Nové MLM v čr od 01.06.2013
Vážení přátelé MLM, jsem přesvědčen, že nejlepší MLM systém je ten, který přináší lidem potřebný produkt, nejlépe spotřební a který přináší to jediné, to o čem každý MLM budovatel sní a to je jedině vytoužený " PASIVNÍ PŘÍJEM " Není takový MLM systém, který má takový produkt, který používá 99% vyspělé populace každý den a denně za to platí i stokoruny. Veškeré náhražky stravy, kosmetiky, nádobí, tvorby internetových a sociální sítí, nic se zde neobejde o neustálé budování nové klientely anebo neustále povinným obratem, povinným nákupem zboží, která sice jsou kvalitní ale předražené, protože jdou do provizí MLM. Sad Mým snem byl vždy MLM systém s takovým produktem, která nestojí žádný vstupní poplatek pro odbytovou strukturu, je minimální poplatek od klasické filtrace ZRNO - PLEVEL a přesto od prvního prodaného produktu a bez nutnosti povinných odběrů začít brát pasivní příjem s progresí, tzn. mít z klienta měsíčné 20-Kč ale třeba i 200,- Kč a nemuset proto nic více od prvního dne udělat. Paradoxem je, že klient používá produkt, který mu je vlastní a neobejde se bez něj třeba i ani na jeden den. :/ Myslíte si že je to nesmysl, ano do posud byl. Nejedná se o žádnou mezinárodní společnost, žádný světový průmysl ale o ryze českou společnost, která má možnost tento nezkutečný produkt prodávat zde v ČR. Tento datum, kdy tohle neskutečné MLM lze oficielně v ČR spustit je k 1.6.2013. Tento den se spustí ten nejlepší a nejednoduší MLM systém v historii, kde na pasivním příjmu jsem schopen do roka brát i 500.000,- měsíčně a to neomezeně dlouho. Věřte nevěřte lidi, není to blábol ale skutečnost. Český trh umožnil k 01.06.2013 takovou možnost, která tu neměla a nebude mít období a jak ji nejlépe využít než přes to nejlepší co v obchodě funguje a to je MLM systém. K dnešnímu dni o tom vědí pouze 4 lidí, můj parťák a dva lídři z různých krajů, když jsem jim o tom pověděl, padli na zadek a to myslím do slova. Jsem přesvědčen, že k 01.06.2013 se spustí opravdu ten nejlepší a nejednoduší MLM u nás. Bližší informace budou řečeny na semináři, a kdy to bude, to Vám sdělím na emailu mlmroku@seznam.cz
Odpovědět

Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)