš vývojářský tým: "Chtěla bych produkt pouze se 100% přírodními látkami a prokazatelné Anti-Ageing – proti stárnoucí - působení ".

A tak založen na zkušenostech lavery a nejnovějších Anti-Ageing vědeckých poznatků vznikl první produkt: LAVERÉ Hydro sensation.

Osobně jsem nadšená z účinnosti, svěžesti a lehkosti produktů LAVERÉ.
Doufám, že Vás osloví znatelné výsledky a že si užijete používání přírodní a efektivní LAVERÉ péče každý den!

Vaše Klara Ahlers & LAVERÉ-tým
LAVERÉ výzkum


Na výzkum laveré a na inovativní výrobní techniky byl při přípravě vynaložen 1 mil. eur. Jedinečné poznatky v oblasti emulgátorů a účinných látek nasazují nová měřítka a dosahují senzačních výsledků na kůži.

Nový postup rozděluje jednotlivé účinné látky na mikroskopicky malé kuličky, takže hodnotné účinné látky, jako např.vlastně vyráběné liposomy, jsou upraveny na takovou velikost, kterou může kůže optimálním způsobem přijmout.

Web: http://si-rossi.cz/
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)