Který MLM je podle Vás ten nejlepší?
V obchode kde sa cítiš pohodlne, prirodzene nikoho nechceš znásilňovať ani meniť...
Keď to čo si myslíš , to čo hovoríš a čo konáš je v harmónii to je ŠTASTIE aspoň pre mňa : )... naj MLM je ten kde tento pocit vieš vlastniť Big Grin
a ja som to našiel u tejto spoločnosti :

www.kaffakava.ganodermakava.sk/dxn

Nemusíš nikomu predstavovať produkt ani nikoho učiť nejakým novým zvykom
KÁVU každý pozná : )
DXN patrí k popredným MLM spoločnostiam
Spoločnosť má už vyše 18 ročnú históriu zasebou ...
Odpovědět
Ahoj všem,tak jsem našel velmi zajímavý způsob vydělku-Just Been Paid.Nejde o žádne prodeje a nemusíte zde schánět lidi pod vaši pozici.Jde čistě o systém,který vám zhodnotí vložené peníze a to 2% denně(o víkendech 1,5%).Přitom stačí pouze koupit alespoň jednou pozici,která vas vyjde na 10$ a nechat ji vydělávat.Výdelek pak můžete dál investovat na nákup dalších pozíc.JustBeenPaid k tomu ještě na začátek pujčí 10$,aby jste si mohli jejich program vyzkoušet.Pokud máte zájem,zaregistrujte se tady:
http://adv.justbeenpaid.com/?r=Q3100Dlh0L&s=stopwait
Pokud chcete více informací,píšte na fujsi@seznam.cz
Odpovědět
zdravim lidičky je tady nekdo ze zlinskeho kraje ktery by chtel spolupraci a budovani site ? skusenosti mam chtel bych si s nekym pokecat email pkufa@seznam.cz nebo skype pavel.kufa nebo icq 435528875 budu rad kdyz se ozvete MLM ziju a bavi mne to Smile
Odpovědět
Dobrý den, chtěl bych Vás seznámit se společností, která vlastní aukčí portál a Vy máte možnosti výdělku.
1) Shánět zákazníky, z kterých máte % z jejich nákupu
2) Shánět spolupracovníky, máte % z jejich nákupu na vyšší pozici ( gold, silver atd)
3) Nabízet zákazníkům příhozy, tím Vám firma bude Váš vklad úročit cca 1,8% denně.
4) Z celkového Matrixu lidí

Vyzkoušet to můžete na 60 dní zdarma, v ČR a SK už je skupina o 5000 lidech.
Pokud máte zájem pište mi ne meil: nike09@seznam.cz
nebo se mrkněte na web: http://penize-doma.webnode.cz/
Já Vám poté pomůžu s registrací, při vstupu do skupiny na FB a na společné webovky.
Odpovědět
Nejlepší pro koho? Pro firmy nebo pro distributory? Na MLM zbohatnout skutečně lze, ale musíte založit společnost, která tento způsob prodeje bude využívat, a ne se stát pouhým distributorem. Tím neříkám, že si jako pouhý distributor nemůžete slušně vydělat. Můžete, ale pravděpodobnost, že se vám podaří ve firemní hierarchii vystoupat dostatečně vysoko a tím si zajistit slušný příjem, je velice nízká. Proč tomu tak je, je uvedeno zde: http://www.cleverandsmart.cz/mlm-multi-l...bo-podvod/.
Odpovědět
admin Napsal(a):Který MLM je podle Vás ten nejlepší?
A hlavně PROČ?


www.revolucni-prijem.cz/1AD989 Jak si vytvořit pasivní přijmy pomocí drahých kovů a při tom do nich investovat??Jukněte na link, rozhodně zajímavé MLM.
Odpovědět
Dobrý den,

za mě je velmi dobrý zeekrewards. Pokud byste někdo měl zájem o vyzkoušení, tak mi napište na email haky.business@gmail.com pošlu Vám detailní informace a můžeme se spojit přes mobil nebo skype. Na facebooku je vytvořena velmi silná česká komunita, která výborně funguje a díky dlouhodobým členům je i ověřena poctivost tohoto

Proč si to myslím že je zeekrewards dobrý:

1) jednoduchost systému
2) denně max 15 minut u internetu (vložení inzerátu an inzertní server)
3) denní zhodnocení od 0,9 o víkendu až po 1,9 přes týden
4) 100 USD zdarma do začátku, které můžete dál zhodnocovat
5) možnost vložení vlastních peněz, které se budou zhodnocovat
6) 60 dní na zkoušku
7) není nutnost pod sebe přidávat další spolupracovníky
8) silná česká komunita na facebooku

Přikládám i ukázku jak vypadají inzeráty, kterým dáváte 50 příhozů zdarma do penny aukcí. To si můžete zkusit mě tím pomůžete (za to předem dík Wink) a ještě můžete vyhrát nějakou zajímavou aukci.

