Klas
#1
O společnosti Klas

Čím se zabýváme?

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality. Důkazem jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů více než 14 let. Sortiment přípravků KLASu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich bezkompromisní jakost. Jednotlivé přípravky KLAS jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějcí látky. Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky KLASu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta KLASu Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví.
Historie KLASU

Firma KLAS vznikla v roce 1991 jako malá prodejna zdravé výživy. Již zde jsme začali sbírat první bohaté zkušenosti s potravinovými doplňky. Motto firmy KLAS bylo a stále je: Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví.

V roce 1996 jsme založili VOS, abychom měli možnost naši ideou oslovit daleko více zákazníků nejen z blízkého okolí, ale také z celé republiky. Naše plány se staly a dále stávají skutečností. Díky progresivnímu systému se tyto účinné přípravky mohly dodnes dostat doslova k desetitisícům lidí, kterým pomohly.

Od roku 2005 převzala správu VOS a prodej přípravků v České republice společnost KLAS CZ s.r.o. a na Slovensku společnost KLAS SK s.r.o.
Výsledky nás vedou k tomu, abychom v této činnosti nadále pokračovali a stále se učili novým možnostem, jak pomoci člověku.

Vědomí, že jsme pomohli někomu z vás, nám dává pocit, že naše práce a úsilí nejsou zbytečné.

VOS (Víceúrovňová Obchodní Síť) je jedním z účinných způsobů obchodování. Princip je velmi prostý a přesto mimořádně účinný.

1. Podobně jako u přímého prodeje se odstraní všechny zprostředkovatelské mezičlánky. Část ušetřených peněz náleží přímo prodejci jako odměna za to, že zastupuje práci tradičních zprostředkovatelů.

2. Navíc, na rozdíl od metody přímého prodeje, dostává tento prodejce další část ušetřených peněz jako bonus za práci lidí, které získal pro svoji organizaci.

3. Ostatní ušetřené peníze se vynaloží na vývoj výrobku, což zaručuje vyšší kvalitu a část se může použít na snížení konečné ceny výrobku.

Web: http://www.klas.cz
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)