MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz
Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla! - Verze k tisku

+- MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz (https://omlm.cz)
+-- Fórum: Diskuse a fóra O MLM (https://omlm.cz/Forum-Diskuse-a-f%C3%B3ra-O-MLM)
+--- Fórum: Nabídněte ostatním možnost zapojení do Vaší MLM společnosti (https://omlm.cz/Forum-Nab%C3%ADdn%C4%9Bte-ostatn%C3%ADm-mo%C5%BEnost-zapojen%C3%AD-do-Va%C5%A1%C3%AD-MLM-spole%C4%8Dnosti)
+--- Téma: Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla! (/Thread-Finan%C4%8Dn%C3%AD-nez%C3%A1vislost-a-svoboda-tak-tu-jsem-na%C5%A1la)



Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla! - dana.macourkova - 2014-03-23

Zdravím všechny, kteří mají zájem dosáhnout vlastní finanční nezávislosti a svobody.

Pracuji pro společnost WSM INC, která přinesla do Evropy revoluční způsob příjmů prostřednictvím finančních robotů.

Klientem se může stát naprosto každý, není potřeba mít nějaké zvláštní znalosti. Je to stejné, jako založení účtu v bance a ovládání účtu prostřednictvím internetového bankovnictví v případě, že si chcete vybrat peníze.

Je to velmi jednoduché:

1. Zřídíte si vlastní obchodní účet - založení a vedení účtu i obchodní transakce jsou zdarma.

2. Připojíte k tomuto účtu finančního robota WSM - na výběr je 8 druhů robotů a na jejich práci dohlíží non stop firma.
Robot pracuje sám, bez nutnosti Vašeho zásahu.

3. Máte stále možnost volně nakládat se svými penězi - nejedná se o dlouhodobé investiční vklady bez možnosti používat své finance.

4. Bez nutnosti velkých vstupních vkladů - začít můžete i s jedním robotem (vklad cca 13 000 Kč), tuto částku potřebuje robot jako Váš zůstatek na účtu, aby mohl obchodovat.

5. Máte nárok na garanci výnosu 10% za 5 let + v doplňkové garanci v návaznosti na počet spuštěných robotů min. dalších 10% - 30% za 5 let. Minimální výnos je tedy 20% za 5 let už od dvou spuštěných robotů.

Vše najdete na stránkách www.financniroboti.cz - statistiky výkonnosti jednotlivých robotů, popisy a strategie robotů.

Předpokládaný a programovaný výnos robotů je cca 20% za rok !

Pokud se chcete stát prodejci tohoto přelomového softwaru, firma Vás nadstandardně odmění.

Partnerem se může stát každý, kdo má zájem o práci pro Americkou společnost s vysokým kreditem s celosvětovou působností.

Pokud máte zájem o finanční roboty - ať už jako klient nebo partner, neváhejte mě kontaktovat na e-mail: dana.macourkova@gmail.com.

Přeji Vám úspěchy ve Vašem podnikání, ať už děláte cokoliv.

Dana Macourková
777 686 126
Sales Manager
WSM INC.


Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla! - janhik - 2014-04-05

dovoľte otázku...ako Vám príde že zaujímavý kšeft....keď výnos 20% za 5 rokov?
WORLDGN ponúka 20% výnos ročne a garantuje ho na 20rokov...
čím som si istý???
DSA!
"voľným preklad"...dohľad nad serióznosťou,kvalitou,produktom nezávislým orgánom... do DSA sa dostalo iba 200firiem z celého sveta!!
Ja už som Vám písal mail ,že robím s WORLDGN a zarábam na telefonovaní....na mobile,ktorý mám vo vrecku a prijmem hovor...
moja investícia sa vrátila o pár mesiacov a nie rokov...
Nemusíte robiť "môj MLM"...na čo aj? Máte vlastný a funguje Vám...lenže mobil potrebujete denne...dnes už nič neurobíte bez neho....prečo by teda aj nemal zarábať?...


Finanční nezávislost a svoboda - tak tu jsem našla! - dana.macourkova - 2014-04-05

Dobrý večer,

děkuji za otázku.

Jen na vysvětlenou, na stránkách www.financniroboti.cz najdete statistiku výkonnosti jednotlivých robotů - strategií.

Výnos je v tuto chvíli cca 20 - 50% za rok podle typu robota.

Já preferuji to, sdělit klientům ten základní, nejnižší a garantovaný výnos.
Protože každá společnost, která pracuje s budoucností, musí dát klientovi seriózní informace o tom, co může očekávat.

Předpoklad výnosu, je společností dán, ale je dobré jít do tohoto typu obchodování na forexu s jasnou představou, jaký bude jistý výnos.
Jestli pak bude výnos 50% za rok nebo jiný, to je pak až na aktuálním vývoji.

Pokud budete mít zájem se sejít, není problém Vám doporučit některou z poboček společnosti WSM, které máme v několika městech ČR i SR. Bohužel nevím, ze kterého města jste.

Co se týká Vašeho e-mailu, do dnešního dne čekám na Vaši odpověď na mé otázky, týkající se principu připojení se ke zvýhodněnému telefonování a vysvětlení, za co se platí tak vysoké částky, uvedené na stránkách, které jste mi poslal.

Pokud máte zájem, můžeme spolu dále o této věci komunikovat.

Děkuji a přeji pěkný večer.

Dana Macourková