Up to 50 Free Bids Over $30.00 in Value for #1 Penny Auction Site!
Join Free today and I will be giving up to50 Free bids
to all users who sign up!
http://poolik.zeekler.com/splash/
Odpovědět
http://adv.justbeenpaid.com/?r=slmoyL5CEW&s=stopwait
Odpovědět
Nemusíte čekat na své peníze měsíc, vyplácíme každý den! Super mlm, kde získáte 7% z investice vašich spolupracovníků. K tomu vám jde navíc 10% z vašeho vlastního vkladu i když nikoho nepřivedete! Vklad je možný od $5 do $10 000. Peníze můžete vybrat každý den a máte je ihned na účtě ! Výplata je instantní a za 10 dnů máte svůj vklad zpět!

Vřele doporučuji, mě chodí peníze každý den!

REGISTRACE: http://www.fx7pro.com/?ref=furiant
Kontakt: Rob.com@seznam.cz

V případě zájmu klidně zašlu screen s výplatou Wink
Odpovědět
NAJLEPSÍ MLM JE TAKY ,KDE JE NAJMENSIE RIZIKO STRATY PENAZÍ A FINANCNÁ PROSPERITA ZAVISÍ LEN OD TVOJICH SCHOPNOSTÍ , VYTRVALOSTÍ A SPRÁVNEJ VOLBY ! Kto vidí trosku dalej do budúcnosti ,lahko pochopí ze BUSINESS N1 !!!!! momentálne je INFORMACNY biznis ,ktory je momentálne najlepsie hodnotené celosvetovo z hladiska odmenovania ! Binárny systém vyplácania je nespravodlivy -klamú -nemas peniaze okamzite . My pouzívame matrix -tu naozaj okamzite mas na úcte . NAVIAC PO 3 REGISTROVANYCH UZ NIKDY NEPLATÍS VIAC ANI CENT a 4. REGISTROVANYM MÁS VSETKY PENIAZE NASPAT ! OD TOHOTO MOMENTU ZARÁBAS BEZ RIZIKA !!! Je to globálny systém ,najlacnejsí,preto masovy . Ziadny produkt ,ziadné vynútené nákupy ! Trend budúcnosti : VIDEOKONFERENCIA +VIDEOEMAIL+AUTORESPONDER+ 1.na svete ponúkame MOBILKOFERENCIU ! Prvá ,jediná ,najvacsia na svete : www.iwowwe.com TEXAS Info : miklos.stefan.ing@gmail.com
Odpovědět
Ahoj všem ,
pro mě je nejlepší MLM společnost Stiforp Profits...
1) je to stabilní společnost,rychle rostoucí,má zkušené vedení
2) nabízí kvalitní produkty pro rozvoj vlastního podnikání přes internet
3) školení ve formě webinářů,podpora v týmu
4) unikátní systém,kdy si vydělá opravdu každý
5) minimální vstupní poplatky a paušální
6) možnost neomezených výdělků,možnost finanční a časové svobody

