Nutra-Bona
#1
Spolupráce s Nutra-Bonou

Společnost NUTRA-BONA si cení svých vysoce kvalitních doplňků výživy natolik, že i pro jejich distribuci zvolila nadstandardní nástroj - osobní přístup prostřednictvím nezávislých poradců.

Tento princip představuje pro naše zákazníky jistotu, že poradce vybere ty nejúčinnější produkty podle individuálních potřeb klienta. Doporučí preparáty na základě osobních zkušeností a poznatků, které získal na odborných školeních s lektory z řad předních českých lékařů. Cena preparátů není zatížena vysokými náklady na manipulativní reklamu a dalšími výdaji, jež jsou typické pro klasický systém prodeje.

Pro naše spolupracovníky znamená tento strukturní systém jedinečnou příležitost si kdekoli v ČR vybudovat vlastní podnikání bez rizik a závazků, které je zcela nezávislé na pracovní příležitosti daného regionu.

Jak začít?

Staňte se členem Klubu Nutra – Bona a jako poradce zprostředkovávejte výrobky svým klientům.

Co získáte?

Okamžitý průměrný zisk z jednoho produktu činí 150 Kč. Stačí, abyste prodali 30 výrobků, a vaše odměna dosáhne 4 500 Kč. Z našich zkušeností vyplývá, že za jednu hodinu aktivního jednání s klienty vyděláte 900 Kč.

A dál?

Dosáhněte nejvyšších možných slev, vytvořte vlastní obchodní skupinu a získávejte provize z jejích odběrů. Založit si můžete i vlastní poradenské centrum. Z naší strany vás podpoříme množstvím přednášek, seminářů, bezplatnou lékařskou poradnou, soutěžemi a v neposlední řadě vlídným přístupem.

Co udělat?

Podrobnější informace najdete na stránce s často kladenými dotazy, nebo náskontaktujte. Zde na webových stránkách se můžete zaregistrovat a začít ihned. Všem poradcům Nutra - Bony otevírá tento netradiční obchodní systém svět finanční nezávislosti, profesního růstu a seberealizace.
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)