Liftago Taxi | ADLER iTech, s.r.o.
#1
Liftago Taxi | ADLER iTech, s.r.o.

Tvůrci věří, že jízda taxíkem může být přesně podle Vašich představ. Proto vytvořili Liftago Taxi! Liftago Vás přímo propojuje s řidiči a dává Vám kontrolu nad jízdou, ať už se jedná o čas, cenu, místo, trasu, oblíbenost řidičů atd. Jejich vizí je odstranit problémy, které mají lidé s dopravou ve městech, a otevřít cestu dopravě budoucnosti! Liftago je a bude zdarma!

Kolik je v tom peněz?
V průměru absolvuje jeden občan města s počtem obyvatel větším než jeden milion jednu jízdu měsíčně. Marketéři Liftago sdílí bezplatné aplikace Liftago a získávají odměny z každé jízdy, kterou uskuteční členové jejich komunit.

Sdílíte skvělou službu
Sdílet Liftago s potenciálními uživateli je jednoduché. Pasažéři milují Liftago, protože jim zpříjemňuje jízdu taxíkem. Řidiči zase oceňují více pasažérů, přičemž platí pouze malý poplatek za každou uskutečněnou objednávku. A Vás odměňujeme za to, že jim všem zjednodušujete život. To jsou výhody na všech stranách!

Nástroje, které Vám vydělají více
Liftago Vám poskytuje materiály a nástroje pro efektivnější marketing. A nové materiály budou přibývat s tím, jak se bude rozvíjet naše komunitní podnikání!

Ukrojte si z tohoto koláče také. Staňte se marketéry - budujte svou síť pasažérů a taxikářů. Více zde http://www.liftago.com/cs/marketer/+KJPTy
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)