...hledala jsem přivýdělek snad 8let,buď to byl podvod nebo směšné výdělky...nyní jsem opravdu velmi spokojená...více info zde http://vladitrejb77.WebsiteAboutMe.com
Odpovědět
NAJLEPSÍ MLM JE TAKY ,KDE JE NAJMENSIE RIZIKO STRATY PENAZÍ A FINANCNÁ PROSPERITA ZAVISÍ LEN OD TVOJICH SCHOPNOSTÍ , VYTRVALOSTÍ A SPRÁVNEJ VOLBY ! Kto vidí trosku dalej do budúcnosti ,lahko pochopí ze BUSINESS N1 !!!!! momentálne je INFORMACNY biznis ,ktory je momentálne najlepsie hodnotené celosvetovo z hladiska odmenovania ! Binárny systém vyplácania je nespravodlivy -klamú -nemas peniaze okamzite . My pouzívame matrix -tu naozaj okamzite mas na úcte . NAVIAC PO 3 REGISTROVANYCH UZ NIKDY NEPLATÍS VIAC ANI CENT a 4. REGISTROVANYM MÁS VSETKY PENIAZE NASPAT ! OD TOHOTO MOMENTU ZARÁBAS BEZ RIZIKA !!! Je to globálny systém ,najlacnejsí,preto masovy . Ziadny produkt ,ziadné vynútené nákupy ! Trend budúcnosti : VIDEOKONFERENCIA +VIDEOEMAIL+AUTORESPONDER+ 1.na svete ponúkame MOBILKOFERENCIU ! Prvá ,jediná ,najvacsia na svete : www.iwowwe.com TEXAS Info : miklos.stefan.ing@gmail.com
Odpovědět
Hej, přátelé, je s podivem, jak MLM v Českých zemích skomírá i v případech, kde jinde prosperuje. Je to chyba. Ať nahlížím na systém, jak nahlížím, jedině v MLM jsou dnes opravdu peníze. Jen jde o to rozeznat ty pravé. Stiforp mezi ně rozhodně patří. Nabízím originální koučing, nejraději osobní, proto preferuji Prahu a Středočeský kraj :-) Zdravím, hlasit se můžete na mém webu http://issikta.stiforptour.com/ Ivana Kratka
Odpovědět
Sallen8 Napsal(a):Dobrý den, v současné době se poohlížím po nějakém skvělém mlm. Jenže všude jen slyším negativní zkušenosti s mml.

Nejvíce mě zaujala tahle nabídka, zní úplně pohádkově. http://www.openmlm.eu/cz/zbozi/34/kanads...y-id-1071/

jenže si vůbec nejsem jistý s tím, abych nebyl napálen a dodrželi zkutečně to, co je psáno. Pokud máte někdo s touto společností zkušenosti moc rád bych je uvítal. Smile Děkuji

Pokud o MLM v tomto či jiném směru stále zvažujete, ozvěte se mi na mail:kar.navratil@gmail.com

Děkuji.
Karel
Odpovědět
MCE Napsal(a):Nejlepší pro koho? Pro firmy nebo pro distributory? Na MLM zbohatnout skutečně lze, ale musíte založit společnost, která tento způsob prodeje bude využívat, a ne se stát pouhým distributorem. Tím neříkám, že si jako pouhý distributor nemůžete slušně vydělat. Můžete, ale pravděpodobnost, že se vám podaří ve firemní hierarchii vystoupat dostatečně vysoko a tím si zajistit slušný příjem, je velice nízká. Proč tomu tak je, je uvedeno zde: http://www.cleverandsmart.cz/mlm-multi-l...bo-podvod/.

Vážený pane či paní,
vše je jen o práci a nasazení. Ještě nikdy nikomu nespadly peníze do klína samy (teda mimo dědictví). Vždy je třeba investovat čas, peníze, volno. Především je to však o vytrvalosti. Kdo slibuje rychlé peníze a rychlý postup, buď je naivní nebo měl štěstí že se mu to tak povedlo. Ze zkušeností mých i dalších se dá skoro v každém kvalitním MLM systému dostat na vrchol (nebo se mu přiblížit) nejdřív za 1,5 -5 roků. Vše je jen o nasazení z jakým do toho jdete. Osobně znám lidi co to zvládli za 1,5-2 roky (a není jich málo). Oficiální průměr jsou 3-4 roky tvrdé práce, která však již od druhého až třetího roku nese výsledky, že se tím člověk může živit naplno a nemít žádnou jinou práci (další práce by byla jen zdržováním rychlejšího postupu).
Karel
Odpovědět
Ahoj Lidicky, chtela bych se podelit o zkusenost s LR Health & Beauty system. Presvecila me nezavisla knizka od pana Roberta T. Kiyosakiho Byznys pro 21. stoleti. U tehle firmy mate vse co by spravna a silna MLM firma mela mit a Kiyosaki se v jeho knizce o tehle vecech zminuje. Ovsem LR je jen pro lidi , kteri se venuji zdravi a krase. Muzu rict, ze jsem hrda na to ze muzu byt soucasti absolutni spicky na Evropskem trhu. Fantasticke seminare a hlavne moznost vysplhat se daleko vis nez clovek, ktery Vas registruje. Vse je opravdu vyspendlikovane a velice spravedlive a zalezi jenom na Vas a vasem manezerovi ( toho prosim volte uvazlive ) kam to dotahnete. Marketingovy plan fenomenalni a produkty si vas ziskaji sami. I nespocet zastoupeni celebritami je obdivuhodny. Za sebe muzu rict I LOVE LR! A mam s pana Buksy obrovsky respekt a moc mu dekuji za jeho odhodlani vytvorit tuhle firmu i v cr. Budu rada, kdyz se na to mrknete a take zodpovim na dane tema jakekoliv dotazy. Vsem preji hodne uspechu. S pozdravem Katka
Odpovědět
A muzu se zeptat o LR Health & Beauty Systemu jste jiz slysel? Rada bych Vas s nim, jestli budete mit zajem seznamila.
S pozdravem Katka


