FM Group
#1
Společnost na výrobu parfémů FM GROUP má již téměř desetiletou tradici. Filozofií firmy je zprostředkovat spotřebiteli, tedy vám, moderní vůně v co nejlepší ceně a kvalitě.

V září roku 2004 se firma FM GROUP přizpůsobila požadavkům spotřebitelů, změnila svoji strategii prodeje a přešla na prodej formou síťového marketingu. Tento způsob distribuce umožňuje podnikání každému zákazníkovi - spotřebiteli parfémů FM. Díky tomu se FM GROUP začala dynamicky rozvíjet po celém světě a za dva roky se objevila ve 14 zemích Evropy a setkala se s velkou spokojeností spotřebitelů. Výsledky firmy za uplynulé dva roky už dokázaly, že s kvalitou výrobků jsou spotřebitelé spokojeni v celé Evropě!

V lednu roku 2007 převzala společnost KOSMETIKA FM GROUP CZECH s.r.o. veškerá práva a povinnosti distribučního centra pro Českou republiku. Do této doby byla spotřebitelská síť České republiky spravována slovenskou pobočkou, a to pomocí České organizační složky se sídlem v Žilině.

KOSMETIKA FM GROUP CZECH s.r.o. je společnost, která je postavená na pevných základech a to především proto, že majitelé společnosti s firmou FM GROUP spolupracují právě zmíněné dva roky, to znamená od samého počátku distribuce parfémů FM GROUP v České republice. Vznik společnosti KOSMETIKA FM GROUP CZECH s.r.o. je součástí dynamického rozvoje a úspěchů FM GROUP v celé Evropě. Staňte se i vy součástí této úspěšné sítě. Zúčastněte se rozvoje jedné z nejúspěšnějších parfémových firem v Evropě a získejte podíl na trhu na celý život a samozřejmě i stabilní příjem.

Společnost KOSMETIKA FM GROUP CZECH s.r.o. se sídlem v Brně se zabývá především prodejem parfémů a parfémovaných vod pro dámy a pány. Naše nabídka představuje krásu a eleganci vůní značky FM. Nabídka nyní čítá téměř 400 výrobků, z toho 162 dámských a pánských vůní. Sortiment doplňují výrobky dekorativní kosmetiky, vlasové kosmetiky, wellness a výrobky péče o domácnost.

Kromě naší společnosti v Brně se můžete k našim výrobkům dostat i prostřednictvím našich členů tzv. Distributorů, kteří se starají o prodej vůní a dalších výrobků v celé síti. Distributor vás seznámí s výrobky pomocí katalogu našich výrobků a testerů jednotlivých vůní a vy se sami můžete přesvědčit o jejich kvalitě.

Web: http://www.fmgroup.cz/
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)