MLM diskusní fórum a multi level marketing oMLM.cz

Úplná verze: Say International
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Say International - vydělávejte peníze pomocí síťového marketingu u společnosti Say International

Spousta lidí, kteří mají milionové příjmy řídí své byznysy ze svých domovů

Je to jen o tom ZAČÍT ! Můžete stále dělat to, co děláte doposud, ale pak nemůže přijít změna nebo zkuste k tomu přidat i SAY a já jsem přesvědčen, že do roka budete vydělávat více tímto než ve Vaší práci.
Proč se zapojit do síťového marketingu?

Znám ten důvod. To proto, že si chceme vylepšit životní úroveň a zajistit se na stáří.

K síťovému marketingu bych uvedl strašně velký počet výhod a pouze minimum nevýhod, které jsou nevýhody jen díky lidské psychice !

Nízké počáteční náklady mohou znamenat malý zájem (lidé si nedokáží uvědomit, že za to, že kupují 1 parfém měsíčně a doporučí tuto výhodu 3 lidem ze Zeměkoule si mohou za 2 roky kupovat z každé výplaty nové auto, nedokáží si uvědomit, že toto je plnohodnotná forma podnikání)

Podstatné ale je, že mě vůbec nezajímají parfémy. Jde mi o to, že po půl roce mé činnosti dostávám měsíčně více, než kdybych denně 8 hodin pracoval.

Web: http://www.say-parfums.tym.cz/