Jakub Baxa Napsal(a):Já jsem hodně dlouho pátral po nějakém MLM, protože se mi to zdá perfektní co se příjmu ale hlavně osobního vzdělání a vzrůstu týče.

Prošel jsem několik seminářů a ukázek plánů Amway, NWA, AKUNA atd.

Pak jsem ale zcela náhodou narazil na DXN. A především jejich léčivou a posilující kávu s prokazatelnými účinky na zlepšení lidského zdraví. Nejdřív se mi

to moc nezdálo, ale pak mi to došlo. Káva se pije téměř všude a v dnešní době má spousta lidí zdravotní problémy.

Nebaví je ale prevence nebo brát pravidelně nějaké tobolky. ALe milujou pití kávy. Je to rituál na který se všichni těší. A tahle káva je kvalitní ARABICA

s výtažkem RESHI (Ganoderma). dneska už můžu říct, že ty produkty s REISHI mají pozoruhodné váýsledky, které jsme viděli na lvastní oči. A je to skutečně

příjemný pocit, když vám někdo poděkuje za vyřešení jeho dlouhodobého zdravotního problému...

Takže. DXN má to nejdůležitější kvalitní výrobek, který přináší výsledky. Zajímavý odměňovací plán. A věnovat se tomu obhodu se svými přáteli je zábava.

Pomůžete lidem a buduje te si tak další příjem peněz. V dnešní době ideální situace. Alespoň z mého pohledu.
Odpovědět
Pracuji na trhu s mlm jolikem a rada Vas s nim seznamim. Budete prekvapen a sam poznate, ze velice kvalitni mlm existujou jen je mezi temi hordami najit a taky najit schopneho cloveka, ktery Vam to v klidu a bez casoveho tlaku pekne vysvetli ;-). Muzete se mi, kdykoliv ozvat na lr.uk.exclusive@gmail.com popripade domluvit i osobni schuzku. S pozdravem Katka




Karel Napsal(a):
Sallen8 Napsal(a):Dobrý den, v současné době se poohlížím po nějakém skvělém mlm. Jenže všude jen slyším negativní zkušenosti s mml.

Nejvíce mě zaujala tahle nabídka, zní úplně pohádkově. http://www.openmlm.eu/cz/zbozi/34/kanads...y-id-1071/

jenže si vůbec nejsem jistý s tím, abych nebyl napálen a dodrželi zkutečně to, co je psáno. Pokud máte někdo s touto společností zkušenosti moc rád bych je uvítal. Smile Děkuji

Pokud o MLM v tomto či jiném směru stále zvažujete, ozvěte se mi na mail:kar.navratil@gmail.com

Děkuji.
Karel
Odpovědět
admin Napsal(a):Který MLM je podle Vás ten nejlepší?
A hlavně PROČ?
Dobrý den. Na otázku, který MLM je nejlepší odpovím asi takto.Pohybuji se v oblasti obchodní činnosti asi 10 let.MLM je nejdokonalejší systém odměňování, ale není pro každého.V MLM neuspěje 80% lidí. PROČ? Není to tím, že by byli líní, hloupý...
Většina firem v MLM požaduje,aby tito lidé po mnohdy dost drahém školení okamžitě začali s budováním obchodu. Člověk, který se nikdy nesetkal s přímým prodejem tak musí obrátit život a jít ,, do terénu", chvíli má svého sponzora, ale....
DÁVEJTE SI POZOR DO JAKÉ FIRMY A SYSTÉMU SE CHCETE ZAPOJIT.

