ZeekRewards
#1
Dobrý den,
tímto bych Vám chtěl nabídnout jedno z nejlepších MLM, kde není prioritou shánět spolupracovníky. Vaším úkolem bude dělat firmě reklamu. Tedy zadat inzerci a za to získáte bonusové body a peníze. Práce Vám zabere zhruba 5 minut denně, ale ze začátku budeme od Vás vyžadovat pár hodin studia k pochopení systému. Denní inzercí (asi 5 min práce) si vyděláte 1-4 usd. Ve svém účtu budete mít vše nastaveno a nachystáno. Jednoduše si zkopírujete text a vložíte do připravené stránky, velice jednoduché. Dále je zde mnoho možností, jak si vydělat další peníze a na tuhle cestu Vás navedeme. Vše je velice dobře propracované a s narůstajícím úspěchem firmy jste odměňováni i Vy.
ZeekRewards je v České republice a na Slovensku 7 měsíců a má základnu na FB, do které budete přidáni po registraci. V této skupině poté naleznete veškeré materiály, videa a dokumenty ohledně zeekrewards.
Každý den se Vám bude zhodnocovat výdělek o 0,9 - 2,2%. Např. ze 100$ (2$ denně), z 1000$ (20$)...a to nepočítám další bonusy z Vašich spolupracovníků.

Pro více informací pište na zeek.slabymil@seznam.cz
Pro zájemce a zvědavce mohu poslat předem některé materiály k pochopení a až poté se můžeme dohadovat o nějaké spolupráci.
Jediné co se od Vás bude vyžadovat je aktivita a spolupráce.

Přeju hezký den Milan Slabý.
www.slabymil.zeekrewards.com
Odpovědět


Quick Reply

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma:
1 host(ů)