Raypath
#1
Firma Raypath se u nás již po dobu 14-ti let zabývá distribucí nové techniky čištění. Tento způsob čištění bývá často nazýván čištěním 3. generace. Celá technologie je založena na principu syntetického vlákna + vody. Jedná se o velice jednoduchý, ekologický a levnější způsob čištění nevyžadující používání čistících prostředků a ani žádného čistícího přístroje.

Jedinečná pracovní příležitost!

V podstatě ukazujeme lidem, firmám či institucím, jak se jejich prostory dají vyčistit pouhou vodou. Atesty, které vyžaduje hygiena máme. Díky tomu, že za ta léta nás distributorů (obchodních zástupců) nebylo nikdy tolik, abychom byli schopni obsáhnout celé naše území, se nyní zaměřujeme na rozšíření našich řad po celé ČR. V současné době hledáme samostatné jedince, kteří si chtějí přivydělat pár tisíc k práci nebo si budou chtít opravdu vydělávat. Není potřeba u Raypathu neustále registrovat nové distributory a tvořit síť. Pro minimálně průměrný plat Vám totiž stačí pouze činnost Vás samotných nebo třeba maximálně 3 lidé pod Vámi, které znáte a se kterými se vídáte.

Jak to funguje?

Díky tomu, že se jedná o velice neznámý a nadčasový produkt, tak se velice dobře nabízí. Není to ani nic složitého na používání a úplně každý si práci s tímto způsobem čištění rychle osvojí a od spokojených zákazníků pokračujeme k dalším. Oni Vás totiž potom velice rádi doporučí, ale nedělají to zadarmo. A to je na tom to nejdůležitější. Raypath má velice dobré motivační programy právě pro zákazníky, aby oni pracovali za Vás a Vy se jen stáváte jejich prostředníkem. Je to velice jednoduché a efektivní pro Vaši práci.

Jaké jsou podmínky?

Jelikož je u společnosti Raypath přístup ke každému jedinci individuální a rozdílný je lepší se individuálně domluvit. Jedinou podmínku, kterou máme je, aby jste viděli produkt a mohli jsme se bavit o něčem konkrétním. Proto kontaktujte člověka podle Vašeho regionu a pozvěte ho k sobě domů, ať si vše můžete osahat a udělat si názor, zda nám pomoci či nikoliv.

Web: http://www.raypath.eu/
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)