PORADÍM VÁM:

Pokud se zařadíte do firem MLM čeká Vás toto:
Budete muset sami kontaktovat své známé. Budete se učit vše o výrobku, či službě. Budete jezdit prezentovat, vysvětlovat, telefonovat a to v začátku s velmi malým ziskem. Takže se na to připravte. Tyto firmy ještě stále pracují ,, starým způsobem". Školení je většinou placené a musíte na něj dojet - výdaje. Klienti za Vámi domů nepřijdou, musíte za nimi, nebo je pozvat do restaurace, salonku- platíte to Vy - výdaje.
Největší podíl na tom, že 80% lidí v MLM neuspěje není to, že jsou líní, hloupí, ale to, že každý není na to,aby někomu něco vysvětloval, investoval do cestování a školení mnohdy několik tisíc - a to je na začátku, kdy jeho výdělky jsou nulové, nebo nízké.
PODLE MĚ JE KVALITNÍ FIRMA TA KTERÁ:
Nejpozději do 3 měsíců získáte počáteční investici zpět
Má na trhu nové produkty, nebo služby, které může využívat, nebo používat každý
Má dokonalý marketingový a školící systém ZDARMA, bez nutnosti dojíždění a ztráty času a peněz.
Je naprosto jednoduše duplikovatelný systém práce ( zvládne to student i babička) - základ fungování MLM
Ověřená kvalita DSA - záruka a ochrana klienta a partnera dnes je tam cca pouze 200 firem. V ČR vzniká 200 MLM společností měsíčně!!!!
Jednoduchý marketingový plán, který i Vy ihned pochopíte
Za svou práci dostanete zaplaceno!!! Pozor toto je hodně důležité jak firma platí.

Hledejte firmu, která za Vás udělá profesionální prezentaci, zajistí Vám školení denně,nikam nemusíte ani Vy ani Váš potencionální spolupracovník.Pracujete pouze z domova, provize se vyplácí okamžitě. Produkty a služby využije každý, kdo má internet a to na celém světě. Zdá se Vám to jako fantazie - je to skutečnost. Pokud máte zájem napište mi a ráda Vám všechno vysvětlím.
kontakty.info@seznam.cz
Pro paní- Akuna,ano je to firma MLM ale výše popsané. Je tady 10 let na to,abyste si vydělala je potřeba mít spousty zákazníků ta budete hledat a vysvětlovat, učit se dojíždět za klienty, volat telefonem. Každý měsíc na začátku máte nula vyděláno a musíte znovu prodávat na pokrytí nákladů.Pokud máte zájem, zakupte si za pár tisíc jejich produkty a sama poznáte, jestli to co tady píšu je pravda. nechci tady nic hanit. Pokud se nebojíte ,,jít s kůži na trh" ( po 10 letech, už lidé vědí, kde si to a u koho koupí), tak směle do toho, držím pěsti.

Věřte mi, že lidé by si koupili a to všichni kvalitní hrnce, vit. doplňky, matrace, kosmetiku - ale všechno začíná u peněz. Já pracuji na tom, aby si lidé nejprve vydělali peníze a to seriozním způsobem a potom je každý svéprávný a velmi rád si kvalitní věci koupí. A také se to u mých lidí děje. Nenalhávám jim nic naučím je pracovat efektivně a také tímto vydělávat, protože mají za svou práci okamžitý zisk- což je pro ně důkaz seriozní firmy. Pokud chcete v dnešní době začít v MLM - přemýšlejte. Krásný den Lenka
Odpovědět
Sylva Francová Napsal(a):Ano, určitě bych si chtěla přivydělat a proto se ptám, jestli má někdo zkušenost. Děkuji moc za odpověď! Francová

Mám zkušenost napište mi kontakty.info@seznam.cz, Lenka
Odpovědět
Podle mne nejlepší MLM. KONEČNĚ ZDE MÁME ČESKÝ PRODUKT, DÍKY KTERÉMU NAKUPUJEME SE SLEVAMI, ŠETŘÍME A ZÁROVĚNˇ VYDĚLÁVÁME.
KONEČNĚ NĚCO PRO VŠECHNY LIDIČKY!

Jednoduchý slevový program – registrace za cenu jedné běžné sms

Odešlete sms v této podobě: KONTO 793526158
na číslo 774218114.

