Eurona
#1
Eurona nabízí možnost nákupu exklusivních produktů české firmy, která splňují ty nejpřísnější normy EU v oblasti kvality výrobků a šetrnosti k uživatelům a životnímu prostředí. Nejširší sortiment výrobků v oblasti bytové kosmetiky na českém trhu. Jedná se o praktické, ekologicky šetrné vysoce koncentrované a účinné přípravky pro domácnost i obchodní provozy.

V současné době společnost EURONA nabízí přes 224 výrobků rozdělených do 3 skupin: 164 výrobků bytové kosmetiky "EURONA BY CERNY" (péče o Vaše prádlo, nádobí, domácnost a auto), 48 výrobků exklusivní tělové kosmetiky "CERNY COSMETIX" (luxusní řada tělové kosmetiky v 22 originálních vůních - sprchové oleje, gely, pěny a unikátní mléka 2v1), 12 výrobků - jedinečný program pro Vaše vlasy a tělo přesně na míru "CERNY COSMETIX professional" (4 řady - na barvené a narušené vlasy, mastné, unavené a na objem, normální a citlivou pokožku a na vlasy s lupy - šampony, kondicionéry, koupelová a sprchová kúra).

V současné době působí EURONA úspěšně též na Slovensku a v Polsku. V dalších letech plánuje otevřít další evropské země.
Kvalita a ekologie

Firma se zaměřuje na 3 hlavní cíle:

* EKOLOGIE - výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí - neobsahují, formaldehyd, chlor a samozřejmě ani fosfáty. Netestujeme na zvířatech, používáme recyklované obaly
* ÚSPORA - výrobky jsou maximálně koncentrované, tj. ušetříme finanční prostředky při používání výrobků, výrobky jsou vysoce účinné - neobsahují žádná nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího obsahu, zanášejí pračku, znečisťují vodu a mácháním se obtížně dostávají z prádla - prádlo šedne. Nekupujete si zbytečně "drahou" vodu. Obsahují pouze účinné látky v koncentrované formě, skvělá rozpustnost. Do přípravků jsou pečlivě vybírány ty nejlepší komponenty, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: OXY-RAY®, COLOR-STAB®, ELASTIL®. Nedochází k poškozování prádla, ani narušení či zeslabení jednotlivých vláken tkaniny, aviváže nejsou dobarvovány. Povrchy jsou vždy dokonale vyčištěny a ošetřeny.
* POHODLÍ - nákup v pohodlí Vašeho domova - dovoz až do bytu, jednoduché používání výrobků, snadné objednávání z katalogu nebo z webu, péče o klienta.

Možnost nákupu

Výrobky EURONA jsou exklusivní výrobky se speciálními a jedinečnými vlastnostmi a jsou distribuovány výhradně prostřednictvím registrovaných partnerů.
Registrovaným partnerem se stáváte zdarma, neplatíte žádné další poplatky ani žádné roční obnovovací poplatky!!!!

Každý registrovaný partner má možnost nakupovat výrobky za cenu o 20% - 30% marži nižší než je katalogová cena. Spolu s vyplněním registračního formuláře je potřeba udělat 1. objednávku. Již při první objednávce máte nárok na odečtení 20% obchodní přirážky - nakupujete tedy levněji oproti katalogovým cenám.

Zboží je dodáváno většinou do 48 hodin od objednání. Platba probíhá hotově při předání zásilky (kurýrní službě). Od částky 1.500,- Kč v katalogových cenách – dodání objednávky kurýrem zdarma. Při nižší částce je k Vaší objednávce připočten poplatek 90,- Kč. Objednávky více distributorů a registrovaných zákazníků lze sdružit do jedné zásilky. Ta pak bude doručena na jednu předem stanovenou adresu.
Jak se stát registrovaným partnerem

Obraťte se na kohokoliv z našeho týmu (viz níže). Společně vyplníte registrační formulář a zašlete jej spolu s 1. objednávkou na EURONU. Firma vám zašle zboží přímo na Vaši adresu.
Můžete pracovat jako NRZ (nezávislý registrovaný zákazník) a nemusíte vlastnit ŽL - provize pak dostáváte ve slevách na zboží v následujících měsících. Kdykoliv můžete přejít na NRP (nezávislého registrovaného poradce), dodat do firmy ŽL a dostávat provize na účet.

Možnosti členství:

1. Nakupujete jen pro sebe a svoji rodinu za velkoobchodní cenu, nakupujete bez marže 20% -30%
2. Prodáváte produkty s marží 20-30 %, rozdíl mezi prodejní a nákupní cenou je Váš zisk
3. Budujete obchodní skupinu (síť), tj.doporučujte svým známým a dalším zákazníkům v ČR, PL a na Slovensku zdarma členství a nákupy se slevou, ukažte jim kde nakupovat, jak vydělat a firma Vás štědře odmění a získáte pasivní příjem. Odměny z obratu sítě činí 3-21% + odměny pro manažery. V současné době nejlepší způsob, jak zabezpečit sebe a svoji rodinu do budoucna.

Výhody:

Můžete získání zdarma vzorky všech 24 aviváží v hodnotě 249,-Kč v 1. objednávce nad 2000,-Kč v katalog. cenách. Tyto vzorky jsou vedle katalogu základní prodejní pomůckou. Aviváže tvoří důležitou součást objednávek a při škále 24 druhů si určitě vybere každý. Často probíhají motivační soutěže pro nově registrované členy, můžete získat odměny za nově zaregistrované členy. Každý měsíc vychází speciální akční nabídka, např. 2+1, 3+1 nebo 4+1 zdarma. Dále balíčky 2 a více výrobků za velmi zvýhodněnou cenu.

Nabídka spolupráce:

Nabízíme Vám spolupráci s mladou českou perspektivní firmou s velkou možností vybudovat si trvalý a pravidelný příjem. Spolupracujete dle svých možností a organizujete si práci tak, jak sami potřebujete. Můžete pracovat i při zaměstnání a tvořit si stabilní trvalý příjem. Proto věříme, že Vás naše nabídka osloví. Čenové našeho týmu (viz níže) Vám nabízí svoji podporu a pomoc. Využijte tuto nabídku, protože máte velkou šanci ve Vaší oblasti "to pořádně rozjet"! Nic neriskujete a můžete hodně získat.

Web: http://www.eurona.cz
Odpovědět
#2
Začal jsem také spolupracovat s firmou Eurona a můžu jedině doporučit.
Chcete spolupracovat s prestižní českou firmou a chcete být jedničkou na trhu?

Staňte se členy našeho týmu!

Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21%. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí z domova jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.

Výhody:

- nakupovat pro vlastní spotřebu bez 20-30% marže, což je Vaše úspora při nákupu
- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20 až 30%
- registrace zcela zdarma
- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách
- široký sortiment zboží
- 100% garance výrobků
- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky zdarma
- různé motivační programy, měsíční slevy apod.
- odborný růst - školení
- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a Slovenska

Tak neváhejte, nemáte co ztratit, jenom získat!
Ušetřete, vydělejte si, bavte se a splňte si tak své sny!

Pište na infoporadce@centrum.cz

Osobní stránka poradce Eurona pro Českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku :
Klik na www --> http://www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)