Obdržíte SMS ZPRÁVOU číselný kód. Následně jděte na stránky : www.smskonto.cz,
a
registrujte se pomocí OBDRŽENÉHO ČÍSELNÉHO Kódu.

Následně vyplňte požadované údaje a máte hotovo.

Od tohoto okamžiku můžete pomáhat a nabízet dalším lidem a máte provizi z každého rohlíku, chleba atd., který si vy nebo někdo koupí ………
Nyní je Cash back na veškeré potraviny a zboží v Pennymarketu po celé republice a další řetězce budou následovat.

Jakmile se zaregistrujete, získáte svůj vlastní číselný kód - (číslo) a můžete

hned registrovat svoje lidičky.
Lidi, které oslovíte, budou psát sms ve tvaru KONTO XXXX (váš číselný kód).
Číslo příjemce sms je pořád stejné 774218114.


Nakupuje se v partnerských obchodech, které stále přibývají. Jedním z nich je Penny Market, brzy budou následovat Kaufland, Lidl, atd.
Kromě toho lze takto získat i dodavatele energií, mobilní služby, atd.

Bývají pravidelné semináře a webináře. Vše se dočtete na stránkách
www.smskonto.cz po zaregistrování. Je to český projekt, funguje docela krátce.
Provize jdou z celé sítě! KONEČNĚ ZDE MÁME ČESKÝ PRODUKT, DÍKY KTERÉMU NAKUPUJEME SE SLEVAMI, ŠETŘÍME A ZÁROVĚNˇ VYDĚLÁVÁME.
KONEČNĚ NĚCO PRO VŠECHNY LIDIČKY!

Jednoduchý slevový program – registrace za cenu jedné běžné sms

Odešlete sms v této podobě: KONTO 142663982
na číslo 774218114.

Obdržíte SMS ZPRÁVOU číselný kód. Následně jděte na stránky : www.smskonto.cz,
a
registrujte se pomocí OBDRŽENÉHO ČÍSELNÉHO Kódu.
Odpovědět
Hledáte fungující MLM bez počátečních investic. KONEČNĚ ZDE MÁME ČESKÝ PRODUKT, DÍKY KTERÉMU NAKUPUJEME SE SLEVAMI, ŠETŘÍME A ZÁROVĚNˇ VYDĚLÁVÁME.
KONEČNĚ NĚCO PRO VŠECHNY LIDIČKY!

Jednoduchý slevový program – registrace za cenu jedné běžné sms

Odešlete sms v této podobě: KONTO 793526158
na číslo 774218114.

Obdržíte SMS ZPRÁVOU číselný kód. Následně jděte na stránky : www.smskonto.cz,
a
registrujte se pomocí OBDRŽENÉHO ČÍSELNÉHO Kódu.

Následně vyplňte požadované údaje a máte hotovo.

Od tohoto okamžiku můžete pomáhat a nabízet dalším lidem a máte provizi z každého rohlíku, chleba atd., který si vy nebo někdo koupí ………
Nyní je Cash back na veškeré potraviny a zboží v Pennymarketu po celé republice a další řetězce budou následovat.

Jakmile se zaregistrujete, získáte svůj vlastní číselný kód - (číslo) a můžete

hned registrovat svoje lidičky.
Lidi, které oslovíte, budou psát sms ve tvaru KONTO XXXX (váš číselný kód).
Číslo příjemce sms je pořád stejné 774218114.


Nakupuje se v partnerských obchodech, které stále přibývají. Jedním z nich je Penny Market, brzy budou následovat Kaufland, Lidl, atd.
Kromě toho lze takto získat i dodavatele energií, mobilní služby, atd.

Bývají pravidelné semináře a webináře. Vše se dočtete na stránkách
www.smskonto.cz po zaregistrování. Je to český projekt, funguje docela krátce.
Provize jdou z celé sítě! KONEČNĚ ZDE MÁME ČESKÝ PRODUKT, DÍKY KTERÉMU NAKUPUJEME SE SLEVAMI, ŠETŘÍME A ZÁROVĚNˇ VYDĚLÁVÁME.
KONEČNĚ NĚCO PRO VŠECHNY LIDIČKY!

Jednoduchý slevový program – registrace za cenu jedné běžné sms

Odešlete sms v této podobě: KONTO 142663982
na číslo 774218114.

Obdržíte SMS ZPRÁVOU číselný kód. Následně jděte na stránky : www.smskonto.cz,
a
registrujte se pomocí OBDRŽENÉHO ČÍSELNÉHO Kódu.
Rád s čímkoli poradím na meilu palac7@seznam.cz
Odpovědět
romex Napsal(a):Zdravím
Dnes jsem se zaregistroval do Power of 31 jde o novinku MLM teď z února. Obsazují se horní pozice. Pokud neznáte doporučuji se podívat na http://vimeo.com/36540705
a pokud Vás to zaujme zde je reg. link
http://www.powerof31.com/signup.php?inviter= 1925

Už mě dlouho nic tak nerozesmálo z MLM...opravdu jste se regnul do tohoto letadýlka? Fakt "super produkt" Big Grin Dává Vám to smysl?
Je tato firma v DSA??? Chcete-li informace o MLM na vysoké úrovni, dejte vědět mail. blankacabalkova&seznam.cz
Odpovědět
Silver Structure

REGISTRACE ZDE: https://silverstructure.com/?ref=zdeneks

Silver strukture je součástí Silver Limited, registrovaná na Seychelách v roce 2006, která se zabývá investicemi do stříbra.
Od března 2012 umožňuje lidem, aby si mohly zhodnotit své vklady.
Velmi dobře zpracované stránky, přehledné, k dispozici je také online podpora, vlastní forum, a nebo možno novinky čerpat přímo z Facebook stránky.
Program : Z vkladu dostáváte 2% denně po dobu 150dnů. Částky jsou vždy připisovány každý den a výběry možné každý den. Možno provádět více vkladů. Investice již od 1USD ! Možno nastavit procenta reinvestic. Například investice 100USD vám při 100% reinvestu za 5 měsíců 1 950USD, procenta reinvestu možno kdykoliv upravovat. Jestli budete mít nastaveno 0% tak po uplynutí 5měsíců budete mít na učtu 400USD, dostáváte samozřejmě v průběhu, každý den tedy 2%. Takže při 100% to vlastně vychází v přepočtu na Kč, Investice cca 2 000Kč a výběr cca 40 000Kč, průměr tedy 8 000Kč měsíčně. Na stránkách je také k dispozici kalkulátor, takže je možno si vyzkoušet simulaci.

Minimální investice je $ 1

Minimální výběr je 0,01 dolarů na Liberty Reserve a Perfect Money, $ 1 pro Payza a $ 1000 bankovním převodem. Vaše žádost bude vyřízena do 24 hodin.

Transakce možné pomocí peněženek LibertyReserve a Payza a PerfectMoney, SolidTrustPay, bankovní převod(na vyšší částky pouze)

Je zde také sponzorství 1line 4% a u 2linie 2% od SilverStructure dostáváte , jak z vkladu vašeho refferenta, tak z denního zisku.

(Odkaz do diskuze, kde si můžete přečíst zkušenosti registrovaných lidí, který je zde mnoho, doporučuji ty poslední a zároven aktuální)
http://www.moneymakergroup.com/Silverstr...01463.html

REGISTRACE ZDE: https://silverstructure.com/?ref=zdeneks
Odpovědět
Spousta lidí tu propaguje ten "svůj" byznys, jak je nej...
Nebudu, tu propagovat ten svůj, ale napíši pár kritérií, které chci srovnávat, když mi někdo řekne, že on má ten nej byznys:

1. Integrita – a) Má váš byznys Etický kodex?
- b) Má váš byznys 100% garanci na vrácení peněz za zboží? (min 90 dní?)
- c) Má váš byznys pravidlo na odkup přebytečného skladu?
2. Kolik patentů na produkty vlastní vaše společnost? (více jak 450?)
3. Jaké teritorium získávám tím, že se registruji? (více než 90 zemí?)
4. Systém odměňování – Odměňuje vás váš byznys za celý obrat, co vytvoříte? (např. 1000 úrovní v hloubce byznysu a 1000 linií do šířky)
5. Podpůrný systém - Jaký způsob tréningu a vedení máte ve svém byznyse?

Začněte pěkně od bodu 1., a žádné přeskakování typu "Toto splňuji a toto zatím ne, ale určitě to bude, vždyť to firma XY přeci slíbila, že to MOŽNÁ bude..."
Je to teď ANO nebo NE???
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)